Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    to czekamy na zdjęcia Teresa ja przygotowalam dla Zosi na dzis popoludnie zabawe z piaskoliną bądź pucholiną czy jak to się zwie z mąki i oliwki made mama - mam nadzieje, ze jak wstanie bedzie zabawa na całego

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      to czekamy na zdjęcia Teresa ja przygotowalam dla Zosi na dzis popoludnie zabawe z piaskoliną bądź pucholiną czy jak to się zwie z mąki i oliwki made mama - mam nadzieje, ze jak wstanie bedzie zabawa na całego
      Super zabawa! Bawiłam się z dziećmi jako niania w dawnych czasach. Takie zstąpienie piaskownicy z piaskiem, gdy jeszcze nie można bawić się za bardzo na dworze I jak Zosi przypadło do gustu?

      Skomentuj


        #33
        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
        Super zabawa! Bawiłam się z dziećmi jako niania w dawnych czasach. Takie zstąpienie piaskownicy z piaskiem, gdy jeszcze nie można bawić się za bardzo na dworze I jak Zosi przypadło do gustu?
        Zosia była wniebowzięta - tyle radości dawno nie było , robiła babki, tworzyła wierze - było trochu bałaganu przy tym ale co tam najważniejsza radośc w jej oczkach

        Skomentuj


          #34
          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

          Nie słyszałam wcześniej o takiej zabawie. Justynko na czym to polega, bo może i moją Zuzię by zainteresowało jak nie u nas w domu to na wyjadzach do koleżanki która mieszka w bloku i zawsze jest problem z wymyśleniem jakiejś zabawy dla dzieciaków

          Skomentuj


            #35
            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Nie słyszałam wcześniej o takiej zabawie. Justynko na czym to polega, bo może i moją Zuzię by zainteresowało jak nie u nas w domu to na wyjadzach do koleżanki która mieszka w bloku i zawsze jest problem z wymyśleniem jakiejś zabawy dla dzieciaków
            Teresa pucholine mozna kupic - ale wychodzi drogo , mozna ja wykonac samemu z mąki i oleju, oliwy lub oliwki płynnej dla niemowląt, tutaj na blogu kusiątek http://kusiatka.blogspot.com/2015/03...-diy.html#more jest przepis jak robić masę - a masa jest super w dotyku, ładnie sie z niej klei - my bawiłyśmy sie na podlodze w kuchni gdzie mam panele, zabezpieczylam je kartkami grubego papieru ale nawet jak masa wyladowala na panelach latwo sie wszystko umylo - polecam a dziewczynkom stworz (Ty jestes kreatywna Mama) teatr po pudełku po butach, pacynki z skarpet i niech wystawiają przedstawienie a na blogu kusiątek jest ogrom inspiracji do zabaw akurat chyba syn Magdy autorki bloga Wojtek jest w podobnym wieku do Twojej Zuzi wiec moze znajdziesz cos interesujacego ,

            Skomentuj


              #36
              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

              27 otsifem - super blog ty to zawsze coś fajnego znajdziesz

              Skomentuj


                #37
                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                27 otsifem - super blog ty to zawsze coś fajnego znajdziesz
                miło to słyszeć - jeśli juz jesteśmy w temacie zabaw i stron to też polecam Wam strone http://zabawy.otokoto.pl/category/akademia-otokoto/ Otokoto - dużo fajnych inspiracji do zabaw dla juz troszku starszych dzieciaczków, a blog Kusiątek znam bo Magda prowadzaca blog ma stadnice koni bardzo bardzo blisko mnie mam nadzieje ze kiedys uda nam z mezem wybrac do tej stadniny z Zosiaczkiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                  Jak ja bym już chciała z moja córcią takie rzeczy różne robić Niech mi rośnie szybko. Stronki fajne bardzo. W zakładkach już umieściłam i czekam...czekam....aż córci na liczniku skoczy trochę więcej. Uwielbiam takie zabawy, wyklejanie, rysowanie..

