Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

test mleka Enfamil 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    test mleka Enfamil 2

    Witam, bardzo proszę o info gdzie, a dokładnie w jakim wątku mogę pisać recenzje na temat powyższego mleka, dokładnie chodzi o TEST ENFAMILu, b. dziekuje i pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy tego smakołyku.
  •    
       

    #2
    Odp: test mleka Enfamil 2

    Też mam ten problem, mieli przesłać link na maila gdzie można pisać recenzje, ale go do tej pory nie dostałam. Fajnie by było jakby ktoś wiedział gdzie to można napisać

    Skomentuj


      #3
      Odp: test mleka Enfamil 2

      dzwoniłam dzisiaj rano do edipresse, Pani kazała mi wysłać maila dotyczącego problemu i mieli przesłać link, niestety nikt do tej pory się nie odezwał, śmieszną rzeczą jest tylko fakt, że powołują się na regulamin przy byle jakim konkursie, a od siebie jakieś wyjaśnienia i pomoc to już nieważne............

      Skomentuj


        #4
        Odp: test mleka Enfamil 2

        Ja też nie otrzymałam żadnej informacji ani na maila ani w pudełku testowym. Za to regulamin jest czytelny tylko wchodząc na stronę nie ma odnośnika RECENZJE dziewczyny jak będziecie coś wiedziały to piszcie!

        Skomentuj


          #5
          Odp: test mleka Enfamil 2

          Też chciałabym wiedzieć gdzie można pisać itp, bo niby trzeba być aktywnym by mieć szansę na nagrodę dodatkową a tu nie ma gdzie się tą aktywnością wykazać a my już szykujemy nasze spostrzeżenia...

          Skomentuj


            #6
            Odp: test mleka Enfamil 2

            Witam
            Też właśnie nie dostałam żadnego linka do recenzji i czekam

            Skomentuj


              #7
              Odp: test mleka Enfamil 2

              Każdy użytkownik ma wygenerowany swój unikalny link do recenzji online. Został on wysłany do Pań mailem na adres podany podczas rejestracji. Prosimy o sprawdzenie, czy nie znalazł się on w SPAM'ie.
              W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań związanych z testem mleka Enfamil prosimy o
              przesłanie maila na adres konkursy@edipresse.pl ( pisząc tu również można dostać swój unikalny link).
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: test mleka Enfamil 2

                Bardzo dziękuję Państwu za link. teraz już śmiało moge zamieszczać rec enzje z tego smakołyku! Pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: test mleka Enfamil 2

                  Witam!
                  nie odpisujecie Państwo na maile, wiec może tą drogą uda mi się kontakt. niestety do tej pory nie dostałam linka przez którego mogę pisać opinie o mleku, czy moge prosić o dosłanie go, bo czas na recenzje zawarty w regulaminie lada moment upływa, z góry dziękuje

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: test mleka Enfamil 2

                    Aga napisz proszę na adres konkursy@edipresse.pl i poproś o unikalny link do napisania recenzji, tak szczerze mówiąc to trochę śmieszne żeby upominać się o takie rzeczy, regulamin przecież obowiązuje obie strony. Ja sie przypominałam Państwu 3 razy zanim dostałam link.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: test mleka Enfamil 2

                      Ja również nie otrzymałam linka do recenzji.. Już napisałam na podanego przez Was maila i mam nadzieję na odpowiedź. Przecież wszystkie chcemy się wywiązać z obowiązków. Dobrze, że ten temat został poruszony dziewczynki, dzięki :*

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: test mleka Enfamil 2

                        Dziewczyny faktycznie Ja swój link otrzymałam i dopiero teraz odnalazłam w SPAMIE

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: test mleka Enfamil 2

                          Dzięki Madziu za informację, ale ja już pisałam 3 maile w tej sprawie i nic, więc postanowiłam przez forum, ale nadal cisza!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: test mleka Enfamil 2

                            Pisała Pani na konkursy@edipresse.pl?
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: test mleka Enfamil 2

                              Ja napisałam i od razu dostałam odpowiedź. Próbujcie dalej, napewno odpiszą

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X