Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krążki laktacyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Krążki laktacyjne

    Dziewczyny jakie krążki laktacyjne polecacie? Czy macie swoje sprawdzone marki?


  •    
       

    #2
    Odp: Krążki laktacyjne

    Ja używam teraz PENATEN BABY-są dostępne w aptece-wcześniej używałam kilku marek ale te najbardziej mi odpowiadają

    Skomentuj


      #3
      Odp: Krążki laktacyjne

      Ja tylko CHICCO mając takie nawały jak ja miałam hehe tylko im mogę zaufać a mając 3 córki trochę ich wypróbowałam


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Odp: Krążki laktacyjne

        ja uzywalam z bella mamma, swietne i co moim zdaniem wazne nie zostawialy farfycji na brodawkach i sutkach


        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



        ---------------------------------------------------

        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

        Skomentuj


          #5
          Odp: Krążki laktacyjne

          Napisane przez ja-mamusia Pokaż wiadomość
          ja uzywalam z bella mamma, swietne i co moim zdaniem wazne nie zostawialy farfycji na brodawkach i sutkach
          chyba żartujesz przyklejały się do piersi straszne były i przeciekały bardzo szybko
          a swoją drogą brodawki i sutki to to samo


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Odp: Krążki laktacyjne

            brodawka Kochana potocznie to ta otoczka, a sutek to ten "dzyndzelek";p
            u mnie byly najlepsze, nawal pokarmu mialam ogromny i sie sprawdzily... te penaten lub te z rossmanna to niestety jak dla mnie okropienstwo, grube, zostawialy farfycle a do tego jak sie mialo bawelniany lub koronkowy biustonosz to brzydko wygladalo, bo sa maly i ksztalt piersi robil sie taki kwadratowy i sztuczny...

            co to chicco to sie nie wypowiadam, bo nie uzywalam
            Last edited by ja-mamusia; 18-10-2011, 20:04.


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj


              #7
              Odp: Krążki laktacyjne

              Penaten używałam 9 lat temu i porażka i masz rację te grube wyglądają bardzo nieestetycznie
              ale z Belli też nie byłam zadowolona bo wielkie

              CHicco (żałuj że nie spróbowałaś) są najcieńsze jakie widziałam są z gumeczkami po bokach dzięki temu idealnie dopasowują się do piersi; mają warstwę podobną do pampersów że nadmiar mleka zamienia się w żel i dzięki temu przebijają wszystkie inne
              jeszcze jedną z zalet jest to że są pakowane każda w osobny woreczek i są składane na pół i dzięki temu zajmują mało miejsca.

              Ja wszystkim mamom polecam szczególnie na pierwsze 3-4 miesiące.
              Mi wystarcza około 100 sztuk więc spokojnie kupiłabym 2 opakowania po 60
              a przy 1 córce chyba z 5 marek wypróbowałam przy drugiej kupiłam Bella Mama
              i w szpitalu dostałam próbki chicco i już więcej niczego innego nie szukałam.
              Powiem że jeszcze nigdy nie spotkałam się z negatywną opinią tych wkładek


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Krążki laktacyjne

                Od pół roku stosuje wkładki z Rossmanna. Poza względem ekonomicznym za 30 szt. 6 zł z groszami a mniej więcej raz na 1,5 miesiąca w promocji po 4.99 zł. Jakość uważam bardzo dobra, żadnych farfocli nie zostawiają mięciutkie chłonne. 100 szt na 3-4 miesięcy to jakiś absurd ? Ja zmieniam wkładki około 4 razy dziennie co daje mi 8 wkładek a czasem więcej - nie są zalane po prostu chcę zapewnić dziecku i sobie komfort. W pierwszych miesiącach kiedy organizm przyzwyczajał się do nowej sytuacji i uczył regulowania nadmiaru mleka wymieniałam znacznie częściej - i testowałam różne marki. Te ros manowskie najbardziej przypadły mi do gustu - z czystym sumieniem polecam. Ale tak naprawdę sama znajdziesz właściwe dla siebie. Powodzenia

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Krążki laktacyjne

                  Admace no właśnie wkładki CHICCO nie musisz często wymieniać bo są nieziemsko chłonne. Ja na początku zmieniałam raz dwa razy dziennie potem jak już był delikatny wyciek mleka tylko w czasie karmienia to spokojnie mogłam użyć tej wkładki następnego dnia.
                  I jak sama potwierdziłaś pisząc że musiałaś zużywać do 8 dziennie to mało komfortowe. Sprawdzać co chwilę czy coś nie przeciekło itd.
                  I to nie absurd że tylko tyle zużyłam kupiłam 2 paczki czyli 120 sztuk i pół mi zostało


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Krążki laktacyjne

                    Nigdy nie przeciekły mi wkładki wymieniam dla higieny swojej i dziecka. Sama też nie chciała bym jeść z brudnego talerza wiec czemu mam to fundować dziecku? A jeśli to nie przemawia to - to dlaczego często zmieniasz tampony czy podpaski podczas okresu nawet wtedy gdy krwi jest niewiele? Dla higieny - krople mleka również się psują i nie wyobrażam sobie chodzić z jedną wkładką cały dzień a już kilka to straszne.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Krążki laktacyjne

                      no dokladnie majajula zaraz bedaie tlumaczyc, ze mleko w krazku zmienia sie w zel... no i co z tego? ja wkladke zmienialam tak co 2-3h, nawet jesli byla prawie sucha... tak samo mozna przeciez robic z pampersem dziecka... jak przed kompaniem zdejmujemy pieluszke i tylko raz malenstwo nasiusialo to przeciez mozna zostawic na nastepny dzien lub ubrac na noc...
                      higiena przedewszystkim... piersi tez czesto obmywalam letnia wada, zeby zmyc zapach mleka, sliny dziecka no i mleko po chwili zaczyna sie kleic...
                      co do wkladek... kazda ma swoje zdanie... jak nie sprobujesz to nie znajdziesz odpowiednich dla siebie i tyle


                      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                      ---------------------------------------------------

                      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Krążki laktacyjne

                        Ja kupowałam najtańsze w TESCO i były lux.A jak się przyklejały to smarowałam mascią z arniki.


                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X