Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cięcie krocza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Cięcie krocza

    ważny jest nie tylko dobry lekarz, ale i dobry sprzęt. znajomi chodzili do ginekologa, który na swoim sprzęcie pokazywał im cuda wianki. nawet płeć określił - miał być chłopiec. a w momencie pobytu w szpitalu już na porodówce wszyscy ich pytali gdzie oni te usg robili, bo tak tragicznej jakości zdjęć jeszcze nie widzieli. a z chłopca zrobiła się dziewczynka...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Cięcie krocza

      Tak naprawdę cięzko trafić na dobrego specjalistę, ktory to poprawnie okresli. Juz sama maszyna jest obarczona bledem bo mierzy dlugosc kosci, obwod glowki ip. i na tej podsatwie podaje ile wazy dziecko. a przeciez wcale tak nie musi byc.

      Skomentuj


        Odp: Cięcie krocza

        miałam podobnie 2 razy byłam nacinana, teraz nie ma śladu, ani powikłań
        niedotlenienie przy porodzie
        mózgowe porażenie dziecięce
        błąd medyczny
        porażenie erba
        błąd lekarski

        Skomentuj


          Odp: Cięcie krocza

          Ja też się zawsze tego bałam... mój poród zakończył się jednak cesarką . Z dwojga złego wolę chyba mieć pocięty brzuch , niż krocze
          Jeśli chcecie wymodelować sobie sylwetkę, zapraszam:endermologia na modelowanie sylwetki.

          Skomentuj


            Odp: Cięcie krocza

            Na rany po porodzi jest świetny spray regenerujący z motherlove. Sama z niego korzystałam, łagodzi ból, zmniejsza obrzęki i przyspiesza gojenie. Działa antybakteryjnie i ja bardzo się cieszę, że miałam go przy sobie!

            Skomentuj

                   
            Working...
            X