Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

    Szczerze mówiąc to dla 13 latka warto wybrać jego ulubioną grę jako prezent,wtedy przynajmniej masz pewność,że będzie trafiony,to chyba najlepsza opcja.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

      Najlepiej by bylo sie go zapytac, co chce dostac. Teraz dzieci w tym wieku interesuja sie przewaznie grami komputerowymi lub na konsole oraz roznymi gadzetami elektronicznymi, tablet, mp3 itp.

      Skomentuj


        #48
        Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

        Może wspólny wyjazd do parku rozrywki czy wesołego miasteczka to dobry pomysł na prezent,co o tym sądzicie? Pomijam te najbardziej oczywiste jak gry komputerowe czy PS4

        Skomentuj


          #49
          Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

          Powiem Wam,że nie jest to takie łatwe. Dziecko jest już za duże na zabawki i jednocześnie za małe a jakąś elektronikę.

          Sama sprawiłabym coś praktycznego. Co sądzicie o plecaku? Obecnie tutaj znajdziecie spory wybór fajnych plecaczków:
          xxxxxx

          Możecie ewentualnie dopytać się dziecka w jakim stylu plecaki preferuje.
          Last edited by disne; 19-06-2020, 11:22. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: prezent dla chłopca

            Dzieci mają bardzo jasne oczekiwania - lubią prezenty z ulubionymi motywami. Chłopcy - z motywami piłkarskimi, takimi jak o tutaj - xxxxxx I takie produkty wcale nie są specjalnie drogie.
            Last edited by disne; 19-06-2020, 11:22. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: prezent dla chłopca

              A może puzzle lub rowerek będą dobrym pomysłem na prezent dla chłopca? Z innych,ciekawych propozycji,warto wziąć pod uwagę także klocki lego,drewniane czy samochodziki

              Skomentuj


                #52
                Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                Kup mu coś co go zainteresuje. Dzieciaki w tym wieku zazwyczaj mają już swoje pasje. Mozesz mu np kupić nowy komputer lub chociaż dobrą klawiaturę.***************************************** znajdziesz porady jak taką znaleźć. Ja mam siostrzeńca który ma 11 lat i zazwyczaj pytam go co chciałby dostać.
                Last edited by disne; 19-06-2020, 11:20. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                  Nie wiem. Według mnie nie warto kupować takich rzeczy dzieciom. Mogą wyniknąć z tego same kłopoty. Lepiej zainteresować dzieci sportem, bo to pomaga w rozwoju i ogólnie to bardzo dobry pomysł. Ja ostatnio kupiłam dziecku kask narciarski, taki jak tu: xxxxxx
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 11:20. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: prezent dla chłopca

                    To zależy z kim mamy do czynienia. Jeśli ma konkretne zainteresowania, to zobaczcie to - xxxxxx
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 11:21. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: prezent dla chłopca

                      Oczywiście, że wszystko zależy, a chyba głównie mamy tutaj na myśli wiek chłopca, bo właśnie pod tym kątem powinniśmy dopasować zabawkę, tak aby mieć pewność co do słusznego wyboru. Akurat na naszej stronie znajdziecie kilka naprawdę fajnych opcji, warto z tego skorzystać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: prezent dla chłopca

                        Z moich obserwacji: każdy chłopiec (niezależnie od wieku!!!) uwielbia autka. Jak jest mały są one kolorowe i duże. Potem małe, ale fajnie i szybko jeżdżące. Potem zdalnie sterowane. Potem modele zgodne z autentykami. Aż dojdziemy do własnego dużego samochodu. Także na pewno dobrym prezentem jest autko dopasowane do wieku chłopca

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: prezent dla chłopca

                          Dla starszych chłopców można pokusić się także o autko sterowane elektrycznie, to zapewni im wiele radości i zabawy na długie godziny, poza tym zestawy klocków Lego czy roboty, też robią wrażenie. Zbliża się Mikołaj, więc musimy się poważnie zastanowić nad wyborem prezentu

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: prezent dla chłopca

                            Ja (i moja rodzina) szukamy obecnie jakiejś fajnej kolejki dla dwu i pół letniego chłopca. Wszystkie na które trafiamy są albo za dalikatne dla niego albo za infantylne. Polećcie coś, proszę.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                              No to chyba wiesz czym się interesuje. A jak wiesz to już łatwo wymyślić xxxxxxx prezent dla chłopaka. Tylko odrobina pomysłu i jest idealny prezent.
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 11:21. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: prezent dla chłopca

                                Bardzo dużo pomysłów na prezenty można znaleźć na xxx.ikonka.com.pl/ i nie mówię tutaj tylko o zabawkach dla dzieci, ale znajdziemy na tej stronie również coś do samochodu, jakieś gadżety do kuchni i inne..
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 11:21. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X