Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kurs szycia na maszynie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Kurs szycia na maszynie

    Może i ciekawy taki kurs, ale ja niestety nie mam maszyny. Na początek zaczęłabym od czegoś prostszego.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Kurs szycia na maszynie

      a co sądzicie o pierwszej maszynie do szycia? lepiej inwestować w coś lepszego, kupić jakiegoś marketowca z promocji, czy najtańszy sprzęt jaki się znajdzie?

      Skomentuj


        #63
        Odp: Kurs szycia na maszynie

        Najtanszy to moze nie... Ale jakis marketowiec będzie w sam raz. Taki zeby ze 2 lata na tej gwarancji pochodzil. Pózniej mozna zmienic na cos bardziej wymagajacego

        Skomentuj


          #64
          Odp: Kurs szycia na maszynie

          Dziewczyny ja ukończyłam 2 kursy u Pani Asi. Bardzo miła i życzliwa nauczycielka. Teraz z nudów szyje różne rzeczy. Tu link do jej konta na FB
          https://www.facebook.com/KURSY-Krawi...9967455580398/
          Mogę wszystkim ja polecić
          Co do maszyny, nie kupujcie w marketach tych chińskich plastików. Lepiej poszukać poczytać i wybrać coś tak do 1000 zł. Chyba że nie zależny wam na jakości ściegów. Ja mam Łucznik Karolina II i jestem nie zadowolona. Ale na razie ważniejsze dla mnie jest umeblowanie pokoiku małego niż nowa maszyna.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Kurs szycia na maszynie

            Chętnie poszłabm na taki kurs od zera

            Skomentuj


              #66
              Odp: Kurs szycia na maszynie

              Ja się uczyłam na tutorialach na YouTube ale teraz sama chcę iść na jakiś kurs, zna może ktoś jakieś ciekawe, warte swojej ceny we Wrocławiu?

              Skomentuj


                #67
                Odp: Kurs szycia na maszynie

                Mnie szycia uczyła babcia na swojej maszynie którą po przejściu na emeryturę mi oddała. Raz na jakiś czas staram się coś uszyć dla siebie czy dzieciaków. A tkaniny zamawiam na http://tkaninki.com/ - mają całkiem ładne wzory.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Kurs szycia na maszynie

                  Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością mi się przydadzą
                  W życiu nie ma naprawdę spraw wielkich i małych. Wszystko ma tę samą wagę i ten sam wymiar.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Kurs szycia na maszynie

                    Tez polecam naukę szycia, można samej fajne rzeczy wyczarować no i nie marnować pieniędzy bo ze starych ubrań można wymyślić coś nowego. Co do sklepów to ja z kolei lubię Krawgors http://krawgors.pl/ tam dostaniecie fajne metalowe dodatki krawieckie np. modne teraz ćwieki, wpinki, nity.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Kurs szycia na maszynie

                      Jakbyście potem chciały sobie kupić dobrej jakości maszynę to radzę zajrzeć do https://www.dlaszwalni.pl/ Mają bardzo fajny wybór a do tego nie musicie kupowac nowej, mają i używane, może na początek to lepsza opcja. Mają też wszystkie potrzebne części zamienne, nici, oleje itd.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Kurs szycia na maszynie

                        Bardzo przydatne są te porady Dzięki wielkie Z całą pewnością z nich skorzystam
                        Ważne jest nie to, co świat ci zrobi, tylko jak na to zareagujesz.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Kurs szycia na maszynie

                          Oo mi tez sie przydaly. Kurs szycia jest raczej prezentem dla starszych kobiet

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X