Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla dziecka Skóra dziecka jest szczególnie narażona na podrażnienia i wysuszenie dlatego też trzeba dbać o nią za pomocą odpowiednich kosmetyków. Tylko jaki kosmetyk wybrać? Ten, który dobrze się wchłania, czy raczej ten, po posmarowaniu którym skóra dziecka jest biała? W tym dziale zamieszczamy wątki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla dziecka.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-11-2009, 10:53
admin admin jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
admin.polki.pl

Zdjęcia: 36
Domyślnie Kosmetyki dla dziecka

Skóra dziecka jest szczególnie narażona na podrażnienia i wysuszenie dlatego też trzeba dbać o nią za pomocą odpowiednich kosmetyków.

Tylko jaki kosmetyk wybrać? Ten, który dobrze się wchłania, czy raczej ten, po posmarowaniu którym skóra dziecka jest biała? Kosmetyk przyjemnie pachnący czy zupełnie bezzapachowy?

W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla dziecka.

Zachęcamy do udziału w dyskusjach.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-11-2009, 11:15
irasikorska irasikorska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
irasikorska.polki.pl

Zdjęcia: 62
Domyślnie Odp: Kosmetyki dla dziecka

Z całą odpowiedzialnościa polecam Mustela żel+szampon do mycia ciała i włosów. Jest bardzo delikatny i jakże wydajny. jeszcze będąc w ciąży kupiłam 2 butelki po 500 ml każda. i do tej pory nie zużyłam jeszcze nawet jednej. A Filipek ma juz 6,5 miesiąca. Zaznaczam, ze kąpię go i myję mu włosy codziennie.
Nieprzeczytane 17-11-2009, 11:58
aredzimska's Avatar
aredzimska aredzimska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aredzimska.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Zdjęcia: 86

A ja polecam johnson's baby top to toe płyn do kąpieli i mycia dzieciaczków - super!! Delikatny - myję malutką całą i jej główkę a czasem także dodam do wody. Używamy także z tej firmy komplet kosmetyków naturals (zielone opakowania) - mają przyjemny zapach.
Nieprzeczytane 17-11-2009, 13:58
dotka238's Avatar
dotka238 dotka238 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dotka238.polki.pl

Miasto: Francja

Ja przetestowalam juz prawie wszystkie produkty Musteli,Klorane,Nivea,Bioderma i kilku innych dostepnych tutaj firm.Nic mnie specjalnie nie rozwczarowalo ani nie zachwycilo;Mustela,owszem ma fajne szampony zwlaszcza te typu 2w1 szmpon i zel do mycia cialka,fajnie pachnie ale w niczym nie ustepuje Nivea...takie moje zdanie...co do kremow do pupy to Nivea jest w fr.chwalony za sklad,kremu do buzi i cialka Musteli fajnie pachna,Klorane (z wyciagiem z nagietka)smierdza tania francuska woda kolonska...
Uwazam ze jesli kogos stac na Mustele czy Bioderme to polecam glownie ze wzgledu na wielkosc opakowania(nie wiem jak w pl ale tu mozna kupic szampon 2 w 1, 500 ml ),jesli jednak kupujecie swoim dzieciom np. nivea,bambino czy ziaja to nie znaczy ze maluchy sa gorzej pielegnowane.Dzis kosmetyki dla dzieci pddawane sa tak wielu testom ze wydaje mi sie ze wszystkie sa dobre...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-11-2009, 14:10
majajula's Avatar
majajula majajula jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majajula.polki.pl

Miasto: Piaseczno
Zdjęcia: 26

Ja kupiłam raz szampon Musteli i niestety nie powalił mnie na kolana
a osobiście nie lubię dużych opakowań, mało poręczne wolę malutkie
i jakoś johson mi najbardziej pasuje teraz mamy żel z oliwką i już niczym nie smarujemy po kapieli, a włoski myjemy też z johsona szamponem z rumiankiem cudnie pachnie (zresztą starsza tez go uzywa był okres innego szamponu ale ten jest najlepszy dla nas)

był okres nivea nutri sensitiv jak mała miała stasznie wysuszoną skórę i też sobie chwale tą serię, ale uważam że jak dziecko ma już zdrową skórę lepiej używać "normalnych" kosmetyków.
No i wyznaję zasadę im mniej tym lepiej

JULA

MAJA

OLGA
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-11-2009, 16:30
Mama_Juleczki Mama_Juleczki jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_Juleczki.polki.pl

Witajcie
Ja polecam zestaw do pielęgnacji nivea sensitive - rewelacja!
Pozdrawiam
A.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2009, 19:16
yacha yacha jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yacha.polki.pl

ja mogę polecić całą serię cleanic kindii, od chusteczek, przez płatki i patyczki do uszu po szampony, kremy, płyny i oliwki... u nas te kosmetyki sprawdzają sie rewelacyjnie, zero uczuleń, sliczna miękka skóra, śliczny zapach, sama czasem synkowi podbieram
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2009, 20:40
ja29 ja29 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja29.polki.pl

Ja równiez używam kosmetyków Cleanic Kindii. Wogóle sama lubie serię kosmetyków dla kobiet cleanic i dlatego uważam że to dobry wybór dla dziecka. a patyczki ... to najlepsze z dzidziusia
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2009, 21:44
yacha yacha jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yacha.polki.pl

i te płatki duże też są fajne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-12-2009, 17:59
ja29 ja29 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja29.polki.pl

tak to chyba jedyna forma która ma w swojej ofercie odpowiedni rozmiar płatków kosmetycznych
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania