Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Zostań autorką miesięcznika MRM > Wydanie PAŹDZIERNIKOWE 2010
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wydanie PAŹDZIERNIKOWE 2010 Październikowy numer miesięcznika MRM zawierał będzie następujące tematy: przepisy dla karmiących matek, dojrzałe macierzyństwo, opieka nad wcześniakiem, odstawiamy dziecko od piersi oraz zwierzę w domu. Historie będą opublikowane w numerze październikowym. Regulamin >>

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-08-2018, 18:55
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Domyślnie Odp: Zwierzę w domu

Uważam, że zwierzęta powinny znaleźć się w każdym domu, w szczególności psy. Jeśli poszukiwałabyś informacji o poszczególnych rasach, zajrzyj na blog internetowy https://aurum-alexandria.pl/ który jest całkowicie poświęcony ich tematyce. Jak widać, istnieje wiele ras psów, które świetnie czują się w mieszkaniach (zarówno dużych, jak i mniejszych).
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-2018, 17:11
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

A ile miesięcznie kosztuje Was utrzymancie zwierzaka? Ja planuję mieć psa. Przegladam sobie różne karmy http://www.psiabuda.com.pl/karma-dla-psow.html i tak stwierdzam, że to wcale nie jest tania sprawa, do tego wizyty u weterynarza itd. Jak to wygląda? Zliczaliście kiedyś ile kosztuje Was utrzymanie pupila??? No i oczywiście napiszcie jakiego pupila macie, bo to znacząca sprawa ))
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2018, 14:20
chicaca chicaca jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chicaca.polki.pl

Prawdę mówiąc, to ja nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób. Po prostu kocham obecność swojego psa w domu i nie wyobrażam sobie z tego zrezygnować ze względu na duże koszta. Gdybyś miała psa, bądź inne zwierzątko, to wiedziałabyś co mam na myśli. Natomiast wszelkie karmy i akcesoria kupuję w sklepie zoologicznym https://www.krakvet.pl/ - tam mają najniższe ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2018, 08:57
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Pamiętajcie, że zwierzak w domu to bardzo duża odpowiedzialność. Zanim zdecydujecie sie na kupno np psa, pomyślcie, czy będziecie w stanie prawidłowo się nim opiekować. Problem może być na przykład wtedy, kiedy będziecie chcieli pojechać na ferie na narty i nie będziecie mieli go z kim zostawić. My w takich sytuacjach korzystamy z usług hotelu dla psów http://www.psipensjonat.com.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo dużo za to nie płacimy, a piesek ma zapewnione bardzo dobre warunki i fachową opiekę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-11-2018, 15:26
allina987 allina987 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
allina987.polki.pl

Pierwszego yorka niestety mi ukradziono. Teraz mam drugiego i bardzo go pilnuję. Kupiłam nawet lokalizator bezpieczne zwierzę dzięki któremu w każdej chwili mogę sprawdzić gdzie jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2018, 19:13
kiwi123 kiwi123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi123.polki.pl

Ja tam bardziej lubię koty, choć oczywiście psy też są kochane. Na pewno warto się odpowiednio przygotować na przyjęcie zwierzaka. Nie tylko mentalnie, ale również należy zakupić legowisko, kocyk, karmę itp. Cały asortyment znajdziecie tutaj* https://sklepzoologic.pl . Jest tam praktycznie wszystko czego będziecie potrzebować niezależnie od tego na jakiego zwierzaka się zdecydujecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-01-2019, 11:09
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Jestem całkowicie ''za'' za tym, żeby mieć zwierzaczka w domu. Jak ktoś kocha zwierzęta to czemu, nie ma mieć? Wiadomo, że trzeba się nim opiekować. Dlatego trzeba dobrze się nad tym zastanowić. Ale jeżeli chodzi o produkty dla zwierząt to nawet widziałam w sklepie https://www.krakvet.pl/, że można praktycznie wszystko tam kupić dla zwierząt. Dlatego daleko nie trzeba szukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2019, 08:12
MonikaRab MonikaRab jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MonikaRab.polki.pl

Ja też uważam, że pies w domu to świetny pomysł. Dziecko wychowujące się ze zwierzęciem uczy się wrażliwości i empatii. Najbardziej podoba mi się polski owczarek nizinny cena bywa jednak wysoka. Z drugiej strony, mamy pewność, że nie kupujemy psa z pseudohodowli. Pupil jest zdrowy i posiada odpowiednie certyfikaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2019, 13:21
toddler00 toddler00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
toddler00.polki.pl

Ja również bardzo kocham zwierzęta. Dlatego ostatnio przygarnąłem szczeniaczka znalezionego w lesie. Nie mogłem go zostawić na pastwę losu bądź oddać do schroniska. Niestety nie mam zbyt wiele czasu. Słyszałem, że psie przedszkole warszawa to świetne rozwiązanie. Znacie jakieś sprawdzone? Zastanawiam się też nad tresura psow warszawa, najlepiej zacząć od razu. Macie jakieś sprawdzone szkoły bądź kursy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2019, 08:42
toddler00 toddler00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
toddler00.polki.pl

Nie wyobrażam sobie życia bez pieska. To zwierze może być najlepszym przyjacielem oraz świetnym kompanem podróży jaką jest życie. Poddany odpowiedniej tresura psow warszawa przez doświadczonego i sprawdzonego
treser psow warszawa nie będzie też wyrządzał żadnych szkód oraz będzie posłuszny. Polecam dosłownie każdemu adopcję pieska ze schroniska.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania