Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przed kompem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przed kompem

    Ile razy zdarzyło się Wam "olać"dziecko, bo siedziałyście przed kompem? I co wtedy robiłyście?


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
  •    
       

    #2
    Odp: Przed kompem

    Nigdy nie olewam dziecka by posiedzieć przed komputerem... ;/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przed kompem

      a mi się zdarzyło... wczoraj... i uważm, że nic w tym złego! nic się córci nie stało jak dostała batonika 10min później... akurat czytałam o atopowym zapaleniu skóry


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przed kompem

        A ja mam teraz wyrzuty sumienia,bo piszę to w pracy,piątek jest luźniejszym dniem więc mogę (powiedzmy) sobie na to pozwolić.O korzystanie z komputera w domu nie mam wyrzutów ,gdyż jestem najrzadszym jego użytkownikiem (muszę w końcu ograniczyć czas dzieciom).Ale dzisiaj wieczorem po uśpieniu mojej najmłodszej pociechy usiądę bez skrupułów,chyba,że jak co dzień usnę z małym .

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przed kompem

          Mi się zdarzyło ''olać'' synka i usiąść przed komputerem..ale tylko jak mam pocztę do sprawdzenia..z reguły wtedy bawi się autkamia potem sam wskakuje mi na kolana i oglądamy razem)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przed kompem

            hmm, ciekawe forum, ile razy? chyba ani razu chociaz ochota jest mieć chwile słabości, ale dziecko to ciągły obowiązek, jak mam czas to mały wieczorem wymusza na mnie czytanie książki, proponuje czytać wtedy nie kusi komp:
            fajny link:
            http://linkbaby.pl/artykuly/bajki-do-czytania/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przed kompem

              cześć Mamusie!

              ja również staram się nie 'olewać' mojego dziecka, bo ważniejsze jest siedzenie na necie. Aczkolwiek uważam, że co innego jak dziecko płacze, bo jest głodne bądź ma mokro,a co innego jak dziecko płacze, bo chcę, np. ciastko. Ja mam 9-miesięczną córeczkę i wiem,że jak ona płacze, to muszę zostawić wszystko i zająć się nią, bo ona płacząc nie chce nic na mnie wymusić tylko albo jest głodna albo zwyczajnie chce się przytulić.
              Ja siedzę na kompie przeważnie jak malutka śpi albo jak grzecznie się bawi. Wyjątkiem było ostatnio moje pisanie pracy licencjackiej, która pochłonęła mi znacznie więcej czasu niż załóżmy 2-godzinny sen dziecka.
              Przed komputerem z Igą nigdy nie siadam, bo to nie jest zdrowe dla jej wzroku, a poza tym czytałam, że siedzenie przed komputerem czy telewizorem powoduje,że dziecko staje się bardziej nerwowe.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przed kompem

                O rany, co za pytanie Ja na szczęście jeszcze nie mam tego problemu

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przed kompem

                  Ja siedzę przed kompem tylko jak synek śpi, albo ewentualnie jest z tatą, ale to rzadziej, bo wolę być z nimi. Komp. to taka mała odskocznia.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przed kompem

                    Napisane przez inesita28 Pokaż wiadomość
                    Ja siedzę przed kompem tylko jak synek śpi, albo ewentualnie jest z tatą, ale to rzadziej, bo wolę być z nimi. Komp. to taka mała odskocznia.
                    U mnie tak samo jakiś kontakt z ludźmi chociaż w ten sposób



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przed kompem

                      ja lubie sobie posiedziec na kompie, mam wtedy wlasnie troche "odskocznie" od tej monotonni domowej, ale moje dzieci maja juz prawie 4 lata a w dodatku sa we dwie i potrafia sie ladnie bawic i wtedy mnei wyganiaja z pokoju
                      kiedys nie mialam takich rarytasow... zwlaszcza pierwsze 6miesiecy po ich narodzeniu....w tym czasie usiadlam na kompa niedzielą na chwile hehe

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przed kompem

                        Gdy moj malec widzi ze zasiadam do komputera i nie zwracam na niego uwagi podchodzi i naciska reset:P

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przed kompem

                          no widzisz jaki spryciarz kto go nauczyl, tato? hehe

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przed kompem

                            Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
                            Gdy moj malec widzi ze zasiadam do komputera i nie zwracam na niego uwagi podchodzi i naciska reset:P
                            Ha ha dobre



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przed kompem

                              Mysle ze wabi go kolor:P bo u nas reset swieci na czerwono;P
                              Ja go podpuszczam za to kiedy siedzi tatus i gra w okropna FIFE!:P

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X