Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubiony sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ulubiony sport

    Uprawiacie sport? Jaki. A może lubicie oglądać w telewizji.
    Ja chodzę na fitness, a lubię oglądać łyżwiarstwo figurowe
  •    
       

    #2
    Odp: Ulubiony sport

    Skoki narciarskie i żużel


    Skomentuj


      #3
      Odp: Ulubiony sport

      ja nie uprawia msportu jedynie cwicze z Chodakowska a w tv ogladam piłkę nożną, nic innego

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ulubiony sport

        Tenis! Pomaga mi się całkowicie zresetować po ciężkim dniu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ulubiony sport

          Oglądać lubię siatkówkę i piłkę nożną a uprawiać - bieganie i rower.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ulubiony sport

            hm, u mnie teraz na pierwszym miejscu jest chyba piłka nożna. mój T. mnie zaraził. Zaczęło się od oglądania meczy, a teraz nawet gram w gierki w stylu tej: xxx
            A jeśli chodzi o czynne uprawianie sportu, to najbardziej lubię jazdę na rowerze i zumbę.
            Last edited by gagatka; 06-04-2021, 13:41. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ulubiony sport

              U mnie bieganie, ale nie ma czasu rano, nie mam czasu wieczorem, więc niestety sporadycznie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ulubiony sport

                Ja pamiętam, jak w trakcie ciąży chodziłam na pilates, specjalnie przystosowany właśnie dla ciężarnych kobiet. Tak się wkręciłam, że chodzę do teraz, oczywiście już na normalne zajęcia, a nie na te dla ciężarnych

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ulubiony sport

                  Ja uwielbiam pływać. Ogólnie basen. Jednak jeździłam rzadko, bo nigdy nie było czasu, zawsze coś jest do roboty. Jak zaszłam w ciążę postanowiłam to zmienić, bo przecież basen podczas ciąży też polecany. Jeździłam codziennie, co drugi dzień. Super sprawa dla kondycji, figury i dla relaksu. Jak ktoś nie lubi albo nie umie pływać jest sauna, jacuzzi itp. A w lato bieganie i wycieczki rowerowe. Wolę jednak czynnie uczestniczyć w sporcie niż oglądać jakikolwiek z kanapy przed telewizorem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ulubiony sport

                    Napisane przez anulenka6 Pokaż wiadomość
                    Ja uwielbiam pływać. Ogólnie basen. Jednak jeździłam rzadko, bo nigdy nie było czasu, zawsze coś jest do roboty. Jak zaszłam w ciążę postanowiłam to zmienić, bo przecież basen podczas ciąży też polecany. Jeździłam codziennie, co drugi dzień. Super sprawa dla kondycji, figury i dla relaksu. Jak ktoś nie lubi albo nie umie pływać jest sauna, jacuzzi itp. A w lato bieganie i wycieczki rowerowe. Wolę jednak czynnie uczestniczyć w sporcie niż oglądać jakikolwiek z kanapy przed telewizorem
                    oj ja też uwielbiam pływanie teraz, gdy córcia jest na świecie jeździ z nami na basen i się pluska i to uwielbia ja też korzystam by zachować kondycję i lepiej się czuję ćwiczę też jogę, ale w domku bo brakuje mi czasu na zajęcia
                    i nie oglądam w TV nic bo z Małą nie ma na to czasu

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ulubiony sport

                      Ja kocham wędrówki górskie i traktuje je też jako sport. Natomiast oglądać lubię piłkę nożną i wszelkiego rodzaju sporty zimowe. Sama jestem leniuchem i nic innego jak jazda na rowerze mnie nie przekonuje



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ulubiony sport

                        ogladac pile nożna
                        a uprawiac? dla mnie podpasowala zumba. Nie mam zbytnio czasu ale kiedy mam lubie sobie pozarzucać ciałem na lewo i prawo w gore i dol Mily sport przy fajnej muzie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ulubiony sport

                          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                          ogladac pile nożna
                          a uprawiac? dla mnie podpasowala zumba. Nie mam zbytnio czasu ale kiedy mam lubie sobie pozarzucać ciałem na lewo i prawo w gore i dol Mily sport przy fajnej muzie
                          Evelinek13 uprawiać to ja mogę wiesz co ;P



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ulubiony sport

                            Ssss .... wiem hahahah
                            w sumie to to tez jakis sport Bo zawsze kalorie sie spala, na koniec c chetnie by pospał

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ulubiony sport

                              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                              Ssss .... wiem hahahah
                              w sumie to to tez jakis sport Bo zawsze kalorie sie spala, na koniec c chetnie by pospał
                              Hi hi...ja to zawsze jakaś inna byłam i chyba będę już zawsze. Mi się nigdy nie chcę spać po tego typu uprawach ;P



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X