Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-10-2014, 16:03
zocha78 zocha78 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zocha78.polki.pl

Domyślnie Odp: pościel

Ja mam z ulubionymi bohaterami bajki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-2014, 16:19
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Zdjęcia: 187

Odkąd odkryłam pościel od Sangotrade nic innego do mnie nie przemawia. Dobra gatunkowo, różnorodny wybór i przystępna cena. Tutaj możecie obejrzeć sobie ich asortyment https://www.facebook.com/sangotrade?fref=ts

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-2014, 17:30
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508

a no dosc ciekawa stronka, wybor jest cena tez w miare, moze sobie cos wybiore i zakupię Skoro polecasz a ja Ci ufam to biere w ciemno ahha
Nieprzeczytane 12-10-2014, 21:37
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

Cytat:
Napisał evelinek13 Zobacz post
a no dosc ciekawa stronka, wybor jest cena tez w miare, moze sobie cos wybiore i zakupię Skoro polecasz a ja Ci ufam to biere w ciemno ahha
Bierz bierz bo naprawdę warto - ja również polecam tę firmę, pościele są bardzo dobre jakościowo, nic sie z materiałem nie dzieje po praniu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 11:04
agibee's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Cytat:
My mamy między innymi tą pościel w te kolorowe grochy! Ona świetnie ożywia pokój. Naprawdę bardzo fajnie to wygląda na żywo. Mogę podesłać Ci nawet fotki bez zbędnych ubarwień jak to zazwyczaj na stronkach bywa..

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 14:01
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
Napisał agibee Zobacz post
My mamy między innymi tą pościel w te kolorowe grochy! Ona świetnie ożywia pokój. Naprawdę bardzo fajnie to wygląda na żywo. Mogę podesłać Ci nawet fotki bez zbędnych ubarwień jak to zazwyczaj na stronkach bywa..
hehe my też mamy kolorowe grochy plus drugą w szarych kolorach
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 16:12
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508

Cytat:
Napisał agibee Zobacz post
kochana z checia obejrze fotki Twoich slodkich maluchow w tej poscieli takze podeslij mi Czekam nan ie ok??
Mi sie tez ta w grichy podoba posciel bardzo
Nieprzeczytane 14-10-2014, 11:57
agibee's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Cytat:
kochana z checia obejrze fotki Twoich slodkich maluchow w tej poscieli takze podeslij mi Czekam nan ie ok??
Mi sie tez ta w grichy podoba posciel bardzo
Nie ma problemu Prześlę Ci na FB

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-2014, 12:25
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Ja mam pościel dla dziecka z dwóch firm: Feretti i Ceba Baby. Ta druga z tego co pamiętam jest tańsza i duuużo lepsza. Jestem bardziej zadowolona z Ceba Baby. Bogate wzornictwo, ładne, żywe kolory, miła w dotyku i bardzo fajnie się prasuje. Pościel z Feretti jest okropna do prasowania. Na metce jest zalecenie, że nie można prasować w wysokich temperaturach a w niskich nie da się rozprostować zagnieceń. Poza tym pościel hmm szeleści? Śmiesznie to zabrzmiało ale jak synek przewala się w łóżeczku to słychać każdy szmer jego kołderki. Uważam, że w tym wypadku cena nie jest adekwatna do jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-2014, 13:26
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
Napisał mikaa997 Zobacz post
Ja mam pościel dla dziecka z dwóch firm: Feretti i Ceba Baby. Ta druga z tego co pamiętam jest tańsza i duuużo lepsza. Jestem bardziej zadowolona z Ceba Baby. Bogate wzornictwo, ładne, żywe kolory, miła w dotyku i bardzo fajnie się prasuje. Pościel z Feretti jest okropna do prasowania. Na metce jest zalecenie, że nie można prasować w wysokich temperaturach a w niskich nie da się rozprostować zagnieceń. Poza tym pościel hmm szeleści? Śmiesznie to zabrzmiało ale jak synek przewala się w łóżeczku to słychać każdy szmer jego kołderki. Uważam, że w tym wypadku cena nie jest adekwatna do jakości.
moja siostra ma pościel i dużo akcesoriów od Ceba baby i też sobie mocno chwali te firmę mi z ich strony bardzo się podobała Cebuszka i takową posiadamy i służy nam to teraz
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania