Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bebiko 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bebiko 2

    Witam serdecznie.

    Chciałabym podzielić się z Wami opinią o mleku modyfikowanym Bebiko 2. Wraz z moją 9-cio miesięczną córką dostałyśmy się do projektu trnd.

    Zacznijmy od początku - kupowanie. Mleko Bebiko jest chyba najbardziej popularnym mlekiem modyfikowanym i jest najtańsze. Można dostać to mleko w prawie każdym spożywczaku. Są to według mnie dwa duże plusy. Dostępne są wyłącznie opakowania foliowe w kartonach, ale nie jest to wielkim minusem, bo zawsze można to mleczko przesypać do puszki.

    Sporządzanie mleka jest łatwe - odmierzony proszek bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie.

    Jeśli chodzi o smak, mojej córeczce przypadła do gustu ta zmiana, wyciąga rączki po butelkę, więc wnioskuję że bardzo smakuje.

    Bardzo cieszy mnie, że mleko jest dobrze tolerowane, nie ma problemów z kupkami czy wzdęciami.



    A co Wy myślicie o Bebiko?

    #2
    Odp: Bebiko 2

    My też dostaliśmy się do projektu trnd do testowania Bebiko 2. Mleczko bardzo dobrze się rozpuszcza, nie pieni się, jest dobre w smaku. Wydajne, z tego co się zorientowałam jest do wyboru w różnych gramaturach. Dobrze komponuje się z kaszką. Po rozmowie z pediatrą usłyszałam, że jak dziecku służy, to nie ma potrzeby przepłacać za droższe. U nas Synowi od razu zasmakowało, nie ma żadnych problemów brzuszkowych, ani z wypróżnianiem. Także my polecamy

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bebiko 2

      Oh !! To naprawdę świetny artykuł. Dziękujemy za podanie tych informacji. Jest mi przykro, że nawet o tym nie wiedziałem.
      wuxiaworld

      Skomentuj

             
      Working...
      X