Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulga na dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    mam pytanie dotyczące tej ulgi.
    czy jak ktos urodził np. w grudniu 2008 to tez może uzyskac ulge na dziecko?




    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Możesz skorzystać ale zaznaczasz w PIT- O że ulga dotyczy tylko grudnia 2008. W tym roku w PIT-0 wpisuje się imię i nazwisko dziecka, pesel, datę urodzenia i m-c którego dotyczy ulga. Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #18
        http://www.pit.jasmalgosia.pl/download.php to jest taki program do sciagniecia za darmoche. mozna tu bez problemu wszystko powyliczać goraco polecam, sama skorzystałam pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          Hej,
          Byłam dziś w urzędzie po pit i pot-o na ulgę.Spytałam sie , co z tą ulgą a kobiecina powiedziała mi że mam wpisać w picie o właśnie kwotę ulgi.
          I szybko szybko bo kolejka.No i niewiem skąd mam wiedzieć ile ta ulga wynosi
          Poradźcie
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #20
            izuniu ja bylam tylko ma macierzyńskim,jestem teraz na wychowaczym i dostałam pit z zusu za okres macierzyńskiego(+becikowe itd)
            i na dole koło twoich dochodow rocznych obok w rubryce masz kwotę podatku.ja np.mam tysiać czterysta z groszami i mogę odbić sobie całą ulgę czyli 12XX zł.

            Skomentuj


              #21
              a Ty Iza od marca (bo wtedy urodziła się Amelka) a więc jakieś 220 zł mniej czyli z 1000zł (oczywiście tyle trzeba mieć podatku )
              ja mam podatku jakieś 2500 zł a na Majkę moge tylko 660 złoty odliczyć bo w czerwcu się rodziła + na Julke całość a reszta przepada i męża podatek też
              w tamtym można było całość niezależniekiedy dziecko sie urodziło


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #22
                No my sobie możemy na Julka odpisać 978zł Ale dostaniemy fajny zwrot
                i sobie kupimy nową fajową kuchenkę Już się nie mogę doczekac

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  a ja jeszcze nie wiem co z tą kaską zrobię
                  pewnie odłoże na przyszłość dzieci w pso ale nie wiem czy aż tyle w moim programie można na raz


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #24
                    noo ja też połowa dla Julka na konto a połowa na kuchenkę

                    Skomentuj


                      #25
                      Słuchajcie ja mam pit od zusu i tu podatku jest 784 zł.Więc tyle dostanę?
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                        Słuchajcie ja mam pit od zusu i tu podatku jest 784 zł.Więc tyle dostanę?
                        dokładnie


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #27
                          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                          a Ty Iza od marca (bo wtedy urodziła się Amelka) a więc jakieś 220 zł mniej czyli z 1000zł (oczywiście tyle trzeba mieć podatku )
                          ja mam podatku jakieś 2500 zł a na Majkę moge tylko 660 złoty odliczyć bo w czerwcu się rodziła + na Julke całość a reszta przepada i męża podatek też
                          w tamtym można było całość niezależniekiedy dziecko sie urodziło
                          Ja od marca na macierzynskim bylam a wychowawczego nie.Wiec mam policzyc kwote podatku tylko za miesiace macierzynskiego?
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            #28
                            dziewczyny ja w papierach i przepisach to zielona jestem.
                            a co z becikowym z mopsu?
                            brałam jedno to podstawowe, na to tez pit11 daja ?
                            czy z tego się nnie rozliczam?
                            bo ja juz się z mężem rozliczyłam i jutro chce pit zanieść a o tym nie pomyślałam.
                            pit11 dostałam tylko z pracy.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #29
                              Pinky becikowe, rodzinne i dodatki nie ulegają opodatkowaniu

                              Skomentuj


                                #30
                                pinki becikowe i ten drugi 1000 są wliczone w roczny dochód na picie.
                                ja bylam tylko na samym macierzyńskim a dochód moj to ponad 8,5tys.a oni doliczyli te 2tys co dostalam na urodzenie dziecka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X