Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Remont

    My tez sie przygotowujemy do remont we wlasnym zakresie. Niestety znalezc w dzisiejszych czasach dobra ekipe budowlana jest bardzo ciezko. Nawet widzialam ostatnio w jakiejs telewizji remont obiektu publicznego za jakas zawrotna kwote rzedu kilku milionow zloty .. co tam sie stalo to ja nawet nie komentuje. Ludzie bardziej doswiadczeni pojechali pracowac zagranice i tyle w temacie. Do zrobienia bedzie lazienka poniewaz odstaje lekko mowiac od nowoczesnych standardow. Ostatni raz robione w niej cos bylo jakies 20 lat wiec mozecie sobie wyobrazic. Jakiej firmy plytki beda mialy waszym zdaniem najbardziej nowoczesny wyglad? Z przejrzanych do tej pory ofert przoduje Paradyz [link] w moim odczuciu. Do tego ceny maja naprawde przystepne na jakosc ktora prezentuja. Moze ktos z Was niedawno robil tego typu projekt, z gory dzieki za opinie.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Remont

      Kochane zawsze da się wiele rzeczy zrobić taniej, ale przekalkulujcie sobie czy warto. Bo czasami lepiej jest trochę dopłacić, ale zrobić coś porządniej i dobrej jakości. Tak aby nie musieć potem tego zmieniać.


      Jest bardzo dekoracyjnie ale jednocześnie:

      elegancko
      stylowo
      oraz nowocześnie
      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:30. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: Remont

        Napisane przez hermenegilda25
        Przy okazji remontu domu jest okazja wymiany pieca. wiem, że spalanie pelletem jest bardzo ekologiczne, nie zanieczyszcza powietrza, a chyba o to chodzi. Poza tym jest niedrogie a piec bardzo wydajny i bezobsługowy. Warto spróbować.
        Dzięki za te polecenie. Szukałem czegoś takiego, dlatego przyda mi się to z pewnością.
        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:31. Powód: link
        Śmierć. Nie ma w niej nic niezdrowego.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Remont

          W przyszłym tygodniu ruszamy z remontem mieszkania, które niedawno kupiłam. Chcę je urządzić w stylu vintage, . Mam sporo mebli, które po renowacji idealnie będą pasowały do nowej aranżacji mieszkania. Już nie mogę doczekać się remontu i efektu końcowego
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:31. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Remont

            Co myślicie o schodach drewnianych do domu? Czy macie kogoś innego do polecenia?
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:32. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Remont

              Ja mam mieszkanie po dziadku i nie wiem na ile duże będą koszta remontu, by wynajmować to pod mieszkania pracownicze ... nie mam zbyt dużego budżetu
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:32. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Remont

                No to widać jest problem...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Remont

                  Chyba kazdy wie, ze remont to sporo pracy i duzo sprzatania. Przy ostatnim remoncie aby zaoszczedzic troche czasu duzo rzeczy kupowałam online. Mieszkamy w małym mieście i stacjonarnie ciezko było wszystko dostać.
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:33. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Remont

                    Aktualnie jestem w trakcie remontu domu. Niedługo wszystko będzie gotowe i będziemy mogli w końcu żyć w normalnych warunkach. Chciałabym kupić nowe łózko i zastanawiam się nad kupieniem go
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:33. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Remont

                      Witam. Czy macie może jakieś doświadczenia z różnymi formami ogrzewania domu? Ja właśnie buduję się pod Gdańskiem i nie wiem kompletnie na co się zdecydować, bo współczesna technologia daje tyle możliwoście, że naprawdę nie sposób się na coś konkretnego zdecydować... Co na pewno, to chciałbym zanwestować w jakieś nowe, ekologiczne technologie, ponieważ można na to dostać dofinansownie... Szczególnie zainteresowały mnie gruntowe pompy ciepła... Macie może w tym zakresie tematycznym jakieś sprawdzone doświadczenia? Zastanawiam się w chwili obecnej czy ta pomorska firma z trzydziestoletnim doświadczeniem to rozsądna opcja
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:34. Powód: link
                      Jeśli się kogoś kocha, to się go kocha, a gdy nie ma już nic, co można by mu zaoferować, wciąż daje się miłość.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Remont

                        My po remoncie wymieniliśmy wszystkie lampy na te z activejeta. Tak naprawdę jeżeli o lampy chodzi, ich wybór na naszym rynku jest naprawdę duży. Przy czym sama zdecydowanie najbardziej cenię sobie takie rozwiązania, jak nowoczesne lampy, dostępne w OBI

                        Skomentuj


                          Odp: Remont

                          U mnie też ostatnio miejsce miał remont. Wszystko przebiegło w porządku, ekipa się spisała, ale najważniejsze co mogę powiedzieć to wszelkiego typu farby i emulsje tej firmy po prostu genialne. Sami pracownicy stwierdzili, że bardzo dobrze się nimi pracuje
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:35. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Remont

                            Chyba nikt nie lubi remontów, ale coź,co jakiś czas trzeba wykonać. Remont u nas w trakcie, w sumie całe piętro przeszło metamorfozę. Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie wykonał mój brat, bo to on wykonywał wszystkie prace. Montaż drzwi polecam juz specjalistom z Połomii, do konca miesiąca rabat więc warto zajrzeć do salonu.
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:35. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Remont

                              Ja obecnie jestem na etapie planowania remontu i maarzą ami się drzwi harmonijkowe. Już nawet mam obzcajone najciekawsze oferty na Ceneo. Jeżeli też Ci się podoba taki styl, to drzwi harmonijkowe
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:36. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Remont

                                Może pomyślicie nad ewentualną kuchnią i jej praktycznością? To też ważny aspekt, jak nie najważniejszy w waszym domu. - wystrój kuchni, szczególnie funkcjonalny jest ważny, by tobie się dobrze gotowało. W kuchni spędzamy naprawdę bardzo długi czas i coś co nam nie pasuje, może być mocno uciążliwe
                                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:36. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X