Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-12-2018, 10:24
niccol niccol jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
niccol.polki.pl

Miasto: śląsk
Domyślnie Odp: Jakie macie nastawienie do kredytów

Co masz na myśli mówiąc warunki? Czy ma jakieś znaczenie co to za kredyt i w jakim banku pożyczamy pieniądze? I od czego to zależy jakie warunki bank nam proponuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-2018, 10:38
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Każdy bank ma swoją ofertę kredytową. Różne RRSO i różne okresy pożyczkowania. Zobacz sobie w Finanse Rankomat jak różne oprocentowania mają banki. Znaczenie ma na jakich warunkach pożyczysz pieniądze, bo od tego zależy ile taka pożyczka będzie Cię kosztować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-12-2018, 10:35
urodziny_222 urodziny_222 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
urodziny_222.polki.pl

A no to prawda, kredyty dla obecnych klientów banku mają lepsze oprocentowanie niż dla klientów z ulicy. Też są takie pożyczki w koncie. W porównywarkach można zobaczyć co tam bank zaproponuje, ale to tylko wspępna oferta bo zawsze i tak przed udzieleniem bank liczy naszą zdolność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-2018, 14:02
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

No tak. Ale taka porównywarka to też może być pomocna przy wyborze lokaty, czy konta bankowego. Przynajmniej człowiek ma rozeznanie w produktach bankowych, a jest ich sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-2018, 11:51
niccol niccol jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
niccol.polki.pl

Miasto: śląsk

No tak, na https://finanse.rankomat.pl/ masz do wyboru porównywarkę lokat, kont i kredytów właśnie. Oczywiście dane są tylko podstawowe, ale to zawsze jakiś wyznacznik. Ja mam konto w Nest banku bez opłat i jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-2018, 09:24
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

I nie masz opłat za nic, za kartę? To jestem w szoku, bo ja musze za 300 zł miesięcznie zrobić płatności kartą by mieć za 0 zł. A jakie sa opcje kredytów w NestBanku, wiesz może?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-01-2019, 11:49
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Ja nie mam nic przeciwko. Dziś każdy niemal tak żyje. Kredyty, pożyczki, płatności ratalne, karty kredytowe. Ale ja uważam, że dopóki możemy spłacać to warto z takich opcji korzystać. Zwłaszcza z szybkich pożyczek gotówkowych takich jak tu https://kokos.pl/, gdzie gotówka jest praktycznie od razu dostępna. Wygodne w sytuacji gdy potrzebujemy pieniędzy na szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2019, 12:14
allina987 allina987 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
allina987.polki.pl

Wszystko jest dla ludzi, więc kredyty też. Jednak biorąc je bezmyślnie można sobie napyta całkiem poważnej biedy. W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek i samodzielnie określić w ilu ratach go się odda, bank od ich ilości nalicza sobie odsetki. Taki kredyt to ja rozumiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2019, 12:41
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Nigdy nie miałam problemów ze spłatą kredytów zatem moje nastawienie jest jak najbardziej pozytywne. Ostatni z kredytów jaki brałam to kredyt na oświadczenie W sumie wystarcza dowód osobisty oraz oświadczenie o dochodach. Nie lubię, kiedy trzeba za dużo załatwiać. Papierologia mnie nie bawi. Od kiedy biorę kredyty,to zawsze staram się, by doradca kredytowy dobrze oczacował moje możliwości spłaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-01-2019, 07:08
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Nie mam nic przeciwko kredytom o ile są brane z głową. Ostatnio czytałam http://carpatiabiznes.pl/poradnik,ja...otecznego.html jak obliczyć koszty kredytu hipotecznego. I wiecie co? To wcale nie takie trudne, także można to zrobić nawet samemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania