Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Noclegi nad polskim morzemxxx można znaleźć także w mniejszych miejscowościach, bez tłumu turystów. Polecam, zwłaszcza jeśli to wypad z dziećmi i szukacie spokoju.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      Warto zrobić sobie patenty żeglarskie. My robiliśmy w OpenSailing z Mielna A nawet jak nie macie patentu to można u nich wynająć jacht w wersji z kapitanem i tak wyruszyć w rejs.

      Skomentuj


        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        A co powiecie na morze zimą? Fajnie tak chyba pooddychać jodem, a nie smogiem. Oferty na sunandsnow na ferie zimowe są całkiem dobre: xxx Chyba warto o tym pomyśleć.

        Skomentuj


          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          Może lubicie jakieś aktywne formy wypoczynku nad morze? Windsurfing, kitesurfing? Ja uwielbiam tak spędzać wakacje. Możecie też postawić na jakieś rejsy żeglarskie, to jest dopiero przygoda.

          Skomentuj


            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            a co myślicie o Morzu Śródziemnym i Chorwacji? Gdzie najlepiej pojechać? nie chcę bardzo na południa do Splitu, Dubrownika itp. Myslałam o Zadarze Byliście? polecacie?

            Skomentuj


              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              A może wakacje nad kreteńskim morzem? Plażowanie na złotej wyspie Chrissi lub wycieczka na Balos jest czymś niesamowitym.

              Skomentuj


                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                Ja polecam Niechorze, ja byłam na fajnej kwaterze na Kolejowe 3, duzo miejsca przed domem, duża huśtawka, grill jakies100-200m od morza, ale polecam tez inne kwatery niedaleko tego miejsca, jest to ulica przy ktorej jest praktycznie zejcie do morza, całe centrum miasta jest bliziutko ale jednoczesnie nie pod samym domem, troche trzeba odbic w bok. Mozna zwiedzic latarnie albo ruiny kosciola w Trzesaczu do ktorego mozna pojechac kolejka parowa,wielka frajda dla dzieciakow.A i niedaleko a w zasadzie to po drodze na plaze jest fajny plac zabaw ogrodzony. Jedzonka oczywiscie tez nie brakuje,jak to zwykle nad morzem,mnostwo knajp,lodziarni itd niedaleko mozna tez wypozyczyc riksze i udac sie na przejazdzke nawet z niewielkim dzieckiem tak ok.2 latek juz bym go tam umiesciła,zalezy tez od dziecka,moje akurat nie wysiedzi dlugo w jednym miejscu.To na tyle,zycze udanych wakacji.



                Na pewno będzie się Wam tam podobało z dzieckiem.
                http://forum.mamotoja.pl/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  Ja polecam śmignąć za granicę, tam mamy gwarancję pogody nie to co u nas.

                  Skomentuj


                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    Może Pobierowo lub Sarbinowo. Są to przyjazne miejsca na wypoczynek. Zawsze możesz urządzić grilla. My na wakacje nieraz zabieramy takiego grilla jak tutaj: xxx Nie ma to jak karkówka lub żeberka z grilla.
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:49. Powód: link - reklama

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X