Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lepszy poród - szokujące kartki i porodowe wspomnienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lepszy poród - szokujące kartki i porodowe wspomnienia

    Słyszałyście o akcji Lepszy poród? To ogólnopolska akcja, której celem jest zwrócenie uwagi na łamanie praw rodzących kobiet oraz zainicjowanie pozytywnych zmian na porodówkach. My do akcji dołączyłyśmy, spisałyśmy na kartkach swoje porodowe wspomnienia - te dobre i złe, możecie je zobaczyć w galerii Nasze kartki z opisami porodów.

    Was również zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Lepszy poród! Jak zapamiętałyście swoje porody? Co byście zmieniły, czego potrzebowałyście, a czego wam zabrakło? A może wszystko potoczyło się dobrze, otrzymałyście pomoc i wsparcie? Czekamy na wasze wspomnienia.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    #2
    Odp: Lepszy poród - szokujące kartki i porodowe wspomnienia

    ehh moje wspomnienia z porodówki nie należą do najmilszych... Jedynie piękna chwila dla mnir to jak położyli mi mojego synka na piersi na chwilkę

    Skomentuj


      #3
      Odp: Lepszy poród - szokujące kartki i porodowe wspomnienia

      U mnie położna zupełnie zlekceważyła moje prośby o znieczulenie i w efekcie męczyłam się kilkanaście godzin, bo nawet nie mogłam się ruszyć z bólu, żeby trochę poćwiczyć czy pochodzić i przyspieszyć rozwieranie szyjki macicy. Dopiero po całej nocy dostała znieczulenie, druga połozna wzięła się za robotę i przy niej urodziłam w kilka godzin, chociaż bardzo bolało.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Lepszy poród - szokujące kartki i porodowe wspomnienia

        Mi położna zalecała ćwiczenia i co trochę po prysznic i dzięki temu bóle nie były takie straszne, do przeżycia, jednak siekła mnie gorączka i mdlałam i to chyba przez to że 17 godzin się męczyłam .

        Skomentuj

               
        Working...
        X