Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Witam Wszystkich!!!
    Moim avatarem został mały "bączek", którego sfotografowałam dziś po południu, gdy tylko jego właściciel zapadł w słodką drzemkę (a jest nim mój prawie 15-miesięczny synuś). Ja natomiast mam nieco więcej wiosenek niż moja pociecha ale postanowiłam, że "bączek" będzie mi towarzyszył na forum. Dlaczego? Bo najlepiej mnie odzwierciedla: jestem nieco "zakręcona"(oczywiście w pozytywnym znaczeniu) i trochę hałaśliwa, moje życie natomiast jest bardzo kolorowe i pełne zawirowań, jak chyba każdej młodej mamy! Z wykształcenia jestem pedagogiem, pracuję z gromadką niesfornych dzieciaczków. Kocham przyrodę, książki i w wolnych chwilach robótki ręczne. Pozdrawiam serdecznie.
    Last edited by zula; 27-10-2008, 14:11.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Witam, mam na imię Beata, mam 28 lat. Od 4 lat szczęśliwa mężatka, a od 13 miesięcy jestem najszczęśliwszą mamą. 18 września 2007 roku urodziłam śliczną dziewczynkę - Aleksandrę. Dzięki małej Oli nie brakuje mi zajęć. Już teraz to ona opanowuje komputer i niestety mogę z niego korzystać tylko wtedy kiedy śpi.

      Pozdrawiam wszystkie mamy.

      Skomentuj


        #33
        Nie rozumiem takich poczynań! Płacą Tobie za reklamę?

        Napisane przez Tami
        Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców ... ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!

        Skomentuj


          #34
          witam
          odkąd zostałam mamą w moim życiu wiele się zmieniło - na wiele spraw patrze zupełnie inaczej
          sprawy ważne stały się nie istotne a te błahe z pozoru...najważniejsze;
          jaka jestem?? chyba mówi o tym mój Avatar - synek jest dla mnie wszystkim i całym moim życiem
          pozdrawiam serdecznie

          Skomentuj


            #35
            Witam!
            Jestem Sylwia, mam 29 lat i dwoje dzieci:Przemka 9 lat i Szymka 7 miesięcy.
            Pracowałam w Smyku dla dzieci, teraz jestem mamuśką na pełnym etacie i czasem brakuje mi doby. Ale jestem najszczęśliwsz mamą na świecie, kocham swoje dzieci i każdego ranka wstaję z myslą o nich.
            pozdrawiam
            dziś mój Szymus ma imieniny i konćzy 7 miesięcy.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #36
              Uważam, że każdy z Nas ma swego Anioła Stróża i dlatego moim avatarem jest "Anioł" Kazimierza Sichulskiego. Jest złoto - niebieski, romantyczny, efemeryczny, filigranowy, emanujący spokojem, dający poczucie bezpieczeństwa. Uważam, że pasuje do mnie.
              Mieszkam na Podlasiu, pracuję z dziećmi i młodzieżą już od 16 lat. Mimo że lubię swoja pracę to Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Mój Mąż, Moje Córki, to o Nich myślę rano gdy budzę się i wieczorem, gdy zasypiam. W tym roku obchodziliśmy z Mężem 20 rocznicę ślubu i pomyślałam sobie, że chciałaby dożyć 50 rocznicy i spędzić ją w otoczeniu dzieci, wnuków i prawnuków.

              Skomentuj


                #37
                Witajcie wszystkie mamy !
                Pytacie kogo my tu mamy?
                A my tu mamy mamy

                Jestem mamuśką na co dzień i od święta
                I chodzę od rana zawsze uśmiechnięta
                Moje słoneczko w avatarku to WIKI
                Najukochańsza na świecie Myszka MIKI
                Mój pączuszek i robaczek
                Truskaweczka i śliweczka
                Gdy jest mi smutno
                Gdy jest mi żle
                Ona zawsze pocieszy mnie
                Kocham Cię nad życie
                Ty mój mały urwisie.


                Wiktoria wraz ze swoim ukochanym misiem ,z którym nigdy się nie rozstaje.
                To jest jej przyjaciel na dobre i na złe.

                W avatarku umieściłam moją córeczkę Wiktorię ,gdyż jest dla mnie najważniejsza i bez niej ten avatarek był by nudny.
                Bo Wiktoria nie tylko jest kolorowa na zdjęciu,ale ma także ciekawą i kolorową osobowość.

                Ufff ,ale się rozpisałam.Coś o mnie jeszcze dodam :Mam 29 lat i chyba wkrótce razem z WIKi wyruszymy w świat?:

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Kim jestem?
                  Justbe - tylko być...
                  Długo wątpiłam w sens życia, po co być jak nie ma po co?
                  Kiedy urodził się długo oczekiwany pierwszy synek stwierdziłam Tomuś że muszę być, po prostu być, bo już mam dla kogo być i to jest najważniejsze.
                  Nastąpiły chwile zwątpienia - i znów niespodzianka - tym razem Bartuś... kolejny sens życia...
                  Teraz znów mam "słabsze chwile"... ale tym razem chcę dziewczynkę


                  Na awatarku moje starsze Słonko - Tomasz

                  Oryginalne zdjęcie w załączniku
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #39
                    Mam na imię Ewa. Jestem mamą dwóch małych smyków, które uwielbiają bujanie w kocu.
                    Na avatorku jest właśnie uwieczniony moment podczas takiej zabawy.
                    Nawet jak minie wiele lat to rozkoszne zdjęcie na zawsze pozostanie w moim sercu.

                    Skomentuj


                      #40
                      Avatar

                      Witajcie!jestem Kasia i jestem wprawioną w boju mamą.Mój avatar symbolizuje moich chłopców i chroniącą ich matczyną dłoń
                      mama trzech synków(7,8 10lat)10latek grzeczny inaczej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Mój avatar to ja z moim synkiem KACPERKIEM

                        Na moim avatarze jestem ja z moim synkiem 11 miesięcznym KACPERKIEM , którego bardzo kocham. Jest to moje 2 dziecko mam jeszcze 13 letnią córkę Ewelinę.
                        Last edited by grzegorz270770; 29-10-2008, 21:40.

                        Skomentuj


                          #42
                          Teraz najważniejsza jest moja córeczka to ona zmieniła mój świat na lepszy i piękniejszy

                          Skomentuj


                            #43
                            kobieta zmienną jest. nic dodać nic ująć

                            Skomentuj


                              #44
                              Mam na imię Klaudia,jestem Mamą 11 miesięcznego prześlicznego synka Wojtusia Razem z całą rodzina mieszkamy w Kielcach.
                              Kiedy nasz tatko jest w pracy, my często wychodzimy na spacerki.
                              Interesuję się turystyką, pasjonują mnie dalekie podróże do egzotycznych krajów, uwielbiam dobrą książkę, ambitne kino i teatr.
                              Mój Awatar przedstawia naszego kochanego Wojcieszka.

                              Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki forum.
                              Wojtuś 28.11.2007

                              Skomentuj


                                #45
                                Na mym avatarku jest moja chrześnica,
                                która codziennie mnie zachwyca,
                                Luiza, ma na imię ślicznie,
                                uśmiecha się zawsze sympatycznie,
                                radością swoją mnie rozbraja,
                                do działań i przemyśleń nastraja.
                                I kiedyś w niedalekiej przyszłości,
                                Chciałabym mieć taki owoc miłości
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X