Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    heja mamcie ale pinklady masz piękny widok z okna. u nas dziś nie było takiego pięknego słoneczka
    co u was słychać?
    gratulacje dziewczyny z okazji białych kreseczek to już niedługo będą malutkie wampirki
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      sama gotuje.słoiczka jeszcze jej nie dałam. lubie jej gotować. ostatnio placuszki z bananem jej dałąm. wcinała .




      Skomentuj


        o widzę ,że podobnie jak pinklady i ja pytam o pomidorową pytam
        MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
        25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
        30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

        Skomentuj


          to ja bym prosiła krótki przepis na tą pomidorową, głównie chodzi mi o przyprawy, sól itp
          MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
          25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
          30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

          Skomentuj


            a ja z ciekawości o ta zupe
            bo ja czasem słoik tak to tez gotuję
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Natalka wlasnie zasypia przy pozytywce oczywiscie zanim zasnie musi pobawic sie pielucha
              Natalka - 24 lipca 2008r.

              Skomentuj


                słoiczki fakt ze są wygodne,ale tak codziennie kupować... wszystko z sumować to by mi kasy nie starczało.mleczko, kaszki jeszcze




                Skomentuj

                •    
                     

                  Moja mała coś nie bardzo na gotowane przeze mnie obiadki patrzy Już miałam kilka podejść, ale pluła dalej niż widziała, albo zakrywała buzię ręką. Widocznie nie jestem stworzona do gotowania, ale muszę próbować. Na szczęście owoców nie je ze słoiczka, bo jej nie smakują tylko wcina surowe.


                  Skomentuj


                    daje bardzo duzo warzyw ,wiec przypraw nie trzeba duzo. troszke soli daje.




                    Skomentuj


                      moniaB daj kilka rad, a może kurs szybkiego gotowania dla maluchów
                      MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                      25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                      30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Marysia ostatnio tylko banana chce. myslicie ze nie za duzo jak zje całego?




                        Skomentuj


                          Nusiak moj maly tez nie lubi moich zupek za to chetnie
                          zjada sloiczek, ostatnio ugotowalam mu rosolek z kluskami
                          z kaszy mannej to zjadl duzo ale przeziez codziennie mu nie bede tego dawac
                          Patryczek


                          http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                          Skomentuj


                            a czy zagęszczasz?czy tylko sam ryż dodajesz? o matko zaczynam mieć wyrzuty sumienia, ja małemu tylko obiadki ze słoiczków serwuje
                            MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                            25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                            30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                            Skomentuj


                              Edysob - no właśnie, codziennie mannej nie będzie jadł... zwłaszcza roczne dziecko. Słoiczkami za to nie pogardzi. Może to i to dobrze, że nie muszę za nią biegać z jedzeniem. Ale z drugiej strony sporo to kosztuje, więc bym chciała ją przerzucić na nasze jedzonko.


                              Skomentuj


                                ja jakiś czas temu nie gotowałam swojej bo pluła
                                ale ostatnio krupniczek mój wcina
                                i ziemniaczki z masełkiem i żółtkiem (ale to nie wymaga specjalnych zdolności kulinarnych)


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X