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    Jak ja bym już chciała z moja córcią takie rzeczy różne robić Niech mi rośnie szybko. Stronki fajne bardzo. W zakładkach już umieściłam i czekam...czekam....aż córci na liczniku skoczy trochę więcej. Uwielbiam takie zabawy, wyklejanie, rysowanie..
                    przypominij ile córcia ma lat proszę? doczekasz sie my z Zosia tak 14 miesiacu juz malowalysmy farbkami - tylko ona nie ma tendencji do wkladania wszystkiego do buzi, robilam jej stempelki z rolek po papierze toaletowym, ja malowałam koniec stempla i dawalam - ona sobie odbijała i tworzyla dzieła ,

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      przypominij ile córcia ma lat proszę? doczekasz sie my z Zosia tak 14 miesiacu juz malowalysmy farbkami - tylko ona nie ma tendencji do wkladania wszystkiego do buzi, robilam jej stempelki z rolek po papierze toaletowym, ja malowałam koniec stempla i dawalam - ona sobie odbijała i tworzyla dzieła ,
                      Latem to ma zero na liczniku jeszcze 10 miesięcy dopiero. Nie jej etap na artystyczne dzieła jeszcze niestety. Wszytsko by tylko w buzi wylądowało albo by na strzępy porwała. Czyli może za 4 miesiące jest nadzieja :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                        nio nio chodziło mmi o miesiace bo wiedzialam ze raczej nalezy do niemowlaków ale nie kojarzylam miesiecy - a napisało mi sie lat z rozbiegu :P, a zabaw sie doczekasz przynajmniej mi tak leci dzien za dniem ze masakra nie ogarniam kiedy to moje dziecko tak doroslo

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          nio nio chodziło mmi o miesiace bo wiedzialam ze raczej nalezy do niemowlaków ale nie kojarzylam miesiecy - a napisało mi sie lat z rozbiegu :P, a zabaw sie doczekasz przynajmniej mi tak leci dzien za dniem ze masakra nie ogarniam kiedy to moje dziecko tak doroslo
                          oj leci leci czas. Mnie już rok prawie minął z córką i nie pamiętam w zasadzie jak to jest bez niej Ale chyba każda mama tak ma że chce najpierw by sie uśmiechnęło dziecko, by usiadło, wreszcie chodziło, by mozna było porozmawiać... i tak nie może się doczekac jakich kolejnych etapów

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            oj leci leci czas. Mnie już rok prawie minął z córką i nie pamiętam w zasadzie jak to jest bez niej Ale chyba każda mama tak ma że chce najpierw by sie uśmiechnęło dziecko, by usiadło, wreszcie chodziło, by mozna było porozmawiać... i tak nie może się doczekac jakich kolejnych etapów
                            ja tez nie wyobrazam sobie zycia bez niej i nie wspominam tych czasem bez niej jakos z utesknieniem tak szczerze powiedziawszy, była taka maleńka a juz jest duża panna nio ja czekam teraz na to az Zosia sie rozgada nam bo mowi ale troszku i po swojemu przed Tobą pewno pierwsze kroki

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                              Oj macie racje macie przy dziecku czas strasznie umyka przez palce niewiadomo kiedy??? I niby wyczekuje się tych kolejnych etapów ale gdzieś tam siedzi żeby maluch wciąż był taką maleńką istotką dopiero co przywiezioną ze szpitala

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                                Oj macie racje macie przy dziecku czas strasznie umyka przez palce niewiadomo kiedy??? I niby wyczekuje się tych kolejnych etapów ale gdzieś tam siedzi żeby maluch wciąż był taką maleńką istotką dopiero co przywiezioną ze szpitala
                                ostatnio mąż stwiedził ze chetnie by na chwilke wrócił do tych czasów wlasnie jak Zosia byla taka malusia, jak spala na jego klatce taka spokojna , bo teraz to wulkan energii

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X