Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moje malenstwo pieknie spi w nocy. o 19-stej kapiel potem jedzenie i spi, budzi sie np.o 5-tej i zjade mleczko i spi do 8-smej

    Skomentuj

    •    
         

      Hello Izuś
      Oj kiedy to była jak Maja przesypiała prawie całą noc
      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

      Skomentuj


        Moja kruszynka i dzisiaj dmuchamy pół swieczki

        Paulinka pół roczku

        Skomentuj


          hej żabka ,rachotka
          NIKOLKA-30.08.2008

          Skomentuj


            Tak w ogóle to witam się z wszystkimi Jak tam po kolejnym pięknym dniu?
            NIKOLKA-30.08.2008

            Skomentuj


              kobietki mam pytnie
              pod jaką postacią dajecie dzieciom mięsko?
              bo ja tylko w zupce




              Skomentuj


                no ja to ostatnio mam problem bo Maja nie chce żdnych papek. Musi być ugotowane i ona sobie żuje i żuje
                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczynyMoja Amelka,nie bardzo lubi mięsko,więc podaję jej tylko w zupkach,przetarte.Dzisiaj pierwszy raz zjadła mięsko mielone z makaronem i sosem pomidorowym,który uwielbia. ostatnio na mój widok woła mniam ,mniam,gdy tylko wychodzę z kuchni
                  AMELKA UR.27.03.2008

                  Skomentuj


                    Ja uciekam bo coś mnie sen łamie. A mąż zaprasza do siebie
                    NIKOLKA-30.08.2008

                    Skomentuj


                      maja, maja Franek pierwsze zabki mial jak skonczyl 3,5 mies., teraz wyszly mu gorne jedyneczki i prawa dolna dwojkaa cos mi sie wydaje, ze i gorna dwójka mu sie wybija. Cierpial bardzo, wszystko do buzki wklada. Bardzo go bola i swedza dziaselka. Smaruje mu zelem, masuje, ale nie bardo pozwala sobie tam dotykac.
                      FRANEK 16.08.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witamy Cię Urobea i Paulinkę. Wszystkiego najlepszego na pół roczku
                        FRANEK 16.08.2008

                        Skomentuj


                          witam!
                          ojoojoj, a co tu ostatnio takie pustki??
                          Wszystkie macie postanowienie na Wielki Post, że nie będziecie rozmawiać na forum?

                          Natalka wczoraj obudziła się o 23 i nie chciała spać. Zasnęła dopiero o 00:40, ale najpierw zjadła mleczko. Nie wiem co jej się stało? Może jednak idą kolejne ząbki Dzisiaj też śpi tak niespokojnie.
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            Mój Kubutek też bardzo lubi się kąpać.Najbardziej lubi w wannie leżeć na brzuszku i chlapać wodą dookoła.Ponieważ tak dobrze czuje się w wodzie chcemy go w najbliższy weekend zabrać na basen.Ciekawa jestem czy któraś z Was była ze swoim Maleństwem na basenie?

                            Skomentuj


                              Witam mamusie i ich dzieciatka
                              Moj maly nie ma jeszcze doswiadczenia z basenem, ale mysle, ze pora aby go zabrac.
                              Mieszkamy nad morzem, wiec musze go oswoich z wieksza woda.
                              Mam nadzieję ze mu sie spodoba.teraz spi smacznie, ale pozniej idziemy na spacerek, robi sie piekan pogoda, wiec trzeba sie dojodowac
                              Milego dzionka wszystkim zycze
                              FRANEK 16.08.2008

                              Skomentuj


                                Witam,
                                też chcieliśmy już dawno iść z naszą Agatką na basen no ale troszkę się boimy, więc daj znać jak było

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X