Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

moje hobby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: moje hobby

    Pisałam już wcześniej trochę o zakładach bukmacherskich w tym wątku. Podzielę się z Wami jeszcze jedną ciekawą nowością w sieci.
    Last edited by gagatka; 28-09-2020, 15:10. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: moje hobby

      Pewnie, że tak. W końcu dzisiaj świat jest na tyle otwarty, że jesteście w stanie rozwijać się w wielu kierunkach. Skoro mówimy o deskorolkach, to najlepiej zajrzyjcie do xxx Tam znajdziecie specjalne akcesoria, które będą dla Was pomocne w Waszej pasji.
      Last edited by gagatka; 28-09-2020, 15:08. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: moje hobby

        Też uwielbiam biegać. Bardzo mnie to relaksuje.
        Sukces nigdy nie jest ostateczny.

        Skomentuj


          Odp: moje hobby

          Moje hobby to obstawianie typów bukmacherskich u bukmachera. Dużo interesuję się sportem i piłką nożną. Bukmacherka dodatkowy zastrzyk adrenaliny, dopaminy i emocji oraz rzecz jasna gotówki na dodatkowe wydatki.
          Last edited by gagatka; 28-09-2020, 15:08. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: moje hobby

            Nie sądziłam, że można się tym aż tak pasjonować. Mnie raczej szybko nudzi taka atrakcja.

            Skomentuj


              Odp: moje hobby

              Ja absolutnie uwielbiam wyjazdy i hotele! Kto mnie kojarzy z forum, ten już wie...

              Skomentuj


                Odp: moje hobby

                Moje hobby to zakłady bukmacherskie Uwielbiam ten dreszczyk emocji i w dodatku jak jeszcze uda mi się trafić dobry kupon w ogóle jestem w siódmym niebie
                Last edited by gagatka; 28-09-2020, 15:07. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: moje hobby

                  Jednym z moich hobby (bo mam ich parę) jest przeglądanie losowych witryn internetowych... Ma to na celu wzbogacenie swojego umysłu o dodatkową wiedzę w różnym zakresie. xxx
                  Last edited by gagatka; 28-09-2020, 15:07. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: moje hobby

                    Ja w wolnym czasie uwielbiam przeglądać losowe witryny internetowe. Ma to na celu wzbogacenie swojego umysłu o dodatkową wiedzę w różnym zakresie.
                    Last edited by gagatka; 28-09-2020, 15:07. Powód: link

                    Skomentuj


                      Moim hobby jest piłka nożna. Bardzo lubię nie tylko grać ale także obstawiać mecze przez internet. Dzięki temu zawsze ciekawiej się ogląda. Poluje także na promocję wtedy takie obstawianie wychodzi dużo korzystniej.
                      Last edited by gagatka; 28-09-2020, 15:06. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Uwielbiam dziewiarstwo. Mam już całą kolekcję ubrań. Myślałem nawet o otwarciu sklepu, ale jeszcze nie znalazłem inwestorów.

                        Skomentuj


                          Jako ojciec 2 letniego syna jestem zmuszony do gry xxx piłkę haha.
                          Last edited by gagatka; 30-03-2021, 14:57. Powód: link

                          Skomentuj


                            Nie urodziłam jeszcze dziecka i mam jeszcze trochę wolnego czasu, choć nie angażuję się w żadne aktywne zajęcia czy sport. Więc teraz głównie studiuję informacje o ciąży xxx
                            Last edited by gagatka; 01-02-2021, 14:14. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              Ja nałogowo czytam

                              Skomentuj


                                Ja od pewnego czasu chodzę na siłownię i lubię oglądać deszcz, chmury i inne opady, ogólnie obserwować niebo radaryonline.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X