Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Szyjemy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szyjemy dla dzieci Przytulanka, czapeczka, pluszowy miś, a może mata edukacyjna? Szycie jest znów bardzo modne, będziemy więc szyć razem z Wami! Zasięgnijcie porady gdzie najlepiej kupić materiały albo jaka krawcowa jest najlepsza w Waszej okolicy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-06-2015, 09:23
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Domyślnie Gdze kupujecie dzianiny

Cześć. Macie może jakieś ulubione sklepy, w których zamawiacie materiały? Gdzie warto jest kupować?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2015, 12:05
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdze kupujecie dzianiny

Cytat:
Napisał Martunia35 Zobacz post
Cześć. Macie może jakieś ulubione sklepy, w których zamawiacie materiały? Gdzie warto jest kupować?
Sklepów jest sporo ale powiem Ci,że największy wybór dzianin jest chyba w Wamatexie:
http://wamatex.pl - ostatnio zamawiałam tam kilka tkanin. Przy większym zamowieniu jest możliwość wynegocjowania sobie rabaciku ( mi udało się dostać jeszcze lepszą cenę). Sama zauwazyłam,że ceny tkanin wcale nie są takie tanie. Ostatnio przechadzałam się po mieście to zauważyłam,że trochę podskoczyły w górę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2015, 14:30
karolinamarz karolinamarz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karolinamarz.polki.pl

Najczęściej dzianiny kupuję przez internet. Dzięki temu mogę porównać ceny i wybrać towar najlepszej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-2015, 11:21
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Ja kiedyś kupowałam w sklepach stacjonarnych. Musiałam taka tkaninę dotknąć aby zobaczyć jaka jest jej jakość. Do sklepów internetowych nie byłam przekonana. Do czasu kiedy koleżanka poleciła mi sklep, w którym sama bardzo czesto robi zakupy tak więc postanowiłam zajrzeć i powiem Ci,ze jestem bardzo zadowolona. Materiały są tam w dobrych cenach i dzięki temu wiele zaoszczędziłam . Jednocześnie wszystko jest dobrej jakości, nie zawiodłam się na żadnym przysłanym mi materiale. Kupuję tutaj: http://odonati.pl/ - mają tam bardzo duży wybór różnych dzianin oraz tkanin. Jako stala klientka mam również dla siebie dodatkową zniżkę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-2015, 22:53
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Dwa razy kupowałam dzianinę na allegro. Chyba mają je tam najtaniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-08-2015, 17:41
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Niby mają na allegro najtaniej ale czy naprawdę są tam tak dobre jakościowo tkaniny? Zwykle to co jest najtańsze wcale nie jest tak dobre jakościowo. Zapomniałam dać tutaj link do głównej strony: http://shop.odonati.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2015, 23:31
pkowalska pkowalska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pkowalska.polki.pl

Cytat:
Napisał moonkaz Zobacz post
Sklepów jest sporo ale powiem Ci,że największy wybór dzianin jest chyba w Wamatexie:
http://wamatex.pl - ostatnio zamawiałam tam kilka tkanin. Przy większym zamowieniu jest możliwość wynegocjowania sobie rabaciku ( mi udało się dostać jeszcze lepszą cenę). Sama zauwazyłam,że ceny tkanin wcale nie są takie tanie. Ostatnio przechadzałam się po mieście to zauważyłam,że trochę podskoczyły w górę.
a ten wamatex ma możliwość zamawiania przez internet? jakoś tego nie widze
Nieprzeczytane 18-09-2015, 11:57
agnesska27 agnesska27 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agnesska27.polki.pl

Nie wiem jak Wy, ale mi najlepsze "perełki" trafiają się w lumpeksach Rzadko jest to zwój materiału, ale po prostu jakiś sweter/sukienka, które można przerobić i wykorzystać na materiały do dalszego użytku. Na dodatek w dobrej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-10-2015, 18:44
marylou marylou jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marylou.polki.pl

Jeśli chodzi o Łódź to mogę w pełni polecić firmę Szyk. Kilka razy już kupowałam u tego producenta dzianin i byłam bardzo zadowolona z jakości. Mają całkiem sporą ofertę, m.in. dzianiny dresowe z wiskozy, z lycra, bawełniane itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-11-2015, 14:48
kotek_85 kotek_85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kotek_85.polki.pl

Miasto: Śląsk
Zdjęcia: 28

Ja też jeżeli chodzi o tkaniny to allegro. Teraz w sklepach stacjonarnych jest niewielki wybór, przynajmniej tak jest w mojej okolicy. Ostatnio chciałam kupić minky i poszłam do sklepu z materiałami, a Pani nawet nie wiedziała co to takiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania