Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-06-2009, 08:03
sagapoamore sagapoamore jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sagapoamore.polki.pl

Wink

nooo gdyby to było takie łatwe.. chcieć i mieć..
ale niestety czasem trzeba czekać.. ja na drugą ciąże czekałam aż 2 lata bo nie mogłam zajść.. teraz już wiem, że to wszystko przez to, że każdego dnia myślałam o dziecku, stresowała mnie ta cała sytuacja.. i kiedy już uzmysłowiłam sobie, że dzidzia przyjdzie sama.. i przestałam myśleć o dziecku a skupiłam się na odchudzaniu (schudłam 12kg) to zaraz po tym jak skonczylam sie odchudzac miesiąc później dowiedziałam się, że jestem w ciąży (2 upragnione kreseczki) a teraz jestem w 5 miesiącu i czekam na swoją MAJĘ

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM POWODZENIA..!! trzymam za wszystkie kciuki!! pamiętajcie GRUNT TO PRZESTAĆ MYŚLEĆ, SKUPIAĆ SIĘ TYLKO NAD OCZEKIWANYM DZIECKIEM, ZAJĄĆ SIĘ CZYMŚ CO ODCIĄGNIE WASZĄ UWAGĘ - A NAPEWNO SIĘ UDA..

PS. a to forum zwlaszcza ten wątek - to najlepsza rzecz jaka mi sie przydarzyła podczas tych 2 cięzkich lat starania - otrzymałam dużo pomocy, wsparcia, i wiedzy.. DZIĘKUJE WSZYSTKIM I POZDRAWIAM;*

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2009, 14:09
Dudusia's Avatar
Dudusia Dudusia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Dudusia.polki.pl

Zdjęcia: 8
Domyślnie

Ja starałam się o Kingę - dziś 4 miesiące dokładnie 47 cykli (29-35dni) więc wychodzi coś ponad 4 lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2009, 17:10
sylwiakod sylwiakod jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwiakod.polki.pl

Domyślnie

NIestety tak staram się juz dłużej niż dwa lata i nic bez rezultatu!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-08-2009, 21:54
anet2202 anet2202 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anet2202.polki.pl

Domyślnie

Hej Dziewczyny. My staramy się o drugie dziecko już pół roku i nic. Cały czas myślę tylko o tym czy w kolejnym cyklu nam się uda tym bardziej, że z pierwszą ciążą nie było najmniejszego problemu. Mój gin zlecił mi badanie prolaktyny i progesteronu może to coś wyjaśni a do tego mam nadczynność tarczycy. Tabletki brałam 2,5 roku i myślę, że to wszystko się skumulowało i przez to nie mogę zajść. Pozdrawiam...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2009, 15:07
agnieszka1916 agnieszka1916 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszka1916.polki.pl

Zdjęcia: 6
Domyślnie

u nas udało sie za drugim razem także poszło szybko
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2009, 19:40
viki83 viki83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
viki83.polki.pl

Domyślnie cierpliwość

hej anet2202 ja dzisiaj miałam badanie na poziom hormonów tarczycy jutro odbieram wynik. Też trochę się denerwuję ale czytająć historie dziewczyn trochę podnoszę sie na duchu, fakt nektóre czekaja latami ale ja poczekam tyle ile trzeba będzie jestem cierpliwa.

Pozdrowionka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2009, 20:14
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anet2202.polki.pl

Domyślnie

Hej viki widzę, że pomału obejmujemy kolejne wątki portalu i mam nadzieję, że nibawem wszystkie spotkamy się na tym najważniejszym... viki ja wyniki tarczycy mam dobre ale tylko dlatego, że łykam tabletki które regulują mi hormony tarczycy. Ja jutro idę na badanie prolaktyny i progesteronu a potem zobaczymy. Pozdrawiam....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2009, 20:25
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anet2202.polki.pl

Domyślnie

Hej Dziewczyny. W naszym przypadku pierwszy maluszek to chwila zapomnienia i już a teraz 6 cykl starań i nic może za bardzo chcemy mieć drugą dzidzię i dlatego nie zachodzę...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2009, 20:26
viki83 viki83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
viki83.polki.pl

Domyślnie wyniki

Hej
wyniki na tarczycę też mam w normie to dobra wiadomość, 8 września idę do gina i zobaczymy co dalej.
Powodzonka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2009, 21:50
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
anet2202.polki.pl

Domyślnie

Ja odebrałam wyniki prolaktyny i progesteronu a wizytę u gina mam w sobotę i wtedy okaże się co i jak...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania