Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-09-2018, 08:44
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

W sumie niezależnie od tego, jaki telefon kupisz, każdy może się zepsuć. Teraz to nigdy nic nie wiadomo z tymi telefonami. U mnie w domu rządzą jednak iPhone. Zdarzyło się, że taki iPhone się zepsuł ale od tego są takie miejsca jak macintosz.com - serwis iphone warszawa. Wszystko można naprawić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-10-2018, 08:38
osorio osorio jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
osorio.polki.pl

A to zależy jakie ten nastolatek ma potrzeby. Osobiście polecałbym coś w stylu https://www.play.pl/telefony/huawei/huawei-y6-2018 - Huawei Y6 (2018), naprawdę fajny telefon, dla 12 latka powinien być wystarczający. No i w Playu nie jest drogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-10-2018, 15:27
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Etui na telefon to dodatek zarówno modny, jak i praktyczny. Wydaje mi się więc, że warto zastanowić się nad taką opcją jak etui na iphone 6. Tym bardziej, że takie pokrowce bez problemu znajdziecie w wielu różnych sklepach internetowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2018, 22:31
roshy12 roshy12 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
roshy12.polki.pl

Ja ostatnio też szukałam telefonu dla swojego dziecka i znalazłam bardzo ciekawy ranking smartfonów. Szukałam smartfona do 1000 zł i strona bardzo mi pomogła podjąć decyzję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2018, 15:07
aziolko1's Avatar
aziolko1 aziolko1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aziolko1.polki.pl

Dzięki wielkie za interesujące informacje. Na pewno mi się to przyda
Nieprzeczytane 04-12-2018, 21:42
qinga qinga jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
qinga.polki.pl

Równie ważny jest wybór odpowiedniego abonamentu do telefonu dla 12 latka . Mówię z doświadczenia bo mam w domu 10 -latkę . Wybrałam dla niej abonament w sieci Otvarta https://otvarta.pl/ za jedyne 17,99 zł i ma ona nielimitowane rozmowy, sms oraz 6 GB internetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2018, 15:29
kgrymas kgrymas jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kgrymas.polki.pl

Cytat:
Napisał kajametrowsk Zobacz post
Czy 12 lat to nie jest przypadkiem zbyt wczesny wiek na telefon? Jaki model warto kupić dla takiego dziecka. Smartfona czy coś prostego?
Wydaje mi się że 12 lat to odpowiedni wiek na posiadanie telefonu. Jeśli jednak masz jakieś obawy o bezpieczeństwo dziecka w sieci, zawsze możesz zainstalować jakiś program który będzie sprawował kontrolę rodzicielską, chociażby https://www.kaspersky.pl/safe-kids .Dzięki temu będziesz mogła sprawdzić raporty co robi dziecko i czy nie używa stron/aplikacji zakazanych
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-12-2018, 22:14
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Jeśli nadal szukasz telefonu zajrzyj na https://at-outlet.pl/telefony/apple-...gwarancja-kl-a To poleasingowy iphone 7 w świetnym stanie. Myślę, że dla 12-latka będzie idealny. Ja właśnie zastanawiam się nad tym telefonem dla córki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2019, 21:05
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

ja bym polecala tylko iPhone bo są niezawodne. W razie usterek warto tez zglosic sie do profesjonalnego serwisu https://serwisproduktowapple.pl gdzie nei zaplacimy sporo za naprawe
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2019, 08:17
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Najprostszy z możliwych, byleby dzwonił i wysyłał wiadomości
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania