Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy aktualne
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-04-2018, 09:58
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to ty!"

Weź udział w naszym konkursie „Wiosna, ach to ty!” – napisz na naszym wątku konkursowym na forum jakie planujecie wiosenne zmiany lub jakie chcesz wprowadzić zdrowsze nawyki w życiu rodziny. Do wygrania 7 zestawów kosmetyków AA Cell Block.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Napisz (na naszym forum w wątku konkursowym, czyli poniżej) kilka zdań, jakie planujecie wiosenne zmiany lub jakie chcesz wprowadzić zdrowsze nawyki w życiu rodziny. Do wygrania 7 zestawów idealnych na wiosnę - kosmetyków dla mamy AA Cell Block - zobacz nagrody w konkursie!

Konkurs trwa od 16.04.2018 do 30.04.2018
Zobacz też: Regulamin konkursu

Jeśli jeszcze nie brałaś udziału w naszej ankiecie, zachęcamy do tego! Dzięki Waszej opinii będziemy mogli jeszcze bardziej dostosować się do Waszych wymagań Weź udział w ankiecie i napisz, co myślisz o naszym serwisie!
Stary 17-04-2018, 12:16
annacholewa annacholewa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annacholewa.polki.pl

Zdjęcia: 18
Domyślnie Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

Wraz z rozpoczęciem kalendarzowej wiosny wprowadziłam do naszego domu, obowiązkowe wieczorne bieganie. Razem z całą rodziną nawet jeśli jesteśmy bardzo zajęci, wychodzimy codziennie na 30minut, pobiegać. Nie chodzi tu o zrzucenie zbędnych kilogramów, ale bardziej o rozruszanie się i dotlenienie. Teraz kiedy mija już prawie miesiąc, stwierdzam, iż była to naprawdę dobra decyzja. Wszyscy domownicy czują się znacznie lepiej, mają więcej energii, no i co po niektórzy nie boją się stawać na wadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-04-2018, 16:35
angel1090's Avatar
angel1090 angel1090 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
angel1090.polki.pl

Zdjęcia: 96
Domyślnie Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków dla mam AA Cell Block. Konkurs „Wiosna, ach to

Jak co roku wiosna jest dla mnie przełomowym momentem, kiedy to planuję kolejne diety i postanowienia, które wraz z weekendem majowym idą w niepamięć. W tym roku postanowiłam zrobić, coś na co dotąd nigdy nie wpadłam. Stwierdziłam, że nie będę się katować sałatkami, najróżniejszymi dietami, żeby za żadne skarby nie przekroczyć 1000 kalorii. Jem to, na co mam ochotę, ale regularnie. Pięć posiłków dziennie, ostatni o 18:00, do tego picie dużej ilości wody, bez której nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Postanowiłam także włączyć do tego planu więcej ruchu. Nie zamierzam kilka razy w tygodniu biegać na fitness, ale na początek wystarczy spacerowanie, częstsze wychodzenie na świeże powietrze, czy maraton po placach zabaw z synem. Stwierdziłam, że nie warto się katować, robić coś wbrew sobie. Znalazłam złoty środek, zmieniłam swoje nawyki w taki sposób, aby były w zasięgu moich możliwości. Koniec dreptania po chmurach... I wiecie co jest w tym najlepsze? Że w końcu daję radę i mogę pochwalić się 4kg na minusie i to bez wyrzeczeń

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 08:56
alen300 alen300 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alen300.polki.pl

Miasto: Zabierzów bocheński 305a 32-007
Zdjęcia: 867

Wiosna w tym roku to dla nas duże wyzwanie. Aby było jeszcze bardziej zdrowo, ekologicznie i swojsko, oprócz grządek na marchewki, pietruszki, buraki i dynie, postawiliśmy tunel foliowy na smakowite pomidory i ogórki, dodam że własnej hodowli od nasionka Wiosna to rozpoczęcie nowego czasu. Chcemy od pierwszych chwil poczuć się wiosennie i ciałem i duchem. Rowerowe wycieczki, to w tym roku dla nas nowość, bo z gondolkom i z najmłodszymi pociechami. Będziemy przemierzać pola i lasy, z całym ekwipunkiem i koszem pysznych i zdrowych przekąsek. Na parapetach w kuchni mam posadzone różnego rodzaju zioła, przydatne do potraw, ale i do płukanek, oczyszczania organizmu. Taka to nasza wiosenka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 10:57
bluegir89 bluegir89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bluegir89.polki.pl

Wraz z nadejściem wiosny i pięknej pogody staramy się zdecydowaną większość dnia spędzać na dworze, aktywowałam codzienne spacery po pobliskim lesie oraz dzięki córeczce, która niedawno zaczęła chodzić, zabawę w "złap mnie jeśli potrafisz". Nie dość, że dostarcza ruchu, to jeszcze jest świetną zabawą dla mnie i córeczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 12:01
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 494

Nadejście naszej kochanej pięknej wiosny jest dobrym momentem na wprowadzanie zmian. Grube ciuchy, kurtki idą o szafy, a my wyjmujemy letnią odzież, idziemy na zakupki. W tym czasie super zadbać też o naszą diete- dla całej rodziny!
Na pewno zaczniemy nawadniać się! Nawodnienie organizmu jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jeśli zależy nam na utrzymaniu prawidłowej wagi, sięgajmy po napoje o obniżonej zawartości kalorycznej. Ugaszą nasze pragnienie i dostarczą przyjemnych doznań smakowych, nie powodując wyrzutów sumienia.
Warzywa do każdego posiłku!! Spożywanie produktów bogatych w błonnik sprzyja redukcji masy ciała i daje długie poposiłkowe uczucie sytości. Co jeszcze jest źródłem tego cennego składnika odżywczego? Przede wszystkim pieczywo pełnoziarniste, rośliny strączkowe, razowy makaron i brązowy ryż.
Spacery oraz jazda rowerem. W tym roku kipiliśmy dla naszej całej 4 rowery!! Dużo ruchu to podstawa :-) Pikniki, przejażdżki nad jezioro, spacery po parku - mazury wiosną są cudowne. Wykorzystam ten fakt ze tu mieszkam jak tylko mogę

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania