Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble do ogrodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Meble do ogrodu

    bardzo fajna Mnie się podoba

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Meble do ogrodu

      Fajna, bardzo ładna i latem nawet bym chciała w takim spać.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Meble do ogrodu

        I nawet czasem z grillem pod daszek można się schować w razie brzydkiej pogody

        Skomentuj


          #34
          Odp: Meble do ogrodu

          Niezła nazwa ten technorattan Fajne, eleganckie bardzo, ale...jak ktoś lubi i design odpowiada do tarasu, czemu nie.
          dieta-ok.pl - Zdrowy tryb życia, czyli jem zdrowo

          Skomentuj


            #35
            Odp: Meble do ogrodu

            Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
            Ogrody też kojarzą mi się raczej z drewnem, choć aktualnie bardziej niż na nowe meble poluję na wiatę samochodową. W oko wpadła mi np. taka. Co myślicie?

            Taka altanka z wiatą na garaż to świetne rozwiązanie. May zarówno garaż jak i miejsce na schowanie np. grilla, grabi czy rowera.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Meble do ogrodu

              Nie wiem czy mogę to podciągnąć pod meble ogrodowe wiec jak coś to się przeniosę z pytaniem ale myślałyście już o zabawkach ogrodowych dla maluchów typu huśtawka, piaskownica i tym podobne?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Meble do ogrodu

                My w tamtym roku kupiliśmy dla małej caly plac zabaw od znajomego którego dzieci już z tego wyrosły. Udało nam się odkupić za parę groszy, teraz tylko muszę wyczyścić i pomalować bo w tamtym roku ze względu na ciążę odpuściłam sobie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Meble do ogrodu

                  kupiła bluszcze na balkon i wszystkie padły, nie a ręki do kwiatów

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Meble do ogrodu

                    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                    My w tamtym roku kupiliśmy dla małej caly plac zabaw od znajomego którego dzieci już z tego wyrosły. Udało nam się odkupić za parę groszy, teraz tylko muszę wyczyścić i pomalować bo w tamtym roku ze względu na ciążę odpuściłam sobie.
                    O kurcze ale Ci się trafiło A co wchodzi w jego skład? Jest plastikowy czy drewniany? Opowiadaj wszystko bo szukam inspiracji

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Meble do ogrodu

                      My mamy drewniane. W skład wchodzi zjeżdżalnia, huśtawka z oponą , huśtawka konik i piaskownica.
                      Piaskownica jest przykrywana i po rozłożeniu przykrycia robi się z niego siedzisko.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Meble do ogrodu

                        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                        My mamy drewniane. W skład wchodzi zjeżdżalnia, huśtawka z oponą , huśtawka konik i piaskownica.
                        Piaskownica jest przykrywana i po rozłożeniu przykrycia robi się z niego siedzisko.
                        To świetny zestaw. Nam sąsiad sprezentował metalową huśtawkę po swoich dzieciach ale ja wolę zdecydowanie drewniane. Mąż zrobił mi taką w zeszłym roku więc może do tej coś "doklei"?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Meble do ogrodu

                          Właśnie, co polecicie jako plac zabaw dla dziecka do ogrodu? Nie chciałabym, żeby moje dziecko bawiło się na niezbyt bezpiecznych urządzeniach, dlatego poważnie zastanawiam się nad kupnem jakiegoś takiego placu zabaw http://spil.pl, chyba warto zainwestować w bezpieczeństwo dziecka? Myśleliśmy o właśnie drewnianym, zbudowanym samemu placu zabaw, ale w końcu doszliśmy do wniosku, że może to być niebezpieczne. Możecie coś doradzić?

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Meble do ogrodu

                            Napisane przez korner Pokaż wiadomość
                            Właśnie, co polecicie jako plac zabaw dla dziecka do ogrodu? Nie chciałabym, żeby moje dziecko bawiło się na niezbyt bezpiecznych urządzeniach, dlatego poważnie zastanawiam się nad kupnem jakiegoś takiego placu zabaw http://spil.pl, chyba warto zainwestować w bezpieczeństwo dziecka? Myśleliśmy o właśnie drewnianym, zbudowanym samemu placu zabaw, ale w końcu doszliśmy do wniosku, że może to być niebezpieczne. Możecie coś doradzić?
                            Genialne są te place zabaw z wrzuconego przez Ciebie katalogu ale nawet nie chce znać ich ceny... A dlaczego uważasz, że takie zbudowane samemu nie sa bezpieczne?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Meble do ogrodu

                              Genialne są te place zabaw z wrzuconego przez Ciebie katalogu ale nawet nie chce znać ich ceny...
                              Nie jest wcale tak źle, poza tym wiadomo, ze jakościowo wychodzą naprawdę dobrze, zawsze można jakiś element tylko kupić, np. bujaki, czy huśtawki, nie wiem, czy widziałaś.

                              A dlaczego uważasz, że takie zbudowane samemu nie są bezpieczne?
                              Mało kto się na tym naprawdę zna, zawsze mi się to kojarzy z jakąś starą oponą powieszoną na szorstkiej linie, może ma to swój urok, bo sama się tak bawiłam w dzieciństwie, ale chyba wolę, żeby moje dziecko miało coś więcej, coś sprawdzonego przez fachowców.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Meble do ogrodu

                                Mnie tez się marzy dla mojego dziecka plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Nikt u mnie nie ma ręki do takich rzeczy, więc nie mam się co zastanawiać czy własnoręcznie czy kupne. Zostaje opcja tylko kupne Te drewniane jakoś mi najbardziej przypadły do gustu. Choć te z dr spil są wizualnie niesamowite

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X