Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez malami12 Pokaż wiadomość
    Jeśli chcesz kupić telefon swojemu facetowi to polecam ten artykuł xxx Z jego pomocą wybierzesz naprawdę fajnego smartfona. Ja w zeszłym roku kupilam mężowi Huawei P30 pro i jest z niego bardzo zadowolony. Nic się z tym telefonem nie dzieje.
    A później polecam, żeby facet kupił sobie dobre szkło hartowane do tego telefonu...
    Trzeba chronić cenne prezenty! Ja swojemu mężowi podpowiedziałem ten sklep xxx i chyba była zadowolony, bo siedział przed komputerem pół wieczora
    Last edited by gagatka; 20-10-2020, 16:33. Powód: reklama

    Skomentuj

    •    
         

      Z mężczyznami zawsze miałam problem. Jestem kobietą i mniej więcej wiem co lubię. Poza tym, dla kobiety zawsze piękny szal, biżuteria czy zmysłowe perfumy to dobra opcja. Ale mężczyźni zdają się być bardziej złożeni pod tym względem. Mimo to, znalazłam świetny poradnik, w którym znalazłam fajne pomysły na tanie prezenty świąteczne. Chcecie?
      Last edited by gagatka; 26-01-2021, 15:44. Powód: link

      Skomentuj


        Wszystko tutaj zależy od faceta ale kilka propozycji ode mnie
        nowy portfel
        nowa koszulka albo buty ( mój uwielbia dostawać ubrania bo potem nie musi sobie samodzielnie ich kupować a tego nie znosi....)
        kosmetyki do brody, oczywiście o ile nosi na co dzień brodę

        Jeśli macie większe fundusze, mozecie zastanowićs ię nad lotem w tunelu aerodynamicznym. Jest to coś nowego, coś ciekawego xxx
        Last edited by gagatka; 01-02-2021, 14:12. Powód: link

        Skomentuj


          A może takiego jak uchwyt na telefon?
          xxx
          Na pewno do samochodu do potrzebny i praktyczny gadżet! Jak facet go jeszcze nie ma, to dostając taki prezent na pewno będzie zadowolony
          Last edited by gagatka; 04-02-2021, 11:15. Powód: link

          Skomentuj


            Ja najbardziej polecam kupić kartę podarunkową albo xxx jest ogromny wybór i łatwo znaleźć coś dla każdego. Z żoną co roku kupujemy sobie wzajemnie vouchery, dzięki temu praktycznie już jechałem każdym sportowym samochodem, a ona była w każdym najlepszym spa.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X