Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na prezent urodzinowy dla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

    Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
    Myślę, ze taki rowerek biegowy to też fajny prezent. Jak synek nie ma to i huśtawka do ogrodu by się przydała. U nas synek ma huśtawkę i jest z niej bardzo zadowolony.
    Rowerek biegowy, super pomysł ale chyba bardziej na 3 urodzinki. W tym roku jeszcze pojeżdzi na rowerku 3 kołowym z funkcją pchacza któy dostał właśnie od dziadków na roczek

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

      My takich prezentów, gdzie synek musiał dorosnąć dostaliśmy kilka i mimo iż od razu z nich nie korzystał to chwalę sobie je po po kilku miesiącach zostały wykorzystane i w naszych portfelach zostało trochę grosza.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

        Ja kupiłam ostatnio mojej siostrzenicy taką piniatę http://lido-sklep.pl/dla-dzieci/37-krowa i wszyscy byli w szoku (pozytywnie oczywiście ) bo nikt wcześniej o czymś takim nie słyszał

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

          Proponuję kupić rolki. Sama ostatnio dopiero doceniłam jak bardzo fajny jest ten sport. Znalazłam taki model w promocji http://www.asport.pl/p/25259,204/rol...delta-tempish/ i mówię : co mi szkodzi, spróbuę. I od tamtego czasu jeżdżę

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

            Dziewczyny szukam prezentu na roczek dla mojej bratanicy.... Musi to być coś do max 200 zł, i koniecznie zabawka, (brat tak prosił) najlepiej żeby to była zabawka grająco-mówiąco-świecąca trochę edukująca.... polecacie coś??

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

              Wiecie co, dziewczynkom wcale nie trzeba kupować lalek, wózków, itp. Ostatnio razem z żoną kupiliśmy naszej córce zestaw klocków Lego ze specjalnej kolekcji dla dziewczynek "Friends", który znaleźliśmy w bardzo atrakcyjnej cenie w https://salonklockow.pl/pl/c/LEGO-FRIENDS/44. I muszę wam powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę, bo mała bawi się nimi dużo chętniej niż kolejnymi lalkami. I dobrze, bo przynajmniej taka zabaw wpływa na jej inteligencję i kreatywność

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                Niestety moja chrześnica, nie jest taka jak większość dziewczynek i nie chce lalki z krainy lodu czy innych "dziewczyńskich" zabawek. Od tygodnia słyszę tylko, ciociu bo ja chcę fidget spinner , kupisz mi na urodziny? Tak więc postanowiłam zobaczyć, co to tak na prawdę jest i czy będzie to odpowiedni gadżet dla dziewczynki w tym wieku. Ponoć jest to zabawka nie tylko dla dzieci, ale także świetnie potrafi odstresować dorosłych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                  Cześć!

                  Szukam pomocy w sprawie prezentu dla 6 latki.
                  Nigdzie nie mogę znaleźć opinii dotyczących plakatów zdrapek dla dzieci z listą 100 zadań, 'które muszą zrobić, aby odkryć swoje talenty i zdolności'.

                  Czy ktoś z miał do czynienia z nimi? Dobrze się ścierają? Ma to sens?
                  Wygląda na fajny produkt, ale nic tak nie boli jak widok niezadowolonej twarzy dziecka... A nie chce jej dawać klasycznie lalek czy elektroniki.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                    Myśle ze pomimo młodego wieku Dron by był doskonałym rozwiązaniem

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                      musisz zwrócić uwagę czym się interesuje i jakie bajki ogląda ;p

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                        Ja słyszałem, że teraz wśród dziewczynek jest straszny szał na lalki monster high, ale nie wiem czy to jest odpowiedni prezent dla małego dziecka

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                          Na prezent urodzinowy dla małego dzieciątka najlepiej kupić matę edukacyjną, wtedy przysłużysz się jego rozwojowi !

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                            Dla małego dziecka dobre będą takie szmacianki http://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalki-szmaciane . Można się nimi bawić, spać z nimi, przytulać je. Dla małych dzieci to bardzo dobry prezent.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                              Postaw na prezent, który nie znudzi się dziewczynce zbyt szybko Polecamy śliczne i pięknie wykonane zestawy teepee, które doskonale pobudzają wyobraźnię i nadają się zarówno do zabaw, jak i wieczornej lektury czy wypoczynku. Dzięki pokrowcowi, można go zabierać również na wycieczki Zapraszamy na http://www.mamapotrafi.pl

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pomysł na prezent urodzinowy dla

                                Ja zawsze stawiam bardziej edukacyjne prezenty Ciekawe książki, gry planszowe, jakieś "artystyczne" akcesoria, a do tego słodycze lub egzotyczne owoce. Mnóstwo rzeczy dla dzieci można znaleźć teraz nawet w supermarketach. Pobierz sobie nasza apkę mojagazetka.com - będziesz miała wszystkie promocje pod ręką, wygodna sprawa ❤

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X