Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-01-2019, 08:50
zofialipska1 zofialipska1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zofialipska1.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezent dla ukochanej osoby

Ja na rocznicę dostałam rower od męża. Super prezent. Jeśli ktoś miałby taki sam pomysł to polecam stronę https://vellberg.pl/, mają bardzo dobre rowery
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-2019, 18:00
krisiti90 krisiti90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

A może warto postawić na romantyczną kolacje, z szampanem i oczywiście pysznym deserem? Wszystko musicie wiadomo osobiście przygotować Zobaczcie sobie propozycje od http://www.sklep.savpol.pl Dzięki nim wasz deser na pewno zaskoczy drugą osobę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2019, 10:05
Swietoszka Swietoszka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Swietoszka.polki.pl

Dla ukochanych liczą się pewnie bardziej wspomnienia i dobrze spędzony czas niż takie typowo materialne prezenty. Ja zawsze staram się przygotować coś takiego od serca. Np w tym roku na walentynki wybrałam dość sporo zdjęć z moim narzeczonym i skomponowałam w Kserkopie fotoalbum. Fajna jakość, ładna okładka i bez zbędnego kiczu to raczej elegancki prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2019, 13:46
duff231 duff231 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
duff231.polki.pl

Ja sądzę, że dla ukochanej osoby kupuje się prezenty albo praktyczne albo sentymentalne. Jeżeli chodzi o to drugie to znalazłam ostatnio http://www.artkey.pl - robią oni piękne albumy na zdjęcia z drewna. Taki prezent może przywoływac miłe wspomnienia i pięknie wyglądac .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2019, 20:26
matylda80 matylda80 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
matylda80.polki.pl

Modne teraz sa bluzy z napisami dla par - widzialyscie moze takie? Mozna je obejrzec oraz zakupic np w sklepie Koszulkowo. Kupuje sie dwie bluzy - damska oraz meska. Kazda z nich ma napis (smieszny i oryginalny), np Król i Królowa czy Player 1 i Player 2. Fajnie to wyglada, jak idzie para ubrana w takie bluzy z napisami
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2019, 13:19
alasobot alasobot jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alasobot.polki.pl

Jaki jest idealny prezent dla kobiety? Oczywiście rękawiczki Wittchen! Ja poprosiłam o takie w tamtym roku na święta i uwielbiam je. Dostałam czarne, klasyczne, więc pasują do każdej kurtki i płaszcza - są super! Jak dla mnie, to jest to prezent idealny!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-02-2019, 19:54
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

Ja od jakiegoś czasu widziałam, ze siostra ma ochotę na kurs tańca i taki jej właśnie prezent zrobiłam. Kupiłam karnet do szkoły tańca APT https://apt.lublin.pl/ i siostra była bardzo ucieszona. Myślę, że kurs tańca może się przydać wielu osobom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2019, 19:19
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Dobrym pomysłem na prezent dla kobiety może być zestaw bielizny. Myślę, że każda kobieta lubi dostać od czasu do czasu właśnie taki komplet. Zbliża się dzień kobiet, więc może warto zatroszczyć się o swoją drugą połówkę. Na stronie https://lareina24.pl/c/1822/komplety...-bielizna.html widziałam naprawdę bardzo fajną bieliznę. Myślę, że nie musicie się obawiać zamawiania takich rzeczy z internetu. Rozmiarówka zazwyczaj jest dobrze opisana, więc nie będziecie mieli problemu z wyborem rozmiaru. Jeżeli nie bardzo wiedzie co kupić to postawcie na klasykę. Najbardziej polecane są czarne komplety, w których każda kobieta wygląda zjawiskowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2019, 04:23
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

A co powiesz na bieliznę? Myślę, że każda kobieta byłaby zadowolona z takiej wysokiej jakości bielizny. Na stronie https://www.kinga.com.pl/figi możesz znaleźć świetne propozycje. Jestem przekonana, że znajdziesz tam coś wyjątkowego dla swojej kobietki. U mnie sporo koleżanek tam kupuje i każda chwali sobie ten sklep.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-04-2019, 10:23
cookiemaker cookiemaker jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cookiemaker.polki.pl

Niezłe ceny na lokosuszarki babyliss są teraz w euro, model który kupiłam mamie tzn. as 510e jest prawie stówkę taniej, na prezent super rzecz, ładnie modeluje i podnosi włosy, jest cicha i ma jonizację. Mama ma z natury cienkie włosy i jak ich nie ułoży to już w ogóle wygląda jakby ich było malutko, po tej lokówce efekt jest super
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania