Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile dzieci chciałbyście mieć?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
    Mam dwoje dzieci - wspaniałych. Oczywiście myślimy o następnych, jesteśmy otwarci. Ale też od początku naszego bycia razem chodzi za nami myśl o adopcji lub stworzeniu rodziny zastępczej... Tak więc chcę, aby przez mój dom przewinęło się więcej dzieciaków.
    Kiedy pobudujemy już nasz Bławatek (tak nazywa się projekt naszego przyszłego domku) to pomyślimy o powiększeniu rodziny. Ja też kiedyś zastanawiałam się nad adopcją. Jest tyle dzieci, które chcą być kochane...


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

      ja chciałabym mieć na pewno 2 dzieci fajnie gdyby to była parka mój mąż cały czas upiera się że będzie 3 najpierw 2 chłopców i na końcu dziewczynka  no to zobaczymy jak będzie na razie mamy chłopczyka

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

        Zawsze chciałam mieć dwójkę dziewczynkę i chłopca. Mam dwie dziewuchy. Jestem szczęśliwą i spełnioną matką, ale nie ukrywam, że gdybym miała 100% szansę na chłopca spróbowałabym jeszcze raz. Więcej niż trójka? Nie ma mowy. Z dwójką jest ciężko, a co dopiero z czwórką. Podziwiam matki, które mają więcej niż trójkę dzieci. ja chyba bym nie dała rady
        Polecam mojego bloga o ciąży, macierzyństwie i nie tylko: www.szczesliwamama.pl
        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

          bławatkowa - życzę aby kolejna była córeczka
          Ja tam myślę o trójce dzieci Jak na razie mam parkę chłopca i dziewczynkę a w nowym domku jak juz zamieszkamy i nie będę mieć żadnych szans na prac tak na pewno pomyślimy o kolejnym dziecku ale póki co na razie zostaniemy przy dwójce

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

            Ja myślałam o dwójce małych szkrabów. Obecnie mam 10 miesięczną dziewczynkę i chciałabym jeszcze chłopczyka do pary zobaczymy w przyszłości :P

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

              Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
              Ja myślałam o dwójce małych szkrabów. Obecnie mam 10 miesięczną dziewczynkę i chciałabym jeszcze chłopczyka do pary zobaczymy w przyszłości :P
              Ja mam dwóch chłopaczków i marzy mi się jeszcze dwójeczka. Będę się cieszyć zarówno z córeczki jak i synka Ważne, żeby dziecko urodziło się zdrowe


              Skomentuj


                #37
                Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

                My chcemy mieć 4 dzieciaczków, ale na razie w lipcu urodzi się pierwszy bobas więc wszystko przed nami Macie może jakieś sposoby na bliźnięta?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

                  Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
                  My chcemy mieć 4 dzieciaczków, ale na razie w lipcu urodzi się pierwszy bobas więc wszystko przed nami Macie może jakieś sposoby na bliźnięta?
                  Moja siostra urodziła bliźniaki jednojajowe - dwóch chłopców. Większe szanse na bliźniaki mają wysokie kobiety, przy kości po 30-tce, które jedzą dużo mlecznych produktów. Wszystko sprawdziło się w przypadku mojej siostry. To pierwsze bliźniaki w naszej rodzinie


                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

                    Chyba coś w tym jest bo też znam dwie wysokie kobiety co mają bliźniaki chociaż jedna przy kości a druga chuda
                    a u nas niedaleko w miejscowości pewnej urodziły się trojaczki i ważyły po dwa kilo Czyli jak na takie maluchy to i tak chyba dużo

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      Chyba coś w tym jest bo też znam dwie wysokie kobiety co mają bliźniaki chociaż jedna przy kości a druga chuda
                      a u nas niedaleko w miejscowości pewnej urodziły się trojaczki i ważyły po dwa kilo Czyli jak na takie maluchy to i tak chyba dużo
                      Lara5 Dwukilowe trojaczki to giganty Bliźniaki mojej siostry ważyły ponad 2kg. Jeden ważył 2350g, drugi 2700g :P


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

                        Produktów mlecznych jem może nie sporo ale tak normalnie, ale raczej nie urosnę i przy kości nie jestem fajna jest ciąza bliźniacza ale im więcej dzieci trojaczki i więcej rodzi się na raz to większe ryzyko zawsze. ja słyszałam też że kobiety które stosują antykoncepcję hormonalną też mają większą skłonność do ciąży mnogiej. Ja też się do nich nie zaliczam, więc chyba żeby mieć wymarzoną 4 będę 4 razy rodzić

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

                          Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
                          Produktów mlecznych jem może nie sporo ale tak normalnie, ale raczej nie urosnę i przy kości nie jestem fajna jest ciąza bliźniacza ale im więcej dzieci trojaczki i więcej rodzi się na raz to większe ryzyko zawsze. ja słyszałam też że kobiety które stosują antykoncepcję hormonalną też mają większą skłonność do ciąży mnogiej. Ja też się do nich nie zaliczam, więc chyba żeby mieć wymarzoną 4 będę 4 razy rodzić
                          Mojej siostrze udało się przy trójce rodzić tylko 2 razy :P Szczęściara :P Zarówno pierwszego syna jak i bliźniaki rodziła siłami natury. Jednakże siostra powiedziała mi, że pierwszy poród w porównaniu do drugiego to był pikuś. Przy bliźniakach o wiele bardziej się umęczyła.


                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

                            A co myślicie o takim teście ile będę miała dzieci. Koniecznie podzielcie się swoimi wynikami.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

                              Ja bym chciała mieć trójkę, ale to wszystko będzie zależało od tego jak będzie przebiegała moja druga ciąża, bo po pierwszej mam bardzo miłe wspomnienia. Mąż podziela moje zdanie. na chwile obecną wiemy, ze nie chcemy mieć jedynaka.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ile dzieci chciałbyście mieć?

                                Na pewno chcę mieć dwójkę, trójkę może nawet też ale raczej nie się na 3 nie zdecydujemy bo nie damy rady finansowo. Ale zobaczymy, czas pokaże

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X