Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-02-2017, 14:32
onexia12's Avatar
onexia12 onexia12 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
onexia12.polki.pl

Domyślnie Odp: Fajne ciuchy

Ja to kupuje ubranie w sklepie internetowym zoio. Ciuchy są dobrej jakości oraz bardzo atrakcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2017, 09:20
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Koleżanka tam zamawiała, ale była zdegustowana sposobem realizacji zamówienia. Musiała się też o nie upomnieć, bo jej go nie przysłali.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-2017, 06:33
tamisia's Avatar
tamisia tamisia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tamisia.polki.pl

Dziewczyny a co sądzicie może o zegarkach od firmy Skagen? Pytam się Was tutaj ponieważ powaznie zastanawiam się nad zakupem zegarka tej firmy.

Spodobal mi się ten na złotej bransolecie:
http://www.zegarki-skagen.pl/zegarek...358sggd-freja/

Jeszcze całkiem niezły wydaje mi się ten:
http://www.zegarki-skagen.pl/zegarek...5lgscp-ancher/

I napiszcie który jest Waszym zdaniem lepszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-03-2017, 14:51
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Takich sklepów z odzieżą jest mnóstwo. Na względzie musimy mieć to, co lubimy, ja lubię ubrania z naszywkami. Istotne jest dla mnie także to, aby ubrania miały jak najbardziej klasyczny charakter. A w sklepie internetowym Efemina z modną odzieżą jest duży wybór w różnych rozmiarach a odzież wysokiej jakości. Przeglądając ich ubrania i dodatki, byłam bardzo zadowolona. Dlatego wiem,że jestem wstanie POLECIĆ!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2017, 10:02
lingmulf lingmulf jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lingmulf.polki.pl

Jeśli chodzi o ciuchy, to ja polecam bluzy i T-shirty z własnym nadrukiem od http://www.dzx.pl/pl/. Według mnie to super opcja i sposób na nietuzinkowy styl!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2017, 14:39
ombreclothing ombreclothing jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ombreclothing.polki.pl

Jeżeli poszukiwane są fajne ciuchy męskie to od razu się polecamy.
Asortyment mamy duży, ceny rozsądne(!), na pewno warto do nas wpaść na rozeznanie.
W ten weekend możecie załapać się na Stylowe Zakupy, cały asortyment z kodem rabatowym: STYLOWE15 macie 15% taniej 8)
www.Ombre.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2017, 09:57
satya satya jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
satya.polki.pl

Ja nauczyłam się już, iż nie warto tak do końca sugerować się tylko i wyłącznie firmą danej odzieży, a bardziej faktyczną jakością którą prezentują ubrania, no i rzecz jasna muszą nam się także podobać, od tego zacznijmy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2017, 14:18
iwopol iwopol jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
iwopol.polki.pl

Ostatnio trafiłam na ten sklep https://bassille.pl/ może mało znany w sieci i nie mogę znaleźć opinii na ich temat ale ofertą mają całkiem fajną...
Jak to mówią ilu ludzi,tyle gustów! Osobiscie wolę pójść i przymirzyć,też tak macie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2017, 08:05
kasia860318 kasia860318 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasia860318.polki.pl

Sprawdź sobie ofertę tego sklepu https://molt.pl/ bo mają naprawdę bardzo duży wybór odzieży. Jak się wczytałam to chyba nawet 5 tys różnego rodzaju produktów a to się rzadko spotyka Sama czasami u nich zamawiam i jestem bardzo zadowolona, bo jakość ubrań jest rewelacyjna, ceny super ale dla mnie jest najważniejsze to, że robią nadruki i hafty. Ja często zamawiam ubrania dla moich pracowników z nadrukiem i u nich mam wszystko w jednym miejscu i nie muszę oddawać odzieży do innej firmy aby zrobili mi nadruki z logo firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2017, 18:44
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

W wielu sklepach są fajne ciuchy. Dzisiaj to aż nie wiadomo, na co się decydować. Ja najczęściej przeglądam ofertę najpopularniejszych sklepów za pośrednictwem Domodi. Dzisiaj tutaj: http://domodi.pl/odziez/odziez-damsk...zytowe-damskie widziałam wiele pięknych bluzek wizytowych. Same zobaczcie, jakie są teraz modne!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania