Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Zniszczone włosy

    polecam olejowanie, tylko ważna jest systematyczność

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Zniszczone włosy

      Mi na zniszczone włosy pomógł olejek arganowy. Wcierałam go na noc, a rano myłam włosy i efekty były naprawdę fajne.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Zniszczone włosy

        polecam poczytać bloga Anwen

        Skomentuj


          #49
          Odp: Zniszczone włosy

          Na włosy fajna jest kawa i olejek rycynowy . Z kawą tylko jest ten problem, że zapach mi nie odpowiada :/ Ale efekt daje.
          Dobrze też działa odżywka na twardą wodę . U mnie jest okropna i prócz tego , że niszczy mi włosy to skórę też mam strasznie wysuszoną :/
          Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:51. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Zniszczone włosy

            Napisane przez Anka6 Pokaż wiadomość
            Na włosy fajna jest kawa i olejek rycynowy . Z kawą tylko jest ten problem, że zapach mi nie odpowiada :/ Ale efekt daje.
            Dobrze też działa odżywka na twardą wodę . U mnie jest okropna i prócz tego , że niszczy mi włosy to skórę też mam strasznie wysuszoną :/
            o olejku rycynowym słyszałam że faktycznie działa na włosy, rzęsy i paznokcie a o kawie że na cellulit a jak nią umyć głowę? W ogóle nie lubisz zapachu kawy?
            Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:51. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Zniszczone włosy

              Ja ostatnio przeczytałam że dobry efekt na zniszczone włosy osiąga się po maseczce bananowej, z miodem, z żółtkiem. Mam nadzieję, że któryś z tych sposobów zadziała, bo już mam dość problemów z włosami. Jak tak dalej pójdzie to pozostanie mi udać się do firmy perukarskiej i wykonać sobie taką perukę. Któraś z was korzystam z wyżej wymienionych maseczek? Mogłybyście podzielić się swoimi wrażeniami?
              Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:52. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Zniszczone włosy

                Napisane przez wroblewskaa Pokaż wiadomość
                Ja ostatnio przeczytałam że dobry efekt na zniszczone włosy osiąga się po maseczce bananowej, z miodem, z żółtkiem. Mam nadzieję, że któryś z tych sposobów zadziała, bo już mam dość problemów z włosami. Jak tak dalej pójdzie to pozostanie mi udać się do firmy perukarskiej i wykonać sobie taką perukę. Któraś z was korzystam z wyżej wymienionych maseczek? Mogłybyście podzielić się swoimi wrażeniami?
                kiedyś wcierałam we włosy żółtko ale tylko wszystko mi się mazało i nie widziałam żeby cokolwiek to dawało. O bananie słyszałam że ładnie działa na buzię.
                Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:53. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Zniszczone włosy

                  pradip ja to powiem Wam szczerze to do surowego jaja mam jakos uprzedzenie i nie potrafie nałożyć sobie go na wlosy - jak ręce musze w nim upaciac robiac cos w kuchni to od razu lece umyć rece pod goraca woda - ale ja juz tak mam :P

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Zniszczone włosy

                    Ja mam zamiar walczyć z olejem kokosowym, ponieważ mojej koleżance bardzo poprawiły się po tym włosy.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Zniszczone włosy

                      Mi olejowanie włosów nie przypadło do gustu. Mam słabe, cienkie włosy, którym brakuje objętości tak wiec olejowanie sprawiało,że szybko klapnęły i wyglądały jak tłuste Same olejki są super ale wolę je w kosmetykach .Taka formuła jest lżejsza.
                      Jakiś czas temu odkryłam nowe kosmetyki do włosów z serii cece experto. Może są trochę droższe od tych zwykłych kosmetyków do włosów ale działanie mają podobne do tych profesjonalnych kosmetyków, które kosztują w porównaniu do nich dość sporo. Mam obecnie wersję volume i jestem z niej bardzo zadowolona.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Zniszczone włosy

                        Ja po raz pierwszy robiłam olejowanie wczoraj i nawet całkiem dobrze mi to poszło. Włosy są co prawda lekko obciążone, ale po tym jak je spięłam to nawet tego nie widać.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Zniszczone włosy

                          Dziewczyny, a nie lepiej byłoby zainwestować w profesjonalne kosmetyki? Na przykład odżywkę z serii Total Keratin Complex ? Możecie ją teraz kupić w każdej Biedronce, w promocyjnej cenie za jedyne 11,99 zł - opakowanie 1000 ml. Oferta jest ważna do 4 października lub wyczerpania zapasów, zatem musicie się śpieszyć

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Zniszczone włosy

                            Profesjonalne są też odżywki z Kallos. Są w podobnej cenie, czyli ok. 12 zł za 1l i można je kupić w Hebe.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Zniszczone włosy

                              Stosuje odżywkę regenerującą z serii Agran Professional, odżywka jest niezwykle gęsta i treściwa, nie spływa z włosów po nałożeniu. Cena butelkę 400 ml to 8.99

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Zniszczone włosy

                                Przy zniszczonych włosach, suchych i łamliwych warto skorzystać z profesjonalnego zabiegu odżywczego. Przyniesie najszybciej efekty. W warszawskim BlueCity , w Marco Aldany, jest kilka fajnych zabiegów w ofercie . Można polegać na pracownikach salonu - dobiorą idealnie.
                                Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:54. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X