Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-01-2019, 12:29
superman2's Avatar
superman2 superman2 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
superman2.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki dom zbudować?

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
Nieprzeczytane 06-01-2019, 14:49
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Chyba każdy chce czuć się we własnym domu dobrze i bezpiecznie. Aby tak było wnętrze musi być odpowiednio zaaranżowane. Dodatki są niezwykle ważne. Można powiedzieć, że robią połowę roboty. Po dawkę inspiracji warto wpaść na http://dekoracjawentrz.pl/ Urządzanie domu wcale nie jest takie łatwe. Jeżeli nie czujemy się na siłach zawsze możemy skorzystać z usług profesjonalnego biura projektowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-01-2019, 13:51
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

szukam farb akrylowych, czy ktoś używał https://farbyspecjalistyczne.pl/kate...korozja/akryl/ ?
Nieprzeczytane 26-01-2019, 15:50
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Oczywiście budując dom warto postawić na trwały materiał, który nie będzie się uszkadzał. Przykładowo w wielu przypadkach świetnie może się sprawdzić płytka techniczna sprawdź tutaj. Jako elewacja, czy trwałą podłogę. Co ciekawe takie płytki cieszą się pięknym dizajnem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-01-2019, 10:44
kaska54 kaska54 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaska54.polki.pl

Przy wybieraniu podłóg, pomyśl o płytkach. Jeśli połączysz je z ogrzewaniem podłogowym to prawdziwa bajka zimą. I nie powykręca nikomu nóg na starość Do odpowiedniego stylu wnętrza podłoga może naprawdę*dużo zmienić. W swoim salonie mam płytki zahna, całość utrzymana jest w stylu antycznym co daje wspaniałe odczucia. Na początku nie byłam pewna ale Pani dekoratorka mnie przekonała i widzę że się nie myliła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2019, 17:04
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Potrzebuję nieco wiedzy w temacie piaskowania. Konkretnie chodzi mi o piaskowanie cegły, z której zbudowany jest dom. Cegła jest juz w takim stanie, że doprawdy należałoby coś z nią zrobić, a słyszałam, że jest to zabieg bardzo dokładny. Piaskowaniem w Grudziądzu zajmuje się firma Technostal, działająca juz na rynku wiele lat. Zakładam więc, że wiedzą co robią. Pytanie tylko do Was, czy ktoś już coś takiego robił?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2019, 11:35
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Najlepiej duży, chociaż nie każdemu zależy na przestrzeni, ale kiedy już decydujemy się na kosztowną budowę to lepiej mieć większy dom. Fajne i bardzo nowoczesne projekty ma w swojej ofercie pracownia architektoniczna w Warszawie Uwzględniają oni nawet najmniejsze potrzeby klientów. Bardzo dobrze znają się na projektowaniu domów i wiedzą, jakiego rozłożenia pokoi potrzebują w dzisiejszych czasach ludzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2019, 16:14
lechaaa lechaaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lechaaa.polki.pl

Cześć wszystkim forumowiczom
Mieszkam obecnie na terenie Katowic. Buduję dom pod miastem i stoję właśnie przed dylematem wyboru firmy do zaprojektowania intalacji wodno-kanalizacyjnej... Czy znacie może jakąś sprawdzą firmę, która zajmuje się tego typu sprawami i byłaby w stanie mi coś polecić oraz doradzić? W województwie śląskim sporo jest tego typu firm i dość ciężko jest się na coś sensownego zdecydować... Czy sądzicie, że na przykład tego typu oferta byłaby dobrym wyjściem https://vosa.pl/ ? Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością mi się przydadzą
Nieprzeczytane 02-02-2019, 22:58
agnes66 agnes66 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

Najlepiej zbudować taki by był mocny, ekologiczny i suchy. Trzeba zwrócić uwagę na dobrą izolację i w ogóle na same materiały budowlane. Np. takie bloczki silka http://www.betor.pl/bloczki-silka/ są bardzo fajne, raczej lepsze niż zwykłe betonowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2019, 09:30
krakowek krakowek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
krakowek.polki.pl

Hejka wszystkim
Zastanawiam się właśnie w tym momencie nad montażem żaluzji u siebie w mieszkaniu. Jakie ogólnie macie z nimi doświadczenia? Według Was lepsze są rolety czy właśnie żaluzje? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś naprawdę dobrego i sensownego... Moją uwagę póki co przykuła ta firma z Katowic http://roleter.pl/ Mają naprawdę dość duże doświadczenie, a ich dotychczasowe realizacje zdecydowanie zachęcają Czy ktoś z Was miał może już z nimi jakąś styczność? Mieszkam na śląsku, więc szukam właśnie wśród firm z tego regionu... Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym temacie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania