Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-02-2019, 13:35
pieknyolek pieknyolek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pieknyolek.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca w domu, własny biznes

Jeżeli zdecydujecie się założyć jakąś własną działalność to polecam od razu ją ubezpieczyć. Na stronie https://www.wycena-oc.pl/ubezpieczenie-firmy/ znajdziecie najlepsze ubepieczenia. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-2019, 14:13
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

A czy taka praca w domu jest na prawdę możliwa? Bo ja szukam pracy w domu właśnie i prócz MLM, czy ankiet nic nie mogę znaleźć. Nie wspomnę już, że na wszystkich grupach FB pełno jest ankiet, AVONÓW itp. Ja chyba nie takiej pracy szukam, no i zaczynam wątpić w to, ze coś takiego jak praca w domu w ogóle istnieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2019, 12:46
niccol niccol jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
niccol.polki.pl

Miasto: śląsk

Jak się chce pracować to i przez internet można. Jestem zdania, że dla chcącego nic trudnego. Szczególnie że sieć daje naprawdę ogromne możliwości. Moje koleżanki pracują jak Wirtualne Asystentki i są zadowolone. Nawet z tego, co wiem, to Pola Sobczyk z BrandAssist organizuje po raz kolejny szkolenie na taką WA, poczytaj na jej stronie http://kurs-wa.brandassist.pl/darmowefilmywa, możesz też obejrzeć darmowe wideo, żeby się dowiedzieć, na czym taka praca polega.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2019, 20:02
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Ja mam własną działalność od jakiegoś czasu ale mimo to pracuje jeszcze na pół etatu. Jakoś praca tylko w domu mnie przeraża. Lubię przebywać wśród ludzi. Ostatnio myślę o usprawnieniu działań mojej firmy poprzez system crm online. Co o tym sądzicie? Podobno coraz więcej firm korzysta z takich systemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2019, 21:33
marysia8383 marysia8383 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marysia8383.polki.pl

Jak się chce pracować w domu to warto zerknąć na propozycje na darmową platformę sklepu internetowego https://pasejo.pl i taką właśnie wykonać. Sklep internetowy można prowadzić w domu z minimalnymi kosztami własnymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-02-2019, 02:45
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Próbowałam pracy w domu, ale nie na swoim. Nie nadaje się do prowadzenia własnego biznesu ani do pracy zdalnej, bo za wiele rzeczy mnie rozprasza i znajduje sobie ciągle jakieś zajęcie. Poza tym uwielbiam kontakt z ludźmi i interakcje międzyludzkie. Dlatego też zamiast pracować w domu wybrałam pracę jako hostessa w agencji, której ofertę znajdziecie tutaj www.individual.pl/hostessy-trojmiasto/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-02-2019, 16:10
duff231 duff231 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
duff231.polki.pl

Praca w domu jest na pewno bardzo wygodna dla wielu osób, lecz nie zawsze . Jest to stosunkowo nowy rodzaj pracy, myślę, że warto poczytac o tym jakieś artykuły na portalu https://poradnikpracownika.pl . Znajdują się tam bardzo ciekawe rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-2019, 22:51
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Owszem można dzisiaj pracować w domu. Wystarczy chociażby otworzyć swój sklep online. Jeżeli chodzi o mnie to właśnie mam taki plan. Koleżanka powiedziała mi ostatnio nawet o hurtowni merlitz.eu , gdzie mają ładne torebki. Także mniej więcej wiem gdzie już szukasz poszczególne produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2019, 09:12
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Ja w domu dorabiam sobie jako influencer. Założyłam konto na https://influe.me/?utm_source=Fora&u...oraInternetowe i dzięki temu udzielam się w mediach społecznościowych promując różne rzeczy. Mam wybrane kategorie, w których chcę działać. Polecam, to praca w wolnym czasie i ważne, że w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2019, 13:29
Asia123665 Asia123665 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Asia123665.polki.pl

Praca z domu to bardzo dobry pomysł. Jeśli prowadzicie np. bloga polecam wam stronę gdzie dowiecie się ciekawych informacji na ten temat - pisanie tekstów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania