Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy tampony po porodzie???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy tampony po porodzie???

    Dziewczęta mam pytanko: kiedy zdecydowałyście sie powrócić do używania tamponów po porodzie???
    Wiadomo, że musi sie wszystko zagoić, ale może trzeba trochę się wstrzymać nawet po połogu???
    Nie karmię piersią więc miesiączke mogę dostać lada chwila.
    Nie wyobrażam sobie biegania z podpaskami tak sie przyzwyczaiłam do tego cudownego wynalazku jakim jest tampon
  •    
       

    #2
    Ja karmię piersią, a mimo to po 2 miesiącach od porodu dostałam pierwszy okres (w kwietniu). I wtedy leciałam na podpaskach, a już w maju użyłam tamponów i w sumie dobrze sie czułam, nic niepokojącego się nie działo. Miałam poród naturalny i dość szybko wróciłam do formy, może po cc inaczej to wygląda.
    Ps. I jeszcze jedno. Pierwszy okres miałam bardzo, bardzo obfity i nawet wygodniej mi było nosić podpaski, a następny już był normalny, wiec uznałam, ze mogę juz założyć tampony
    Last edited by Wiola_K_84; 30-05-2009, 11:18.



    Skomentuj


      #3
      ja dostalam okres miesiac po skonczeniu sie krwawienia z pologu i od razu tampony i tylko to, nic sie nie dzialo.
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        #4
        racja, racja to też zależy jakie będą teraz te okresy po ciąży

        ja zawsze miałam raczej skąpe krwawienie, a jak brałam tabsy to nie było go prawie w ogóle, teraz cholera wie jak to będzie

        Skomentuj


          #5
          sikornik ja prawie wogole nie karmilam a okres dostalam dopiero po 5 miesiacach,wiec w sumie to reguly nie ma..i wtedy zaczelam uzywac tamponow
          FROCH

          Skomentuj


            #6
            Froch po 5 miechach???
            mi sie nie spieszy, ale zabezpieczać sie trza bo nie znasz dnia ani godziny hehe

            Dziewczęta, dlaczego macie pozmieniane nicki? Co sie dzieje w ogóle na tym forum

            Skomentuj


              #7
              sikornik ja mam zmienionego nicka,bo nie zapamietalam hasla,jakie przszlo na skrzynke noi musialam nowe stworzyc.jedyne co to na laptopie mialam zapamietanego frocha,ale maz wzial laptopa ze soba tam gdzie bedziemy mieszkac,wiec tymczasowo jestem Miss
              FROCH

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                po cholere tak pokomplikowali to ja nie wiem

                ja już sobie przywróciłam swoje stare hasło, bo tamtego nie zapamiętam tak czy siak

                Skomentuj


                  #9
                  ja dość późno, chociaż miałam c/c

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kiedy tampony po porodzie???

                    Ja miałam cesarkę, więc w sumie po jakiś 4 tygodniach użyłam tamponów. Warto pamiętać, że jeśli mamy szczególną predyspozycję do infekcji intym,nych to lepiej zrezygnować z tamponów.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X