Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczna reklama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Skuteczna reklama

    Moja firma ostatnio inwestowała w reklamę, ale bardziej konkretnie w gadżety reklamowe. Byliśmy bardzo zadowoleni, polecam nadruki na koszulkach
    Last edited by disne; 14-07-2020, 09:55. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Skuteczna reklama

      Ja zainwestowałam w reklamę w sieci. Terz zastanawiam się nad reklamą tradycyjną. Strasznie kusi mnie druk cyfrowy xxx Chciałabym zamówić ulotki, plakaty, wizytówki inne takie rzeczy do firmy. Jestem zdania, ze tradycyjna reklama nadal ma sens i warto w nią inwestować mimo wszystko.
      Last edited by disne; 14-07-2020, 09:55. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Skuteczna reklama

        Moim zdaniem najlepszą i najskuteczniejszą reklamą są zadowoleni klienci. Można to uzyskać poprzez tak zwany marketing szeptany. Warto też pomyśleć o pozycjonowaniu stron. Głównie to polecam skupić się na reklamie internetowej, w tych czasach jest ona najskuteczniejsza. Ja ze swojej strony mogę polecićxxx moja siostra korzysta z ich usług do promowania swojego sklepu internetowego.
        Last edited by disne; 14-07-2020, 09:55. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Skuteczna reklama

          Od nie dawna prowadzę swoją firmę. Nad reklamą długo się zastanawiałam, bo teraz jest spory wybór . Wiadomo, że zależało mi żeby reklama trafiła do jak największej ilości osób i przyciągnęła tym samym klientów. Zdecydowałam się na reklamę internetową, czyli xxx Efekty są coraz bardziej widoczne i firma się rozwija .
          Last edited by disne; 14-07-2020, 09:55. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Skuteczna reklama

            Czy znajdę na tym forum osoby, które prowadzą własny sklep internetowy? Jeśli tak, to czy możecie mi opowiedzieć jak radzicie sobie z jego promocją? Z czego korzystacie? A pytam, bo sama dopiero zaczynam. Prowadzę e-sklep od ponad roku, jednak kompletnie nie jestem zadowolona z ilości zamówień. Bywają miesiące w których tych Klientów jest naprawdę niewielu, dlatego zastanawiam się nad zamówieniem pozycjonowania. Myślałam głównie o tej ofercie - xxx Co o tym myślicie? Czy według Was to dobry sposób na zwiększenie ruchu w e-sklepie?
            Last edited by disne; 14-07-2020, 09:56. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Skuteczna reklama

              Dużą powierzchnię na reklamę daje nam witryna naszego sklepu/firmy. Agencje reklamowe jak xxx mają w swojej ofercie ten typ usług. Estetycznie zaprojektowana i wykonana wpłynie na odbiór naszej marki w oczach klienta.
              Last edited by disne; 14-07-2020, 09:56. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Skuteczna reklama

                teraz skuteczna reklama to reklama w internecie. Gazety, radia, tv, bilboardy traca na sile.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Skuteczna reklama

                  Najskuteczniejsza jest reklama w internecie.
                  Przynajmniej u mnie się ona sprawdza... Wiesz już jak nazwać firmę? Pamiętaj że musi byc ona chwytliwa i łatwa do zapamiętania. Ja myślę o kolejnym biznesie ale nie wiem jak go nazwać. Rozważam zgłoszenie się do xxx Z tego co wiem wymyślają nazwy dla firm i produktów.
                  Last edited by disne; 14-07-2020, 09:56. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Skuteczna reklama

                    Wiadomo, że internet pomaga, ale warto też pamiętać o tych tradycyjnych metodach, bo czasem to środki naprawdę tanie a skuteczne. My mamy np. oklejony samochód i to jest bardzo dobry sposób reklamy. Oklejanie robiliśmy w xxx i jest zrobione porządnie, coś takiego wystarczy na kilka lat.
                    Last edited by disne; 14-07-2020, 09:56. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Skuteczna reklama

                      Moim zdaniem warto zainteresować się marketingiem mobilny, jako, że każdy z nas ma przy sobie telefon, a niektórzy nawet nie potrafią go wyłączyć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Skuteczna reklama

                        Dzisiaj do wyboru jest tyle opcji, że przy minimum wysiłku praktycznie każda firma może znaleźć coś dla siebie.
                        Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest np. uczestnictwo w targach branżowych. Wystarczy tylko zainwestować w systemy wystawiennicze, takie jak tu: xxx i zorganizować wyjazd na targi. Efekty są niemal gwarantowane. Nie ma chyba prostszego sposobu na zaistnienie w branży.
                        Last edited by disne; 14-07-2020, 09:52. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Skuteczna reklama

                          Moim zdaniem nie należy zapominać o tradycyjnych formach reklamy, takich jak gadżety. Uważam, że klienci chętnie z nich korzystają. Niezależnie od tego, czy to długopisy, notesy, czy torby. Właśnie dlatego tak ważne jest, by dać im produkty z naszym logo. Spójrzcie tylko na xxx Świetne, prawda? Ich prosty, ale designerski wygląd zwraca uwagę. Sądzę, że i klientom się spodobają. Pozwolą stworzyć przyjazny środowisku wizerunek firmy.
                          Last edited by disne; 14-07-2020, 09:52. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Skuteczna reklama

                            Marketing szeptany podobno daje dobre rezultaty (chociaż sama nie mam doświadczeń w tym zakresie).

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Skuteczna reklama

                              Jeśli chodzi o banery, billboardy, reklamę wielkoformatową, naklejki na witryny czy też reklamę podświetlaną albo trójwymiarowe elementy przedsatwiające logo firmy czy też część jej oferty, to są to bardzo istotne materiały wspierające sprzedaż. A najbardziej istotne oczywiście w przypadku biznesów stacjonarnych (nie internetowych), no i we wszelkich biznesach związanych ze sprzedażą towarów czy usług. O reklamie zewnętrznej naprawdę wiele ciekawych rzeczy można przeczytać sobie na tym blogu: xxx Można tam znaleźć sporo interesujących wskazówek, dzięki którym zaplanowanie kampanii POS będzie dużo prostsze. Tu na przykład macie link do fajnego tekstu o oklejaniu witryn właśnie: xxx
                              Last edited by disne; 14-07-2020, 09:52. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Skuteczna reklama

                                Moim zdaniem fajnym pomysłem na reklamę są torby reklamowe z nadrukiem, najlepiej jakieś ekologiczne. Wiem, że firma xxx takie na swojej stronie oferuje to może warto tam zajrzeć ?
                                Last edited by disne; 14-07-2020, 09:52. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X