Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Zostań autorką miesięcznika MRM > Wydanie PAŹDZIERNIKOWE 2010
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wydanie PAŹDZIERNIKOWE 2010 Październikowy numer miesięcznika MRM zawierał będzie następujące tematy: przepisy dla karmiących matek, dojrzałe macierzyństwo, opieka nad wcześniakiem, odstawiamy dziecko od piersi oraz zwierzę w domu. Historie będą opublikowane w numerze październikowym. Regulamin >>

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-09-2019, 21:55
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

Domyślnie Odp: Zwierzę w domu

Pamiętaj, żeby dbać o sierść zwierzaka. Masz rację, że to ogromny obowiązek. Dlatego w porę zainwestuj w odpowiednie odżywki dla kotów i wszystkie inne ważne rzeczy. Najlepiej np. stąd - https://animalia.pl/dla-kotow/czysto...ony-i-odzywki/, całkiem ok ceny w stosunku do jakości, mam stąd transporterek i bardzo sobie chwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2019, 10:15
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Każde zwierzę staje się członkiem rodziny, także rybki w akwarium o które trzeba regularnie i odpowiednio dbać. Jeśli macie w domu rybki lub planujecie je mieć to dobrym miejscem na zakupy będzie sklep akwarystyczny https://akwarium24.com.pl/kategorie.html. Mają bardzo dobrą ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2019, 13:32
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Dobrze, kiedy ludzie zanim zdecydują się na psa, zdają sobie sprawę, że to nie pluszowa zabawka. Tak jak i ludzie chorują, psy również zapadają na przeróżne choroby i trzeba zwracać szczególną uwagę, czym je karmimy. Można psom przygotowywać samodzielnie posiłek, ale wiadomo, jest z tym sporo pracy. Dobrze jest więc wybrać dla nich karmę suchą o odpowiednim składzie https://zooapteka.pl/kategoria-produktu/dla-psa/karma/ Sucha karma dla psa może być zalewana wodą, tak by zdążyła już w misce napęcznieć. Pies jedząc ją nie będzie się spieszył, co ułatwi mu trawienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-2019, 19:17
oliwiaplink oliwiaplink jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
oliwiaplink.polki.pl

Ja jestem fanką stylowych wnętrz i nic innego niż rybki niestety nie wchodzi w grę. Ostatnio zdecydowałam się na zabudowane akwarium od https://akwarlux.pl na które każdy zwraca uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-2019, 22:42
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Co prawda zwierzak w domu to obowiązek, ale też ile radości daje. Nie wyobrażam sobie żeby nasz pies mógłby się na przykład zgubić. Dlatego przezornie kupiłam lokalizator gps dla psa i kota . Zawsze mój pies jest teraz bez problemu namierzony, nawet jak gdzieś dalej pobiegnie. Super przydatny gadżet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2019, 21:56
Lucyna33 Lucyna33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Lucyna33.polki.pl

Każdy zwierzak w domu czy to duży, czy mały to pewne wyzwanie dla właściciela. Mam psa i staram się mu zapewnić przynajmniej podstawowe jego potrzeby. A więc zabawa, codzienne spacery i oczywiście dobrej jakości karma. W sieci https://karmaorganiczna.pl/ znalazłam wysokoenergetyczną karmę reico w której skład wchodzą składniki jakie jadłyby zwierzęta żyjąc w naturze. Wpierw zamówiłam próbkę, ale kiedy zobaczyłam reakcję mojego pupila nie miałam wątpliwości, że jest dla niego idealna karma.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-2019, 11:09
vicky09 vicky09 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
vicky09.polki.pl

Tak naprawdę to bez względu na to czy zdecydujemy się na psa, kota czy chomika to na pewno wielokrotnie będą się pojawiać sytuacje, gdy będziemy poszukiwać różnego rodzaju porad związanych np z ich żywieniem czy innymi problemami zdrowotnymi. Tu z doświadczenia polecam skorzystać z informacji zawartych na stronie https://barf.pl/porady-weterynaryjne/. Rzetelne i fachowe porady dla każdego właściciela
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-12-2019, 18:36
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Każdy o swojego ukochanego pieska, kota dba jak umie najlepiej. Warto postawić na fajne zabawki, zdrowe karmy. Zobaczcie sobie może przy okazji co proponuje sklep internetowy https://www.vipet.pl/oferta/dla-psa/akcesoria Ja tu znalazłam także bardzo ciekawe gadżety dla psa i wartościowe karmy Barf.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 10:28
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

znam ta stronkę co polecam vicky09 i faktycznie jest fajna., ja się stąd dowiedziałam o diecie barfowej, kupujemy te karmy barf original od kilku miesięcy i są okej. już po mniej więcej miesiącu dało się zauważyć pozytywne zmiany jeśli chodzi o zdrowie czy samopoczucie psa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania