Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do dekoracji ścian

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Do dekoracji ścian

    Cześć Wam, obecne i przyszłe Mamuśki! Znudził mi się już trochę wystrój jadalni - za bardzo się opatrzył Na razie nie stać nas na remont ani kupienie nowych mebli, więc chciałabym co nieco dodać do wystroju - coś szałowego, oryginalnego, a najlepiej, żebym sama mogła powiedzieć, że to zrobiłam Aktualnie skupiam się na ścianach, bo to chyba najłatwiejsze i najszybszy daje efekt. Fotografem jestem słabym, dlatego własna galeria odpada, za to zawsze lubiłam malować. Co prawda bałabym się wykazać inwencją twórczą, szczególnie w jadalni, ale słyszałam o czymś takim jak szablony dekoracyjne i naklejki ścienne. Szukam firmy, która miałaby ciekawy wzornik, duży, ale w fajnej cenie. Ewentualnie innego równie twórczego pomysłu Z góry dzięki za pomoc!
  •    
       

    #2
    Odp: Do dekoracji ścian

    W Internecie są całe mnóstwo sklepów internetowych z gadżetami na ścianę, więc pewnie jakąś firmę uda Ci się znaleźć. Gdy postanowiłam coś dodać do przedpokoju, kupiłam wielki szablon z bambusem, przykleiłam do ściany zwykłą grubą taśmą i farbą pomalowałam. Efekt świetny, chociaż talentu nie mam żadnego Z naklejkami trzeba się starać, by nie dostało się powietrze czy by się nie zagięły, a szablon jest znacznie łatwiejszy w obsłudze.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Do dekoracji ścian

      Ja wykorzystałam w sypialni welurowe naklejki ścienne - efekt mega. Z daleka wygląda jakby farbą namalowane - dopiero z bliska widać, że to naklejka. Kupiliśmy w stacjonarnym sklepie ale przeszukaj Google na pewno coś znajdziesz. polecam bo naprawdę warto - nie odkleja się, nie niszczy przy ścieraniu kurzu no i wygląda dość oryginalnie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Do dekoracji ścian

        A nie myślałaś może o wykorzystaniu fototapety?
        Mimo, że to jadalnia teraz szeroki wybór gotowych zdjęć pozwoli Ci wybrać pasujący no i jest możliwość właściwego jej zaimpregnowania, tak żeby można było zmywać z niej brud itp. i nic się nie dzieje. Ja w sypialni posiadam fototapetę z widokiem na plaże, morze. Dobre ułożenie, ciekawy wzór a efekt gwarantowany

        Skomentuj


          #5
          Odp: Do dekoracji ścian

          Ja mam fototapetę a także na innej ścianie taki arkusz odbity w kształcie drzewa

          Skomentuj


            #6
            Odp: Do dekoracji ścian

            pięknie wyglądają napisy, cytaty, ważne słowa naszego życia na ścianach - daję to fajny efekt można kupić na allegro szablony i zrobić samemu polecam wygląda to bardzo fajnie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Do dekoracji ścian

              Rzeczywiście całkiem fajnie się to prezentuje w takiej minimalistycznej wersji.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Do dekoracji ścian

                kiedyś widziałam takie napisy na całej ścianie napisane wygladały jak tapeta, pisane chyba palcem lub cienkim pędzelkiem, dużo wysiłku na pewno ksoztowało to wiele wysiłku, ale efekt bardzo fajny

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Do dekoracji ścian

                  Podobają mi się pomalowane ściany, może nie w całości a jakiś fragment, czarną specjalną farbą po której można pisać kredą. Czarny tło i białe napisy wyglądają super

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Do dekoracji ścian

                    Znajomi sobie sprawili fototapetę i robi wrażenie Też chciałabym mieć taką u siebie ale jak na razie się na to nie zanosi

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Do dekoracji ścian

                      Fototapeta wygląda ładnie jak cała ściana jest odsłonięta, ja niestety nie mam miejsca, ale jak zrobimy poddasze to na pewno będę miała.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Do dekoracji ścian

                        W Leroy Merlin jest dużo takich szablonów do malowania do wyboru, nawet online możesz sobie obejrzeć: http://www.leroymerlin.pl/dekoracja-...ania,a908.html. A fototapety są różnych rozmiarów, nie trzeba mieć wielkiej ściany, ja na przykład w kuchni mam taką z Marylin Monroe, o szerokości 80cm i wysokości 2 metrów i obok białą ścianę, bardzo fajnie to wygląda!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Do dekoracji ścian

                          Napisane przez olabis Pokaż wiadomość
                          W Leroy Merlin jest dużo takich szablonów do malowania do wyboru, nawet online możesz sobie obejrzeć: http://www.leroymerlin.pl/dekoracja-...ania,a908.html. A fototapety są różnych rozmiarów, nie trzeba mieć wielkiej ściany, ja na przykład w kuchni mam taką z Marylin Monroe, o szerokości 80cm i wysokości 2 metrów i obok białą ścianę, bardzo fajnie to wygląda!
                          To masz oryginalnie w kuchni z taką pięknością Na pewno jest przyjemniej z taką tapetą W nowym domku nie mogę się doczekać aż będę wymyślać z dekoracją
                          W salonie już mi się marzy sceneria Paryża lub New York

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Do dekoracji ścian

                            Teraz są takie fajne ozdoby na tapety ze mozna wymyślać cudowne ile wlezie xD

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Do dekoracji ścian

                              fajne wygladaja rowniez napisy na scianie albo drewniane literki a najwieksza ozdoba scian wedlug mnie sa fotografie szczegolnie dzieciaczkow

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X