Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubione książki naszych dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ulubione książki naszych dzieci

    Jakie książki lubią wasze dzieci? Co im czytacie?
  •    
       

    #2
    Odp: Ulubione książki naszych dzieci

    Amelka ma zestaw książeczek -Obrazki dla malucha.Od rana do wieczora chodzi do każdego aby pokazywać co znajduję się na obrazku.Któregoś dnia schowam aby odpoczęła
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ulubione książki naszych dzieci

      Marysia uwielbia książki. bardzo lubi jak się jej czyta.
      ma kilka ulubionych min. zielona ciuchcia,synek pingwinek, królewna misia.
      niektóre znam już na pamięć
      pod choinkę dostała od chrzestnego Bajki z całego świata, tylko że ona jest tak ciężka że tylko ja ją jej czytam.




      Skomentuj


        #4
        Odp: Ulubione książki naszych dzieci

        Moje dzieci póki co uwielbiają książki, ale jeść wszystko do buzi i tyle mamy z czytania. Ale jak idą spać i już są w łóżeczkach, to codziennie im czytamy jedną, do kilku bajek- mamy mnóstwo, wiec po kolei, jak lecą

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ulubione książki naszych dzieci

          Polecam, krótkie bajki wierszowane np. Lokomotywa, dla starszych bjaki Krasickiego itp. Dzieci znaja je na pamięć ale i tak uwilebiją gdy się im je czyta

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ulubione książki naszych dzieci

            "Chory kotek" to zecydowanie numer 1 mojego synka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ulubione książki naszych dzieci

              Colorka to witaj w klubie mój Cypuś też magluje Obrazki dla malucha- kupiłam mu kiedyś Kolory ale niestety więcej części niemogłam u nas znależć i zamówiłam mó wczoraj jeszcze dwie na allegro, mam nadzieje że będzie zadowolony Mój synek nielubi narazie czytania książek ale pokazywanie obrazków i naśladowanie znajdujących się na niech zwierzątek-UWIELBIA:-)





              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                Hym, gdzieś od 14 miesiąca córka uwielbiała słuchać "Kamyczka" - do dziś lubi te części "od 3 lat).
                A od 20. miesiąca przyszła mania na Franklina Sama sobie "czyta" po swojemu

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                  Mój Łukasz co jakiś czas przerzuca się na coraz to inną książeczką i wałkuje ją przez kilkanaście dni.
                  Ale najwiecej ma takich kwadratowych książeczek z grubymi kartkami z wierszami Brzechwy. Po jednym na książkę. Kaczka Dziwaczka, Lokomotywa, Kaczki, Żuk, Skarżypyta, Kłamczucha itp. itd. Rano przynosi całą stertę do łóżka i zaczynamy po kolei czytać.
                  Wogóle jak narazie to preferuje wierszyki. Dłuższe bajki owszem, jeśli są o bohaterach z bajek-filmów, np. Sam Sam, Tomek.
                  Do klasycznych bajek jeszcze nie dorósł.
                  Za to był zachwycony, jak mu sama zaczęłam wymyslać i opowiadać bajkę.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                    Różne-Chory kotek,Małpa w kąpieli,Paweł i Gaweł,dużo cienkich książeczek z ładnymi wierszykami,nie raz ksiazki siostry typu wiersze Brzechwy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                      Czerwony Kapturek ulubiona książeczka mojej córki a poza tym wierzsze J.Brzechwy ,Jaś i Małgosia, Kot w butach, Spiąca Królewna, Trzy małe świnki itd. Najpiękniejsze bajeczki. Proste teksty,kolorowe animacje. Polecam
                      Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                        moja córcia lubi "Brzydkie kaczątko" , "Calineczkę" ,"Czerwonego Kapturka" a najbardziej "Jasia i Małgosię"


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                          Moja córeczka od maleńkości uwielbia oglądać i czytać po swojemu książeczki. Lubi także, kiedy opowiadam jej obrazki, a od jakiegoś czasu ma już tyle cierpliwości i zainteresowania, aby posłuchać krótkiego wierszyka czy historyjki czytanych przeze mnie. Ma sporą kolekcję ładnie wydanych książeczek ze sztywnymi karteczkami z serii Złote Bajki. Sa to najbardziej znane utwory dla dzieci bądź w wersji oryginalnej bądź uproszczone specjalnie dla najmłodszych. Julka uwielbia Murzynka Bambo, Pawła i Gawła, Przyjaciół, Abecadło.


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                            mój synek najbardziej lubi Kota w butach i ta bajka nigdy mu się nie nudzi, każe ją sobie czytać codziennie
                            lubi również książeczkę z rymowanymi wierszykami " Wierszyki wprost z Afryki", chętnie słucha, powtarza i rozpoznaje zwierzątka.
                            w tv uwielbia przygody Franklina, a ostatnio kupiliśmy mu kilka książeczek z tej sympatycznej serii o żółwiu. To był strzał w dziesiątkę

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                              Alanek uwielbia "Śnieżkę" i "Czerwonego Kapturka"-te bajki zna juz na pamięc.



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X