Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-09-2016, 19:16
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Domyślnie Odp: Pożyczka bez bik na szybkigrosz.pl?

To jak już ktoś musi brać tego typu pozyczki to nie lepiej poświęcić chwilę czasu i poszukać najlepszej oferty przez portale, które oferyują porównanie tego typu ofert? Na przykładzie porównywarki terve i pożyczek przez internet http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet wszystko ładnie posegregowane i czytelne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-2016, 08:08
maciejkaa1 maciejkaa1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maciejkaa1.polki.pl

Jeśli mam być szczera to nie słyszałam o takim portalu. Jeśli chodzi o same pożyczki to pewnie nikt nie jest zwolennikiem pożyczania pieniedzy w jakiejkolwiek formie ale zdarza się w życiu czasem tak, że przytrafi się taka sytuacja, że trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-2016, 08:13
julkoo julkoo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
julkoo.polki.pl

Dokładnie tak samo uważam, sama nie lubie się zapożyczać ale zdarzają się takie sytuacje, że nie ma wyjścia. Samej kilka razy w życiu mi się zdarzyło. W takich przypadkach korzystam z takich, które znam i kojarze, takie chwilówki wydaja mi się bezpieczne. Nie ufam instutucją, których nie znam, nie kojarze choćby z reklam, nawet jeśli mają świetną ofertę raczej nie zwracam na takie uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-10-2016, 08:38
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

ja od pożyczek wszelkiego rodzaju trzymam się na długi dystans bo nie chcę mieć przez nie problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2016, 06:43
bertelen's Avatar
bertelen bertelen jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bertelen.polki.pl

Czy ja wiem czy takie problemy..... Jesli jest to pożyczka na 0% to jest to o wiele bardziej opłacalne niż w przypadku pożyczki w banku . Na tej stronie jest artykuł o tym;
http://www.rp.pl/Finanse/160929268-D...chwilowki.html

Bardzo wiele firm oferuje darmowe chwilówki i wcale na tym nie tracą ! Jest to jedna z lepszych form reklamy ponieważ przekonują do siebie klientów. Jeśli spłacisz taką pożyczkę w terminie to nic nie będzie Cię to kosztowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2016, 06:16
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

ja mam jedną żelazną zasadę że od pożyczek wszelkiego rodzaju trzymam się z daleka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2016, 18:22
isana91 isana91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
isana91.polki.pl

Rozumiem cię ale wierz mi w życiu różnie bywa i nie zdziw się jak kiedyś będziesz musiała wziąć pożyczkę. Ja ostatnio przeglądałam oferty pożyczek i trafiłam na https://www.ferratum.pl/products/plusloan Zastanawiam się nad wzięciem tam pożyczki na święta. Przydadzą się pieniądze na prezenty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2016, 23:17
weronika_mf weronika_mf jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
weronika_mf.polki.pl

Takie pożyczki internetowe są ostatecznie bardziej korzystniejsze niż np. pożyczka na dowód.
Polecam przed wzięciem jakiejkolwiek pożyczki rzucić okiem na ranking chwilówek. Najlepsza do tego jest strona www.credy.pl ze względu na to że posiada najaktualniejsze dane
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-2016, 18:04
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Jeśli potrzebujesz pieniędzy to polecam Lendon. Tylko im ufam Pierwsza pożyczka do 2000 zł jest bez oprocentowania. Czyli oddajesz tyle ile wziąłeś. Terminy spłat są wygodne i nie ma kruczków. Polecam https://www.lendon.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-2017, 12:59
alka98 alka98 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alka98.polki.pl

Cytat:
Napisał Becia88 Zobacz post
ja mam jedną żelazną zasadę że od pożyczek wszelkiego rodzaju trzymam się z daleka.
...i to jest najlepsza zasada.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania