Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

    Szukam dobrego hotelu na wakacje z dziećmi. Starsze ma 6 lat, a młodsze 2 lata. Czego oczekuję? Wszystkiego co najlepsze, aby tylko wakacje były idealne. Budżet nie jest szalony - 3 tysiące na dorosłego. Chcę żeby atrakcji było jak najwięcej, jedzenie smaczne. Plaża mniej istotna bo i tak większość czasu spędzamy nad basenami.
  •    
       

    #2
    Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

    Hotel Imperial Belvedere na Krecie. Rewelacja. Ogromny brodzik, zabawki wodne dla dzieci, place zabaw, mnóstwo atrakcji, bardzo smaczne jedzenie. Z istotnych minusów to - wszędzie pod górkę, ale masz tam jednocześnie windy, więc wszędzie docierasz bez noszenia wózka. My jechaliśmy z Wezyra, na początku wcześnia płaciliśmy ponad 2 tysiące za tydzień. I koniecznie rezerwujcie z Travelplanet - będziecie mieli gwarancję na wypadek bankructwa biura podróży. Nic się za to nie płaci, a chyba mają to jako jedyni.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

      Sun & Fun ma go od 2 tysięcy - zdjęcia wyglądają imponująco. Tam mieli polskie animacje i kogoś z polskim językiem w mini clubie? Ostatnim razem dzieci miały opory przed zostaniem tam, bo wszyscy byli niemieckojęzyczni. Dzięki o tym info o Travelplanet, nie wiedziałam. Rezerwowaliśmy dwa ostatnie wyjazdy u lokalnego pośrednika. Nie miałam pojęcia że w cenie można mieć gwarancje. Hotel jeszcze muszę rozpoznać, ale tak z grubsza opinie mają spoko.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

        Jeszcze jedna propozycja w Bułgarii - Calimera Sunny Beach. Również zapłacisz koło 2k. Połączenie kilku hoteli, kilka basenów, mają zjeżdżalnie(dodatkowo płatne), boiska, bardzo dobrą kuchnię. Internet też jest ale słabo działa. Mają normalnie animacje, ale nie w języku polskim. Ale generalnie sam hotel oceniam na jako jeden z lepszych w jakich byliśmy. Zajęcia dla dzieci prowadzone na bardzo wysokim poziomie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

          A polecicie mi jakiś hotel w Rzymie?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

            Wszyscy tylko jeżdżą za granicę, a w Polsce jest tyle pięknych miejsc. Ja kocham wakacje spędzone w Kołobrzegu, a dokładnie w tym http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-...-w-kolobrzegu/ miejscu. Można tam na prawdę nabrać sił SPA, basen i możliwość zostawienia na jakiś czas dzieci z animatorami po prostu bomba

            Skomentuj


              #7
              Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

              No właśnie - po co jechać tak daleko? Polska też jest piękna, a o ile wygodniej dojechać - z dzieckiem to duża zaleta. Polecam Ci góry - świeże powietrze, dużo miejsca na piękne spacery. W zeszłym roku byłam w Pieninach i bardzo mi się podobało, polecam Tobie również noclegi Pieniny - myślę, że znajdziesz coś dla siebie. Miłych wakacji

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

                Budżet naprawdę spory więc nie będziesz miała problemu coś wybrać. Ofert jest tysiące na rynku ale fajne się ostatnio pojawiło to, że można spytać doradcę na większości ze stron z wycieczkami np: http://www.swiatwypoczynku.pl/# o ofertę indywidualną do naszych potrzeb. Z góry określamy czego oczekujemy a czego chciec nie chcemy i oferta wychodzi taka jak chcesz-idealna!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

                  Trzymajcie namiary na odpowiednie rozwiązanie - http://www.odlotowepodroze.pl/wyciec...ve/3887679878/ Cypr jest blisko, ma ładne hotele, dobre jedzenie. Jest typowo europejski, a sezon tam trwa naprawdę długo. Przy okazji jak widać te stawki za wyjazdy nie są jakieś specjalnie wysokie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

                    Cudze chwalicie, swego nie znacie Ja szczególnie ukochałam sobie góry i w Zakopanem znam kilka ośrodków, które standardem nie odbiegają od zachodnich, a oferują się w bardzo przyzwoitych cenach. Szczególnie w wakacje można znaleźć sporo promocji. Ja szczególnie ukochałam sobie resort Nosalowy Dwór, mogę z czystym sumieniem polecić

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

                      Ja własnie wróciłem z Turcji w hotelu alania bardzo fajne miejsce i szczerze mowiac polecam. Mogłem tez z tego miejsca pracować.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

                        wydaje mi się że wygodniej wynająć kwaterę prywatną niż pokój w hotelu, jest dostęp do kuchni, ogólnie całe mieszkanie dla siebie BookApart ma fajne oferty w Chorwacji, rok temu byliśmy w Splicie i było cudownie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

                          Myślę, że może zainteresować Cię temat poruszony tu. Zresztą sama w tym roku obawiam się zagranicznych eskapad i wybieram krajowe wyprawy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

                            Jeśli jednak zdecydowałabyś się na Polskę to zdecydowanie polecam Nosalowy Dwór w Zakopanem. W samym ośrodku na pewno dobrze wypoczniesz, a i dzieciaki nie będą się tam nudziły

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Hotel w Europie - wakacje z dzieckiem

                              Da się znaleźć jakieś promocje?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X