Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co nasi mężczyźni sądzą o naszych bazgrołach na forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co nasi mężczyźni sądzą o naszych bazgrołach na forum

    Witam.Co Wasi mężczyźni myślą o forum? Bo mój tak się wyraził:kupa przekup się zebrała i plotkują"


  •    
       

    #2
    a mój: ja gram w gry komputerowe to ty sobie siedź i pisz

    Skomentuj


      #3
      hehee fajny wątek fakt moj mąż czasem cos tam powie w stylu idz sobie lepiej do kolezanki na kawe ale z drugiej strony się cieszy ze ma świety spokoj i ze mu nie marudze
      Anulka 14.05.2008

      Skomentuj


        #4
        he, he, ja wielokrotnie pytalam mojego partnera, czy np. potrzebuje kompa, albo czy mam przestac przegladac forum itd., on na to :ze sie cieszy, ze moge sobie popisac i wreszcie znalazlam cos dla siebie. tylko tak czasami patrzy na mnie ze smutna minka, nie wiem co co muchodzi, moze wolalby zebym sie nim zajela
        FRANEK 16.08.2008

        Skomentuj


          #5
          Mój mąż w ogóle tego nie komentuje, czasem tylko sugeruje, że też by na chwilkę chciał skorzystać z komputera

          Skomentuj


            #6
            aniu mój mąż nie wie czasami coś mu tam dam przeczytac, ale rzadko

            Skomentuj


              #7
              moj czasem tylko marudzi ze Go zaniedbuje... ale to tak tylko na pokaz, bo sam wtedy z reguly gra w menadzera na kompie, i jak nie siedze przy forum to tez gra wiec to i tak nic nie zmienia
              ale oboje staramy sie niezaniedbywac stosunkow miedzy nami

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                mój mąż nie czyta tego co pisze.czasami spojrzy
                mowi,że jestem uzależniona, bo tylko jak zasiadam przed kompem to wchodze tutaj.
                mówi że nie mogę sie doczekać żeby wejść na mamacafe i cieszy się że coś mnie interesuje.




                Skomentuj


                  #9
                  Mój mąż skomentował to tak: LEPIEJ BYS COŚ ZROBIŁA POŻYTECZNEGO DLA MNIE.ZRÓB MI KANAPKI A NIE SIEDŻ TUTAJ ALBO SOBIE ZAGRAJ W FIFE. czy jakoś tak juz dokładnie nie pamiętam
                  NIKOLKA-30.08.2008

                  Skomentuj


                    #10
                    moj sie keidys smial ze sie uzaleznilam od forum hihi
                    ale teraz nic nie mowi cieszy sie choc czasem by chcial pograc w pilke ja siedze hi
                    choc teraz mala coraz mniej mi daje pisac hi

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      mój nic nie mówi tylko przejdzie, dziwnie spojrzy i idzie dalej. Dziś jest mecz, więc mam spokój
                      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                      Skomentuj


                        #12
                        HEj moj mąż ma swoje forum hehe ale o tematyce tuningowej :P wiec w sumie nic nie mowi , bardzije sie czasem smieje co tam moge pisać ja na naszym forum ;-) a ja sie smieje co on na swoim pisze
                        Katarzyna

                        Skomentuj


                          #13
                          Mojego męża nie interesuje co ja pisze na forum.Wie tylko że to forum dla mam.
                          Alanek 14.09.2006

                          Skomentuj


                            #14
                            Moj to wogole nie wiedzial o co chodzi,bo jest anglikiem i ani slowa po polsku ale jak spotrzegl,ze prawie codziennie ta sama stronke odwiedzam wiec zapytal sie co to jest i dlaczego tak czesto tu siedzie hehe myslal,ze to forum dla jakis samotnych ludzi i bal sie,ze nawiazuje nowe znajomosci i niedajboze mu jeszcze uciekne z jakims panem z internetu Nawet na gadu gadu jak rozmawiam to przychodzi i sie patrzy z kim tam pisze choc poczytac sobie nie poczyta hehe.Teraz jak juz wie,ze to storna dla przyszlych i obecnych mam nie mowi juz nic

                            Skomentuj


                              #15
                              Mój to sie tym wogole nie interesuje. Czasem zerknie katem oka i pokiwie głową
                              Bartuś 26.06.08
                              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X