Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

System inteligentnego domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: System inteligentnego domu

    Ja nie mieszkam w takiej willi, żeby potrzebować monitoringu. Zresztą znam swoich sąsiadów i mieszkamy na osiedlu zamkniętym więc myślę, że nie ma się czego bać. Jednym z niewielu nowoczesnych rozwiązań u mnie w domu są rolety: link ale to najbardziej dla wygody Teraz zastanawiam się czy nie wyposażyć ich w panele solarne, żeby chociaż trochę ulżyć swojemu budżetowi

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: System inteligentnego domu

      U nas alarm instalowała firma GOT z Warszawy xxx i sprawnie się z tym uwinęli a opłata była całkiem ok. Najważniejsze, że alarm już jest a zakładali go fachowcy, bo firma zajmuje się tez kontrolą dostępu, instalacją cctv i monitoringiem wizualnym a nawet ochroną fizyczną, to po prostu prawdziwi specjalisci.
      Last edited by gagatka; 30-09-2020, 12:20. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: System inteligentnego domu

        Żyjemy w XXI wieku, teraz takie rozwiązania nie powinny nikogo dziwić. Co więcej, też jesteście w stanie uzyskać podobny efekt u siebie w domu.
        Last edited by gagatka; 30-09-2020, 12:20. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: System inteligentnego domu

          Ja uważam, że takie orzwiązania są warte swojej ceny. dzięki takim rozwiązaniom żyje się wygodniej, dlatego też polecam się im przyrzeć i w miarę możliwości je wdrożyć.
          Last edited by gagatka; 30-09-2020, 12:19. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: System inteligentnego domu

            Jasne, że tak. Przecież tego typu rozwiązania niesamowicie poprawiają jakość życia i poziom bezpieczeństwa domowników. Na pewno warto zajrzeć do xxx i przekonać się, jak szeroki wybór kamer jest dzisiaj dostępny dla każdego. Pomyślcie nad tym.
            Last edited by gagatka; 30-09-2020, 12:19. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: System inteligentnego domu

              Ja ze swojej strony mogę polecić system Ampio - jeżeli chodzi o rozwiązania przewodowe lub Fibaro - jeżeli mówimy o systemie bezprzewodowym.

              Skomentuj


                #82
                Czy macie alarm w domu czy alarm i ochronę. buduję dom i chciałem się zapytać czy warto montować takie systemy zabezpieczań. Nie wiem czy to się sprawdza. Opłaty za ochrę nie są duże.Zwykle na jednym terenie działa kilka firm ochroniarskich. Mają one zwyczaj wywieszania na ogrodzeniach monitorowanych domów tabliczek informacyjnych ze swoimi danymi (co jest też pewnym ostrzeżeniem dla złodzieja). Znalazłam taki sklep co oferuje w atrakcyjnych cenach produkty jak ten automatyka bramowa Beninca Czy warto montować samemu czy zmówić firmę?
                Last edited by gagatka; 30-09-2020, 12:18. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Taki monitoring jest naprawdę super, choć trzeba zwrócić uwagę na to, by kamery były wystarczająco dobrej jakości - taki system powinien być niezawodny. Jeśli poszukujecie solidnych kamer i rejestratorów, to sporo tego znajdziecie w sklepie xxx
                  Last edited by gagatka; 06-10-2020, 15:59. Powód: reklama

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X