Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bóle stawów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bóle stawów

    W młodości uprawiałam dużo sportu, teraz to wychodzi bo często mam dolegliwości związane ze stawami skokowymi i kolanowymi. Znacie jakieś domowe metody, aby sobie z tym poradzić?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Bóle stawów

    Również cierpię na dolegliwości związane ze stawami. Pomaga mi aktywność fizyczna. Wykorzystuję również takie piłki rehabilitacyjne które kupiłam wxxx 20-30 min ćwiczeń korzystnie wpływa na ukrwienie i dobre samopoczucie. Jest wiele ćwiczeń z wykorzystaniem takich piłek rehabilitacyjnych. Głowa do góry ! Inni mają większe problemy zdrowotne
    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:33. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bóle stawów

      Z domowych sposobów będzie ciężko.. Na wszelki wypadek polecam udać się do lekarza i zrobić prześwietlenie,tak czysto profilaktycznie. Poza tym dobra maść powinna tutaj wystarczyć.


      xxx
      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:33. Powód: reklama

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bóle stawów

        A przyczyną bólu jest? Przecież najpierw lekarz powinien znaleźć przyczynę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bóle stawów

          Suplementy diety (pod okiem specjalisty), regularne ćwiczenia, spacery...i dużo optymizmu (wiara w to, że niebawem będzie lepiej), oraz wytrwałości (nie poddawaj się po kilku dniach).
          Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bóle stawów

            Na schorzenia stawów szczególnie narażone są osoby z niedoborem tak ważnych witamin jak A, C i E oraz selenu. Te składniki znajdziemy przede wszystkim w warzywach i owocach. Beta-karoten przetwarzany w organizmie na witaminę A obecny jest w marchwi, morelach i melonach. Witamina C znajduje się przede wszystkim w czerwonej i żółtej papryce, pomarańczach, cytrynach, kapuście, brukselce i ziemniakach. Aby uzupełnić deficyt witaminy E, warto sięgnąć po orzechy, pestki słonecznika, oliwę z oliwek i owoce awokado, a niedobór selenu można wyrównać poprzez jedzenie pełnych ziaren zbóż, jaj, drożdży, ryb, skorupiaków i mięsa.

            Dobrze też pamiętać o jedzeniu tłustych ryb, takich jak łosoś, śledź, sardynka lub makrela. To właśnie te gatunki obfitują w niezwykle ważne dla naszego organizmu kwasy tłuszczowe omega-3.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bóle stawów

              cześć, też uprawiałam dużo sportów, ale na szczęście jeszcze nie mam takich dolegliwości, spróbuj po prostu rozgrzewać stawy, jak przed treningiem, raz dziennie, nawet dwa, to zajmuje 5 minut, a bardzo pomaga.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bóle stawów

                Rozgrzewka to jedno, a odpowiednia profilaktyka to drugie.xxx i wydaję mi się, że w tym przypadku warto byłoby się nad nim zastanowić. Uzupełni niedobory kwasu hialuronowego i co za tym idzie - pobudzi nasz organizm do samodzielnej produkcji tego składnika.
                Last edited by disne; 30-07-2020, 19:34. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bóle stawów

                  Kup sobie piłkę do ćwiczeń, znajdź ćwiczenia w internecie i ćwicz żeby wzmocnić mięśnie. Mi pomaga. Ważna jest systematyczność i regularność
                  Polecam mojego bloga: www.szczesliwamama.pl
                  Pozdrawiam i życzę powodzenia

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Bóle stawów

                    Spróbuj zastosować suplement diety arthroblock forte. Mi pomógł w czasie kiedy biegałam. Do lekarza też radze się udać, tak dla sprawdzenia w jakim stanie są stawy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Bóle stawów

                      Ja zaczęłam pić zioła, które kupiłam w xxx, firma ta sprowadza zioła oraz suplementy z Peru. Posiadają certyfikaty i współpracują z medykami z Peru. Po wypiciu kilkartonie ziół ból ustąpił.
                      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:28. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Bóle stawów

                        Typowy ból mięśni i stawów nie zwiastuje niczego dobrego. Więcej informacji o tym, skąd się to bierze można znaleźć przykładowo tutaj:xxx. Na pewno nie można w takich okolicznościach być bezczynnym, ponieważ z wiekiem może być jeszcze gorzej. Dlatego warto już teraz podjąć stosowne działania. Czasami odrobina ćwiczeń sprawia, że kondycja stawów wyraźnie się poprawia. Na pewno trzeba też mieć pozytywne nastawienie, bo bez tego wszystko idzie znacznie wolniej.
                        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:28. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Bóle stawów

                          Mój mąż ma bóle stawów i brał już sporo leków. Teraz czyta zawsze na efarmaceuta.pl zanim weźmie coś nowego, ponieważ nie można próbować na sobie wszystkiego. Warto poczytać co inny piszą o danym leku.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Bóle stawów

                            Akurat jeśli chodzi o zwyrodnienie to też nie jest tak, że każdy ból oznacza taką dolegliwość, ale bez wątpienia jak boli od długiego czasu trzeba się przebadać co do sposobów leczenia poczytajcie np o - xxx nie wiem czy wiecie ale terapia komórkami macierzystymi zyskuje coraz bardziej na znaczeniu.
                            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:28. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Bóle stawów

                              Dziewczyny jeśli odczuwacie bóle w stawach to nie powinnyście tego absolutnie ignorować. Wiele osób olewa sobie coś takiego a potem cierpi niepotrzebnie. Jak juz raz sie zniszczy staw to potem nie tak łatwo jest go odbudować. O ile w ogóle jest to mozliwe.

                              Tak wiec wybierzcie sie do lekarza rehabilitanta albo ortopedy.

                              Dobrze jest również zastanowić się nad kupieniem sobie opaski kompresyjnej na staw: xxx Opaski takie stabilizują stawy, zmniejszają ból Oraz poprawiaja komfort uprawiania sportu.
                              Last edited by disne; 30-07-2020, 19:28. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X