Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-11-2019, 08:10
foxi foxi jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
foxi.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki dom zbudować?

Nie odkryje nic nowego jak powiem ,że wszystko zaczyna sie od dobrego projektu.Czym więcej czasu poświęcicie na dobry projekt tym mniej kłopotów i nerwów mieć będziecie w przyszłości. Znajomy zamówił gotowy projekt z firmy Mg Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ jednocześnie zgłosił chęć uczestnictwa w konkursie fotograficznym - "Pochwal się swoim domem". Zazdroszczę mu bo ekstra nagrody można wygrać - automatyczne urządzenie koszące firmy Gardena .pzdr
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-2019, 14:41
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Dawniej projekt domu nie stanowił dla mnie priorytetu. Dziś uważam, że aby dobrze się wkomponować w istniejącą już infrastrukturę należy bardzo dokładnie wybrać pracownię architektoniczną https://www.architekt-krakow.pl/ Taką dla wymagających. Tylko dzięki temu mamy szansę na projekt, który będzie się idealnie prezentował. Stałam się mega estetką i tyczy się to również wnętrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-11-2019, 19:18
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Wybuduj taki dom jaki ci się podoba, w końcu ty będziesz w nim mieszkać. Ja dzisiaj np. trafiłam na https://www.look-design.pl/ i przeglądam artykuły. Szukam pomysłu na aranżację domu - po nowym roku zaczynamy wykańczanie. Zdecydowaliśmy się na dom parterowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-11-2019, 22:02
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Na pewno powinniście wcześniej przemyśleć, czego konkretnie będziecie potrzebowali. Właśnie dlatego warto zajrzeć do http://eko-logis.com.pl/sprzedaz-kruszyw-i-piachu/ i sprawdzić kruszywa, które mają w swojej ofercie. To może być dla nich sporym wsparciem, pomyślcie nad tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2019, 13:47
ludwik_p ludwik_p jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ludwik_p.polki.pl

Miasto: Lubin

Jeśli dom to warto zaznajomić się z niektórymi tematami. Proponuję blog Dom na głowie. Oto link do blogu: http://dom-na-glowie.pl/ Znajdą tam Państwo sporo ciekawych tematów nawet związanych z ślubem. Warto zaglądać częściej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2019, 13:14
KonradSkal KonradSkal jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
KonradSkal.polki.pl

Dzień doby potrzebne mi sa oferty , które zawierają mieszkania Szczecin Pogodno. Dobrze by było gdyby były w wysokim standardzie. Ceny obecnie są dość przewidywalne, ale jak coś tańszego wpadnie to będzie bardzo miło. Jeśli ktoś chce coś podesłać to bardzo proszę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-12-2019, 18:13
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Jeśli będzie potrzebować specjalistycznych maszyn, to nie ma sensu od razu kupować nowych. Warto wynająć z jakiejś sprawdzonej firmy. Tutaj : http://www.rico-maszyny.pl/gilotyny-do-ciecia-blachy możecie wynająć m.in. maszyny do cięcia blachy, które mogą okazać się przydatne na budowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:38
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

A wiecie że teraz popularność zyskują domy szkieletowe drewniane? Zastanawiam się nad takim domem, niedługo musimy podjąć z mężem decyzję jaki dom chcemy i za takim przemawia kilka rzeczy. Przede wszystkim dom taki jest ekologiczny i tańszy niż murowany. A wygląda praktycznie tak samo jak patrzyłam na projekty. Także może i się na niego zdecydujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania