Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Alergia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Alergia

    Teraz wszyscy maja alergię, więc mnie akurat taka sytuacja nie dziwi. Nawet słyszałam o przypadkach kiedy odczulanie nic już nie daje.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Alergia

      Tak, możesz kupić oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA, na oxyshop.pl masz opisane dokładnie działanie filtrów. Ja mam Opus i wciąga wirusy, grzyby itp. opisane jest to w specyfikacji. Od kiedy go mam to zauważyłam zdecydowanie mniej latającego kurzu szczególnie na telewizorze.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Alergia

        No wizyta u alergologa jest konieczna i niestety przy silnej alergii wdrożenie leczenia jest konieczne. To nie ulega wątpliwości. Ale taki oczyszczacz powietrza to nie tylko w alergii się sprawdzi, bo przy takim natężeniu smogu jaki obecnie mamy w naszym kraju warto choć trochę wdychane powierze w domu przeczyścić. Np. naxxx każde urządzenie jest dokłądnie opisane i w specyfikacji są informacje jakie filtry posiada. Jak to mówią na zdrowiu nie powinno się oszczędzać.
        Last edited by disne; 15-07-2020, 21:18. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Alergia

          Ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
          Z podziwu godną germańską służalczością wobec dyktatu wojskowych elit nikt z członków cywilnego rządu nie podał się do dymisji.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Alergia

            A słyszał może ktoś o preparacie o nazwie Allergoff atopy -xxx ?Po prostu świetny preparat a w zasadzie 3 preparaty.Mowa o emulsji i oliwce do kąpieli oraz o kremie po kąpieli.Mamy rodzinne skłonności do alergii skórnych a ten preparat pomaga.Ja może w mniejszym stopniu ale siostra - jej szczególnie emulsja bardzo pomogła.To produkt po prostu naturalny bez parafiny, parabenów, surowców ropopochodnych, substancji zapachowych i barwników.pzdr
            Last edited by disne; 15-07-2020, 21:18. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Alergia

              Niestety i u nas stwierdzono alergie. Tydzień temu wykonaliśmy xxx. Okazało się, że głównym winowajcą jest nabiał i musimy całkowicie wyeliminować go z diety syna. Nie będzie to łatwe, bo młody uwielbia płatki na mleku.
              Last edited by disne; 15-07-2020, 21:16. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Alergia

                Alergia nie jest groźna ale uciążliwa , choć nie leczona alergia np. na pyłki może prowadzić do astmy oskrzelowej.Trzeba robić wszystko by alergenów w naszym otoczeniu było jak najmniej.Jest wiele sposobów - jednym z nich jest codzienne sprzątanie tj. odkurzanie i wycieranie kurzu.Nauka też nam pomaga w walce z roztoczami za pomocą preparatu o nazwie Allergoff spray xxx .To środek do neutralizacji alergenów zawartych w kurzu domowym a jego użycie zapewnia działanie na 6 miesięcy.
                Last edited by disne; 14-07-2020, 22:55. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Alergia

                  Moim zdaniem najlepiej jest zacząć od odpowiedniej diagnostyki bo alergię można łatwo pomylić z nietolerancją pokarmową xxx , wiem bo sama miałam taki problem ale dzięki testowi 176 w Panaceum wszystko się wyjaśniło
                  Last edited by disne; 14-07-2020, 22:55. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Alergia

                    My niestety walczymy z alergią na kurz i roztocza. Bywało różnie, ale jeśli chodzi o ostatni czas, to mogę powiedzieć, że wygrywam Kupiłam Allergoff Spray, dzięki któremu objawy alergii na kurz zdecydowanie zelżały, żałuję, że nie odkryłam wcześniej tego produktu.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Alergia

                      Teraz to jest naprawde fajniej i wygodniej niz 10-15 lat temu byc alergikiem. Sa aplikacje na smartfony jak np xxx , ktore pokazuja np co i w jakim natezeniu pyli, dzieki czemu mozna sie przygotowac z lekami na najgorsze! Apka jest darmowa i nie zbiera zadnych danych osobowych, nie trzeba sie nigdzie nawet rejestrowac - fajna sprawa. Kazdy alergik ja doceni.
                      Last edited by disne; 15-07-2020, 00:05. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Alergia

                        By móc skutecznie leczyć alergię ( bez względu na jej rodzaj) trzeba przede wszystkim zrobic dokładna diagnostykę. Moim zdaniem najbardziej wiarygodna i kompleksowa jest diagostyka molekularna i test Faberxxx. Bardzo wiarygodny, czuły i dokładny a co najważniejsze bezpieczny zarówno dla małych dzieci jak i osób starszych.
                        Last edited by disne; 15-07-2020, 21:16. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Alergia

                          nasza przygoda z alergiami zaczęła się od alergii pokarmowej, któr następnie przeszła w AZS, teraz nie jet tak źle, regulanie młody używa kosmetyków atoperal i udało się nad problemami skórnymi zapanować, bo było spory problem, czerwone, suche plamy to były na porządu dziennym, płacz, niespokojny był w nocy bo wszysto go swędziało

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Alergia

                            U mnie znacząco problemy z alergą zmniejszyły maski filtrujące Broyx (mam problemy z pyleniem roślin wiosną). To pierwsze maski jakie nie tylko działają skutecznie, ale również korzystanie z nich jest wygodne.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Alergia

                              U męża dobre efekty przyniosło odczulanie, które co prawda trwało kilka lat, ale teraz normalnie funkcjonuje. Natomiast dobrze oczyszcza nos woda morska, a później zastosowane krople Euphorbium.

                              xxx
                              Last edited by disne; 15-07-2020, 21:16. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Alergia

                                Napisane przez zieba82
                                Koniecznie zaopatrz się w xxx. To genialne urządzenie przyda Ci się nie tylko z powodu alergii, ale także ze względu na stan powietrza w naszym kraju. Rozejrzyj się koniecznie w sieci, znajdziesz tam bardzo duży ich wybór. Myślę, że będzie to dobra decyzja.
                                prawda... ciężko sobie wyobrazić w jak zanieczyszczonym powietrzu żyjemy... a szczególnie doskwiera nam to podczas alergii
                                Last edited by disne; 15-07-2020, 21:16. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X