Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    iza a co twojej galerii to mi sie strasznie podoba zjęcie pt"ale o co chodzi"
    Jak na nie patrze to mi sie smiac chce,bo Amelka takiego kaczorka zrobiła i wielkie oczy....za*****ista minka

    Skomentuj

    •    
         

      No to chyba dzis bedzie kapiel z kaczusiami Amelka sie strasznie "rozkopuje" w wodzie poprostu szaleje tak lubi sie kapac, dlatego juz od jej 3 misiaca kapiemy ja w normalej wannie, bo w tej dzieciecej uderzala nozakmi w sciany i plakala.

      Skomentuj


        odpoczywałam u mamusibyłam calutki tydzień. Musiałam jechać bo Majeczka miała wizytę u neonatologa. Na szczęście wszystko jest w porządku i teraz czeka nas wizyta dopiero po roczku
        no i wykrakałam majeczka sie obudziła
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          No a jesli chodzi o galrerie Twoja froch, to sliczna dziewczynka, ma bardzo dziewczece rysy, no i te cudne oczeta!

          Skomentuj


            mam 4,5 miesiecznego synka Hubercika urodzil sie 26 wrzesnia
            kochany synek Hubert 26.09.2008r

            Skomentuj


              No prosze, ja rodzilam Amelke 28 wrzesnia

              Skomentuj


                Witam, dodaje sie do mam grudniowych. Mój synek ma własnie 2 miesiące i 7 dni- urodził sie 11.12.2008 godzina 13.40 10 APGR, 55cm i 3500g

                Skomentuj

                •    
                     

                  wiecie co? u nas tak sypie,że dzis chyba nie pojdę z milenka na spacer
                  pogoda dobijająca,ma tak być do konca miesiaca

                  Skomentuj


                    ja rodziłam w brochowie naj blirzej bomu
                    kochany synek Hubert 26.09.2008r

                    Skomentuj


                      Ja,jak jest brzydki lub za zimno na spacer,ubieram mala jak na wyjscie i wychodze na balkon nawet na 5 minutek. Wlasnie dalam Ami jablko z jagodami i po raz pierwszy i ostatni, nie dosc ze jej nie smakowalo, to wszystko mam w jagodach bo plula cwanira mala, ale dosadnie pokazala, ze jej nie smakowalo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Nie mam innego wyjscia, bo przy takiej pogodzie, jest u nas bloto do kolan i wozki sie zakopuja Jeszcze na naszym osiedlu nie wylali asfaltu na droge i jest piach, no i czesto nie ma mozliwosci pochodzic na spacerek

                        Skomentuj


                          takie spacerki znam z autopsji, mieszkam u tesciow, ktorzy kupili dom na wsi, wozek tylko z duzymi kolami, spacerowke woze tylko w aucie, jak jade na zakupy do miasta Są minusy i plusy, np pod okno Kamila podchodza bazanty, sarny i lisy, bo sikorki i sójki, sroki i dzięcioły to juz zadna atrakcja
                          Kamil 28 luty 2008
                          http://picasaweb.google.com/gretkaandderek

                          a tu taki filmik jak moje malenstwo mowi bim bam
                          http://www.bobasy.pl/gretka,18245,film.html

                          Skomentuj


                            Macie juz jakis pomysl na tlusy czwarek? bedą poczki ze sklepu, czy cos pieczecie?
                            Kamil 28 luty 2008
                            http://picasaweb.google.com/gretkaandderek

                            a tu taki filmik jak moje malenstwo mowi bim bam
                            http://www.bobasy.pl/gretka,18245,film.html

                            Skomentuj


                              my mamy akurat wizyte gosci z angli i oni zapraszaja na wyzerke pączkową.
                              ja robie nalesniki z czekoladą i francuskie z brzoskwinią. na faworki nie mam czasu

                              Skomentuj


                                Czesc wsystkim mamusiom : D
                                Maluszek sobie zasnal wiec sobie pomyslalam ze trzeba na forum skoczyc
                                U nas dzisiaj dzien rozpoczal sie malym zalaniem kuchni.Rura pod zlewem pekla i dopiero przed chwila skonczylam sprzatanie ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X