Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

życie wrześniowych dzieciaczków 2011:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

    Hej dziewczyny. Co tam u Was?? Ja właśnie walczę z problemami skórnymi na pupie Pawełka :/ Do tego poszerzam biblioteczke Pawełka


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

      Czesc, ale dawno mnie nie bylo, ale walczyłam ze szkoła i wczorajszymi chrzcinami a od jutra praktyki, takze ciagle cos.a Pawełek się odparza czy co?bo my z tym walczymy ale ciezko w taki upał.A co juz posiadacie w biblioteczce?my typowo ze sztywnych mamy tylko bim bam o dzwiekach a tak mam pełno bajek ze swojego dziecinstwa ale jeszcze jej nie interesuja pozdrowienia


      Skomentuj


        Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

        Hej
        ostatnio mam problemy z netem i cięzko mi wejść na stronę z forum, a na tel nie chce mi się pisać
        U nas odparzenia robią się albo gdy ma alergię na jakiś produkt, albo gdy Pawełek robi dużo kupek. Przy czym odparzenia raczej robią sę w żłobku a nie w domu. Jak widzę, że mały robi więcej kupek to oprócz przecierania pupy chusteczkami stosuję mycie pupy szarym mydłem - bardzo ładnie pupcia się goi. No i mały nie ma na szare alergii.

        Co do książeczek to Pawełek ma całą serię buchmann'a typu Biedroneczka Zuzia, Myszka Ala itp. Krótkie kolorowe, proste kształty, żywe kolorki. Do tego wierszyki typu samochwała i entliczek pętliczek.

        A no i muszę się pochwalić w firmie zdobyłam pierwsze miejsce za najlepsze pomysły na dzień dziecka. Szkoda tylko że nagrody kijowe, ale przynajmniej satysfakcja pozostała.


        Skomentuj


          Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

          Oj cicho się tu zrobiło. Ale i tak się pochwale obcielam małemu sama włosy i nawet byłam zaskoczona że nie było problemu, no i efekt też niezły


          Skomentuj


            Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

            Czesc no fakt opuscilam sie w forum, ale wszystko przez ogród- wiosną i latem spędzam tam większość czasu, poza tym ciągle praktykuję w klasie 1 szkoly podstawowej no Pawelek to ma czuprynę, Kalinie ledwo idzie spinki upiąć, ale chcoiaż kręcić się zaczynają wczoaraj mała pierwszy raz sama wstała, podciągneła się o kartony zabawek i coraz bardziej lubi stać


            Skomentuj


              Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

              Jak maluch raz nauczy się wstawać to potem nie ma ochoty na inne pozycje.
              U nas Pawełek nieźle chodzi przy meblach. Raz po raz zdarza mu się stanąć bez opierania się o nic
              Póki co z jedzonka testuję maliny, no i od września załapałam się na publiczny żłobek. Teraz czekam na zakończenie rekrutacji w żłobku w firmie w ktorej pracuję.
              Ewelina mogę Ci tylko pozazdrościć takiej ilości wolnego czasu


              Skomentuj


                Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                Hej dziewczyny co tam nowego u Was??
                Ja ost 3 tyg to ciągłe sprzątanie. z racji tego, że w końcu przeprowadziliśmy się do naszego mieszkania. Kurka raz sprzątam nowe mieszkanie a w międzyczasie porządkuje stare wynajmowane. Normalnie masakra. padam na twarz Marzy mi się jeden dzień nic nie robienia chociaż w planach mam teraz jeszcze zrobienie lampy do pokoju Pawełka.
                Pawełek coraz lepiej sam stoi bez podparcia, a w ubiegłym tygodniu powiedział mama Normalnie aż łezka się w oku zakręciła, jak mój brzdąc szybko rośnie. W ubiegłym roku o tej porze to już torbę do porodu pakowałam tak żeby była, a tu nagle Pawełek ma już 10 miesięcy. Sama nie wiem kiedy ten czas zleciał.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: życie wrześniowych dzieciaczków

                  Mój robaczek stawia pierwsze samodzielne kroki dziś przeszedł sam z kuchni do pokoju


                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X