Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Zapach mamy" - WYNIKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Zapach mamy" - WYNIKI

    Znamy już laureatki!

    Są nimi:
    • MartaZet

    • malnad

    Gratulujemy!





    Zapraszamy do udziału w konkursie "Zapach mamy".

    Do wygrania Cuski!




    Wystarczy w tym wątku odpowiedzieć na pytanie: Z czym ci się kojarzy zapach mamy?

    Więcej o konkursie >>
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Zapach mamy"

    Zapach mamy kojarzy mi się z bezpieczeństwem, z czymś dobrym i niezastąpionym. Taki zapach nie można opisać słowami . Mamę mamy tylko jedną i ona zawsze nam we wszystkim pomoże tak samo jak i jej zapach jest z nami wszędzie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Zapach mamy"

      Zapach mamy kojarzy mi sie z czymś nie do zapomnienia. Z miłością, która nigdy nas nie zawiedzie i zawsze przy nas bedzie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Zapach mamy"

        Zapach mamy kojarzy mi się z ciepłem,promieniami słońca,przypomina mi dzieciństwo,bezstroskę,świąteczne poranki spędzone wraz z najbliższymi,stawia mi przed oczami obraz mojej mamy grającej na pianinie,często zatroskanej o swoje dzieci,kochającej bezgranicznie.
        Zapach mamy to dla mnie zupełny stan błogości i zapomnienia,czując go, wiem,że jestem bezpieczna i nie muszę się o nic martwić póki ten zapach mnie owija.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Zapach mamy"

          Dla mnie zapach mamy kojarzy mi się z bezinteresowną i bezgraniczną miłością. Z czymś dobrym, ciepłym. Z bezpieczeństwem. Za każdym razem przytulając się do mamy jej zapach sprawia, że zapominam o wszystkich problemach i wiem, że wszystko dobrze będzie.



          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Zapach mamy"

            Moja mama pachnie cudnie
            rano, w wieczór i w południe!
            Gdy mnie tuli, gdy mnie pieści
            to rozpływam się na części:-)
            Pachnie łąką i kwiatami,
            a dodatku poziomkami...
            Mama pachnie bezpieczeństwem,
            i miłością i radością...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Zapach mamy"

              Zapach mamy kojarzy mi się z poczuciem bezpieczeństwa,, bliskością, bezinteresowną i wieczną miłością, dobrą radą, przytuleniem, wsparciem w trudnych chwilach, z poświęceniem, z radością i uśmiechem, ze wspólnymi rozmowami, wspólnym gotowaniem, z całym moim wspaniałym dzieciństwem, wspólnymi zabawami, z chęcią niesienia pomocy innym ( była pielęgniarką, o każdej porze dnia i nocy każdy mógł do niej zadzwonić i nie usłyszał odmowy pomocy) , z ogromną siłą, chęcią do życia, ze wspaniałą miłością do wnuków... Zapach mamy odgrywa bardzo ważną role w życiu człowieka. Dla mnie jest on bardzo ważny. w tym roku zmarła moja mama, nagle, za wcześnie, nikt się tego nie spodziewał. Brakuje mi jej bardzo i to właśnie jej zapach który pozostał na szalu daje mi siły by dalej żyć. NOSZĘ GO CAŁY CZAS PRZY SOBIE I NIE WYOBRAŻAM SOBIE, ABY KTOŚ MI GO ODEBRAŁ. Za 5 dni moja roczna córcia idzie do żłobka, będzie to okres bardzo trudny dla niej i dla mnie. Do tej pory była cały czas ze mną aż tu nagle ktoś zabierze jej bliską osobę. wiem że mój zapach może jej pomóc. Zapach mamy jest najlepszym lekarstwem w trudnych chwilach na " złamane serduszko dziecka"

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Zapach mamy"

                Mama jedna jedyna, niezastąpiona.....Jej zapach to ciepło rodzinnego domu, bezpieczeństwa oraz troski o każde z nas.... Mogę sobie tylko życzyć, abym ja kojarzyła się mojej córci tak samo....

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Zapach mamy"

                  Zapach Mamy kojarzy mi się z bezpieczeństwem i ostoją. Zapach Mamy to bezgraniczna bezinteresowna miłość. To po prostu zapach, który kojarzy się z dobrem, miłością, podporą w trudnych chwilach, wtedy się wie, że będzie dobrze.





                  Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Zapach mamy"

                    Zapach mojej mamy kojarzy mi się z milością, z bezpieczeństwem i z poczuciem że jestem dla kogoś najważniejszą osobą na całym świecie. Zapach mamy to wyjatkowy oryginalny zapach. Jest to miłośc , która ciezko ubrać w słowa bo jakbyśmy jej nie opisali nadal bedzie za mało. Zapach mamy jest dla mnie najpiękniejszym zapachem na świecie równie piękny ja kzapach moich wspaniałych córeczek

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Zapach mamy"

                      Z czym kojarzy się zapach mamy nie idzie tak do końca opisać, jest to coś co łączy mnie z mamą w niepowtarzalny i wyjątkowy sposób, nie idzie go określić, do niczego porównać , jest wyjątkowy i tylko jej, tylko mój.... Wywołuję poczucie bliskości i przypomnienie tych beztroskich lat bycia dzieckiem,jest miłością jaką mnie darzy!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Zapach mamy"

                        Zapalona ogrodniczka,miłośniczka ziół i przyrody i nade wszystko doskonała zbieraczka najszlachetniejszych grzybów-to właśnie moja Mama.Jej zapach jest wykwintny, pachnie wszystkim po trochę: latem przywodzi na myśl Prowansję, kiedy z wielką starannością pielęgnuje w ogródku rabatę z lawendą. Jesienią Jej włosy przesiąkają zapachem ogniska i suszonych grzybów. Zimą pachnie najpyszniejszą konfiturą ze swojej spiżarni, natomiast wiosną rosą i deszczem.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Zapach mamy"

                          Na myśl o mamie, zamykam oczy i widzę roześmianą pulchną dziewczynkę w ramionach mamy. Tą dziewczynką jestem ja. Mama pachnie wiosennym lasem. Białymi zawilcami pośród zielonego mchu, pośród drzew, na tle gęstych zarośli. Zapach mamy wypełnia ten skrawek przestrzeni. Skrawek bezpieczeństwa. Słodki kwiatowo-leśny zapach wspomnień z dzieciństwa do dziś jest moją ostoją bezpieczeństwa. Bezpieczeństwa, które pragnę zapewnić dziś mojej 7 letniej córeczce i poczętej cztery miesiące temu maleńkiej istotce.
                          Last edited by Milena22x; 03-09-2013, 19:47.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Zapach mamy"

                            Zapach mamy?Dla mnie to zderzenie ogromnego bezpieczeństwa, czułości i miłości. Tym właśnie pachnie dla mnie mama. Ma swój wyjątkowy i nie powtarzalny zapach, który sprawia iż nawet w zły dzień, wszystko wygląda od razu lepiej. Obym i ja tak mojej Kasi pachniała.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Zapach mamy"

                              Karmienie piersią a co za tym idzie matczyna miłość i poświęcenie .
                              to wszystko kojarzy mi się z ,,zapachem mamy "
                              Można powiedzieć że dla niemowlęcia to najpiękniejszy zapach
                              Gdy czuje mamusię , czuje się bezpiecznie i najlepiej
                              Wtulony w mamusię spokojnie zasypia i nie boi się niczego
                              Bo gdy czuje zapach mamy wie że nic złego mu się nie przydarzy .

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X