Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na I Komunię Świętą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Prezent na I Komunię Świętą

    powinnaś kupić to na co ciebie stać i to co ci się wydaje że lubi dziecko, a jak tobie brakuje inspiracji, to po prostu wejdź na stronkę z prezentami, tam są kategorie , zawęzisz i będziesz miała super prezencik.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Prezent na I Komunię Świętą

      Dokładnie. Nie ma sensu wydawać majatku na prezent. Mojej chrześnicy marzy się gitara klasyczna i po konsultacji z jej mamą chyba ją kupię. Grunt to dać dziecku coś co bedzie je rozwijać. A gry, tablety i inne ustrojstwa na pewno w rozwoju nie pomogą.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prezent na I Komunię Świętą

        Jestem zdania,ze pieniądze to bardzo średni prezent. Dziecko przecież nic nie będzie z tego miało. Najlepiej jest kupić cos specjalnie dla niego. Sama byłam chrzestną w tym roku i zobaczcie co kupiliśmy z mężem mojemu chrześniakowi:
        http://najtaniej.co/produkt/kamery-c...hdr-cx240.html

        Plus dołożyliśmy do tego biblię. Mały był bardzo zadowolony z kamery. Kamerował całe przyjęcie.Dzięki temu będzie miał wspomnienia. Gdybyśmy mu dali zamiast tego te 800 zł to nie wiem czy byłby taki zadowolony . Raczej nie

        Skomentuj


          #34
          Odp: Prezent na I Komunię Świętą

          Twój chrześniak ucieszy się z tabletu ,dzieci wprost uwielbiają taki prezenty ,
          możesz sobie przeczytać poradę jak wybrać odpowiedni , http://www.*********************/wiadomosc/jak...ory-kupic/600/ .

          Skomentuj


            #35
            Odp: Prezent na I Komunię Świętą

            Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
            Jestem zdania,ze pieniądze to bardzo średni prezent. Dziecko przecież nic nie będzie z tego miało. Najlepiej jest kupić cos specjalnie dla niego. Sama byłam chrzestną w tym roku i zobaczcie co kupiliśmy z mężem mojemu chrześniakowi:
            http://najtaniej.co/produkt/kamery-c...hdr-cx240.html

            Plus dołożyliśmy do tego biblię. Mały był bardzo zadowolony z kamery. Kamerował całe przyjęcie.Dzięki temu będzie miał wspomnienia. Gdybyśmy mu dali zamiast tego te 800 zł to nie wiem czy byłby taki zadowolony . Raczej nie
            super ze u Was taki prezent sie sprawdził,my teraz idziemy na komunie wprawdzie nie jestesy uff chrzesnimi ale jest siostra mojego meza - i postanowila dac kase bo Bartosz nasz podszepna dziadkom ze chce kupic sobie laptopa albo wypasionego tableta - szwagierka po rozwazaniach postanowila nie kupowac tego sprzetu tylk dac pieniadze bo sprzet aby byl dobry musi kosztowac duzo a ona dopero co niedawno zaczęła prace i ja ją rozumiem

            Skomentuj


              #36
              Odp: Prezent na I Komunię Świętą

              Laptop to dobry pomysł na prezent. Ja jednak jestem za gotówką.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                Za naszych czasów na topie były rowery i zegarki. Czy nie mogłoby tak zostać? Laptopy, tablety... jak dla mnie, to przesada! A w ogóle myślę, że rodzice chrzestni to w pierwszej kolejności powinni kupić dziecku Pismo Święte, wszak mają dbać o jego wychowanie w wierze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                  Wszystko idzie do przodu. Jestem zdania,że rower czy zegarek to taki sam prezent jak laptop albo tablet. Mniej wiecej ta sama cena. Osobiście nie widzę różnicy. Jeśli dziecko będzie o wiele bardziej zadowolone z tabletu to warto jest kupić tablet a nie rower. Pismo święte to również dobry podarunek.
                  Laptopy nie są drogie. Można znaleźć taki sprzęt w cenie ok 1100 zł:
                  http://www.euro.com.pl/laptopy-i-net...b-w8-1_1.bhtml - zobaczcie sobie

                  Ewentualnie tańszy tablet:
                  http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablet...2-a7-10f.bhtml

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                    najlepszymi prezentami na komunię są chyba zabawki, albo pamiątki własnie dotyczące tego ważnego dnia.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                      Jeśli nie jesteśmy pewni co ucieszy dziecko to najlepiej dać kasę i niech rodzice zdecydują co kupią, oni najlepiej wiedzą. Z tego co widzę to najczęściej własnie kupowany jest laptop czy tablet, bo jakby nie patrzeć przydaje się również w szkole.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                        A ja bym chciała powrotu do tych prezentów, które na komunię dostawaliśmy my. Zegarek, rower i Pismo Św. i nic więcej

                        Chyba marzenie ściętej głowy, co nie?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                          Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                          A ja bym chciała powrotu do tych prezentów, które na komunię dostawaliśmy my. Zegarek, rower i Pismo Św. i nic więcej

                          Chyba marzenie ściętej głowy, co nie?
                          No niestety, ale chyba tak. A mam wrażenie, że nawet z roku na rok będzie coraz gorzej. Teraz tablety, quady to codzienność. A jak sobie dzieciak zegarka zażyczy to takiego, że Ci aż włosy dębieją.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                            Ja w tym roku dawałam: tablet, aparat cyfrowy, gotówkę. Takie czasy...

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                              Dlatego mi podoba się inicjatywa wczesnej komunii. Wtedy dzieci nie przystępują w swojej grupie klasowej ale w mniejszych i można wszystko tak zorganizować, że prezenty nie są najważniejsze!

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                                Zdarzyło mi się dawać i pieniążki i telefon komórkowy, ale zawsze do tego dołączam coś co jest związane z tym ważnym religijnym dniem. Medalik, różaniec, czy pamiątka religijna to również ważny element tego wyjątkowego dnia. Ja najczęściej korzystam z sklepu internetowego http://dewocjonalia-roza.pl gdzie jest szeroki asortyment dewocjonaliów w atrakcyjnych cenach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X